owszem, tylko jedne więcej, a drugie mniej. Ja mam zdecydowanie więcej, co absolutnie nie oznacza, że chciałabym być dziwką. Czasem jednak lubię się poczuć jak rasowa suka
i wbrew powszechnym opiniom to, ze partner tak mnie traktuje w łóżku (za moją zgodą, ba! to był mój pomysł
) nie jest brakiem szacunku z jego strony, tylko wyrazem wielkiego zaufania jakie do siebie mamy. Nie dałabym się przecież tak traktować pierwszemu lepszemu.
kjujiczek
dobrze napisane i zgadzam się z tym całkowicie









.gif)
















