Też ostatnio kupiłam od koleżanki kilka kolczyków ręcznie robionych, nie ma to jak zdolne koleżanki
Biżuteria
#441
Napisano 09 kwietnia 2010 - 12:02
Też ostatnio kupiłam od koleżanki kilka kolczyków ręcznie robionych, nie ma to jak zdolne koleżanki
#442
Napisano 21 kwietnia 2010 - 13:52
Tylko moja jest ciut cieńsza.
#443
Napisano 21 kwietnia 2010 - 14:00
#444
Napisano 21 kwietnia 2010 - 22:38
Ja chcę sobie wlasnie sprawić ale niegdzie nie moge znaleźć. Nie wiecie gdzie można je dostać??
#445
Napisano 22 kwietnia 2010 - 06:30
to taki jakby pierścionek na ucho połączony z łańcuszkiem?A słyszałyście o nausznicach?
jeśli tak to widziałam kiedyś coś takiego i niestety mnie osobiście się to nie podoba
ale jak wiadomo dobór biżuterii jest kwestią gustu
a może pokaż kilka zdjęć takich nausznic, które Ci się podobają
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#449
Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:00

Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#450
Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:00
Jakoś mi się taka biżuteria nie widzi.Za mało subtelna i kobieca.Chociaż nie którym może się podobać.Nausznice
#451
Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:14
#453
Napisano 22 kwietnia 2010 - 17:45
zgadzam się, że to ostatnie wygląda najlepiej z zaprezentowanych bo nie ma tego okropnego łańcuszkato ostatnie coś jeszcze by uszło
okropne to z pajęczyną - zupełnie nie kobiece wg mnie
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#454
Napisano 23 kwietnia 2010 - 11:20
#455
Napisano 23 kwietnia 2010 - 17:26
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#456
Napisano 23 kwietnia 2010 - 17:38
Nausznice
Mi się podoba ten rodzaj biżuterii , szczególnie na ostatnim zdjęciu , fajny motyw , takie zawijaski
#457
Napisano 26 kwietnia 2010 - 09:17
tak tandetnie to wygląda...
#458
Napisano 26 kwietnia 2010 - 10:09
Nie podobuje mi sie
#459
Napisano 26 kwietnia 2010 - 19:00
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#460
Napisano 04 czerwca 2010 - 17:25
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych




















