Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#261 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 18:40

z tych kolczyków które wrzuciła viola podobają mi się bardzo te pierwsze, śliczne te kryształki, bardzo takie lubię :) i również jak viola podobają mi się rzucające się w oczy i duże lub długie kolczyki :D oczywiście u kogoś bo sama nie mogę nosić ;-)

a te torebeczki Majorkii bardzo pomysłowe i oryginalne, mało kto odważyłby się takie nosić ;-) ale osobiście podobają mi sie takie nietypowe kształty kolczyków np pieski, kotki, kostki itp :D bardzo zabawnie to wygląda i od razu mi się buźka uśmiecha jak taką biżuterię widzę ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#262 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 15:56

Dziewczyny,kupilam sobie dzis taka zawieszke do lancuszka.Musze sie nia pochwalic.W srodku jest szkielko Swarovskiego(nie wiem czy nie pomylilam nazwiska).Prosze o szczere opinie.

#263 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 16:00

bardzo podobają mi się tego typu zawieszki, tzn z przezroczystego szkiełka, oszlifowanego na różne kształty, który mieni się przeróżnymi kolorami :)
a dokładnie taką samą jak pokazałaś ma moja przyjaciółka, bardzo ładnie wygląda na szyi ze zwykłym srebrnym łańcuszkiem. Fajnie się prezentuje do czarnych ubrań ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#264 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 16:16

Dzieki za opinie,rzeczywiscie na dekoldzie wyglada bardzo ladnie i slicznie sie mieni.Szczegolnie przy sztucznym swietle.

#265 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 16:17

mnie sie niestety nie podoba <bezradny></span> , nie przepadam za serduszkiem ani za svarowskim, nie lubie takich szlifowanych ozdóbek. :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#266 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 17:00

A mi sie podoba. Tylko ja bym sobie kupila ozdobke w jakims innym ksztalcie niz serce. Jak dla mnie serduszka sa przereklamowane <bezradny></span> natomiast sama ozdobka i to z czego jest wykonana super :-D mus si fajnie mienic pod swiatlo lubie cos takiego

201407101662.png


#267 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 17:15

A mi sie bardzo podoba, sliczna przewieszka, i napewno super sie blyszczy ;-) ;-) viola az Ci normalnie zazdroszcze zakupu.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#268 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 17:41

Mi również się podoba, ślicznie się mieni takie cacuszko, choć ja osobiście nie nosze takich jakoś nie mam do czego, zapominam założyć :-D ale śliczne jest
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#269 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 16:49

Dziewczyny,jakie lubicie pierscionki,duze ,male ,z wielkimi oczkami?Ja znalazlam kilka co wpadly mi w oko.Kupic nie kupie,ale popatrzec mozna.Ostatni jest sliczny,taki delikatny,kobiecy,subtelny ;-)

#270 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 16:54

tylko drugi mi się podoba :)
ja nosze dwie zwykł obrączki i jeden dość duży pierścionek :)

#271 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:03

2 wygląda jak z gumy do żucia ... :P A 3 nawet mi się podoba :wink:

#272 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:10

wszystkie trzy mi się podobają ale tylko jako propozycje zaręczynowe, bo na codzień nie lubie i nie nosze pierścionków :-)

#273 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:14

niby sa okey ale ja wole jednokolorowe , najlepiej srebrne , albo z białego złota. ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#274 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 09:31

nie lubie tego typu pierścionów :-/ są takie nijakie, i ten 'brylant' w nich jest odrażający jak dla mnie :-P podobaja mi sie zupelnie, inne, takie oryginalne i nietuzinkowe :mrgreen:

[ Dodano: 2010-01-20, 13:09 ]
znalazłam kilka pierścionków, dośc ekscentrycznych, mnie sie bardzo podobają. I niezwyłe, bo robione w 100% ręcznie :-D
mam przeczucie że wiekszości sie nie spodobaja...

[ Dodano: 2010-01-20, 13:20 ]
i jeszcze 2...

Załączone miniatury

  • il_430xN.64454988.jpg
  • il_430xN.60794705.jpg
  • il_430xN.56730825.jpg
  • il_430xN.56439208.jpg
  • il_430xN.55948587.jpg
  • _mg_8934.jpg
  • _mg_8738.jpg

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#275 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:39

LadyNefretete, ten pierwszy to troche przyduży :shock:
fakt faktem inne, nietypowe, z lekka dziwne :mrgreen:
ale jakieś masywne i wielkie sie wydają, ja tam wole skromne i małe,
śpie w pierścionkach i ogólnie nie zdejmuje biżuterii a w tym strach spac :lol:
nie wspomne co by sie stało z moimi rajstopami gdybym założyła którykolwiek :-P
ogólnie nie dle mnie ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#276 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:44

ale jakieś masywne i wielkie sie wydają,

nie sa takie wielkie, wreczprzeciwnie. Nie mogłam znaleźć nigdzie jak na palcy wygladają :-/

nie wspomne co by sie stało z moimi rajstopami gdybym założyła którykolwiek

to fakt, nie pomyślałam o funkcjonalności :-P :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#277 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:45

To nie moja bajka,poprostu brzydka jest ta bizuteria,niczym z warsztatu mechanika. <bezradny></span> wcale nie jest kobieca,takie zelastwo.Ale to jest moje zdanie,jesli sie komus podobaja takie ozdoby to doceniam i szanuje to.

#278 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 17:12

hehe okropne a najgorsze te z niby okiem..fuj :-D

#279 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 19:21

mam przeczucie że wiekszości sie nie spodobaja...

miłąs dobre przeczucie , za duzo tego wszytkiego w tych pierscionkach , na pewno sie ktos napracował ale to nie mój gust.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#280 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 20:45

Szczerze mówiąc to moim zdaniem te pierścionki są po prostu brzydkie.
Jakieś śruby <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych