Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Najfajniejsze teksty filmowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 10:45

Oto moje propozycje.
,,Ciemność widzę ciemność''-Sexmisja
,,Dajcie mi agrafkę,żywcem mnie nie wezmą''-Kingsize
,,Nikt nie jest doskonały''-Pół żartem,pół serio''.

#2 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 13:58

Sexmisja

"weź pigułkę, weź pigułkę" :lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#3 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 17:27

,,Rączki,rączki,rączki Kloss,ty masz mnie chyba za idiotę,Bruner''-Stawka wieksza niż życie

#4 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 19:27

"Nie naciskaj tak, bo się w sobie zamknę!" i "Stary, zainwestuj w tick-tacki bo ci jedzie" - Shrek :D

er3mjw4zst9mivdb.png


#5 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 19:42

jak już jedziemy z animowanymi filmami :-P :-P

"Twa opowieść mnie znudziła, albowiem nie była o mnie... Kumasz zależność?" :lol:
"Niebyt ruchawe, ale zawsze, nie?" <umieraam></span>
"Na słońcu jest rzeczywiście mniej cienia, wiesz?"
Król Julian :mrgreen:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#6 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 stycznia 2012 - 05:56

"Wyginam smiało ciało ...dla mnie to ...MAŁO" czy cos w ta nute. Madagaskar
<tancza3></span> <tanczy7></span>
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#7 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 stycznia 2012 - 23:03

Król Julian :mrgreen:

Uwieeeeeelbiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Nie tykaj stopy" :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lBTUWJUd9CY

http://www.youtube.com/watch?v=_vIJdnchrS8
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#8 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 15:55

hehe



#9 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 18:40

A ten tekst do Kobiety trzeba....to tez z Króla Juliana ?? i jest taka bajka o tym tytule ? :oops:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#10 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 18 stycznia 2012 - 20:17

"To mnie za 'jabadaba' dużo kosztuje"- Maniek z "Epoki Lodowcowej 3"
*************************************************************

Osioł i Shrek:
O: Widziałeś tę ruderę? Kto by chciał mieszkać w czymś takim?
S:Tak konkretnie to ja.
O: Jest pięknie, cudownie. Taki efekt przy tak niskim budżecie... Podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz.
*************************************************************

"Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody. Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co! Bezwzględny będę, zero litości! Znam karate czwarty stopień, wtajemniczenia, nie? Ale będzie jatka, no rzeźnia normalnie!"- osioł ze Shreka <H></span>
*************************************************************

-Uuu, Shrek, wympsło ci się? Stary ty uprzedzaj, zanim popuścisz... Ja tu się cieszę górskim powietrzem!
- Gdybym to był ja to byś już nie żył <umieraam></span>
*************************************************************

Fiona i Kot w butach:
F: Shreeek???
K: Dla ciebie, maleńka, choćby i pedegree <niemoge1></span>
*************************************************************

Rozmowa w łóżku partnerów z filmu "To tylko seks":
On: Lubisz tę pozycję?
Ona: Jest Ok.
On: Czuje się mało męski.
Ona: Przez nagą dziewczynę, która na tobie leży?
On: Chyba.
Ona: Wiesz co to męskośc?
On: Tak, bardzo dobrze wiem!
Ona: Dobra, dzieciaku, zmiana bociana.
(następuje zmiana pozycji, gdzie tym razem on na górze)
Ona: Czujesz się męsko?
On: Tak.
Ona: To włóż go.
On: (bedąc już dawno w niej) To nie jest śmieszne. :-P
*************************************************************
Dialog z filmu "Paul"
- Jesteś kosmitą?
- Dla ciebie tak.
- Wsadzisz nam sondy?
- Dlaczego wszyscy o to pytają? Czego niby dowiem się z waszego tyłka!
*************************************************************

- I co? Zginąłeś?
- Zginąłem... ale przeżyłem <H></span> ("Epoka Lodowcowa 3")
*************************************************************

Co się tak czaisz jak szpak na je*anie?! <umieraam></span> ("Ciacho")
*************************************************************

Masz whiskas zamiast mózgu - z filmu "Chłopaki nie płaczą" <hoho2></span>
*************************************************************

"Butmanitu"

- Pogaście te żyrandole!
- Żyrandol mówi się przez żet z kropką! <hoho2></span>
*************************************************************

"Harry Potter"
- Harry, Harry, dasz mi się przelecieć? <H></span>
*************************************************************

"Ciacho"
- Co wiesz o wypadku
- O wypadku ? Nie bylo zadnego wypadku !
- To co kur*a od urodzenia masz taki ryj ?!
*************************************************************

- Jak kupisz mi jeansy to zrobię Ci loda
- Chyba cię poje*ało dziewczynko! <H></span>

Na razie tyle mi się przypomniało :-)

#11 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 20:32

"To mnie za 'jabadaba' dużo kosztuje"- Maniek z "Epoki Lodowcowej 3"
*************************************************************

Osioł i Shrek:
O: Widziałeś tę ruderę? Kto by chciał mieszkać w czymś takim?
S:Tak konkretnie to ja.
O: Jest pięknie, cudownie. Taki efekt przy tak niskim budżecie... Podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz.
*************************************************************

"Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody. Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co! Bezwzględny będę, zero litości! Znam karate czwarty stopień, wtajemniczenia, nie? Ale będzie jatka, no rzeźnia normalnie!"- osioł ze Shreka <H></span>
*************************************************************

-Uuu, Shrek, wympsło ci się? Stary ty uprzedzaj, zanim popuścisz... Ja tu się cieszę górskim powietrzem!
- Gdybym to był ja to byś już nie żył <umieraam></span>
*************************************************************

Fiona i Kot w butach:
F: Shreeek???
K: Dla ciebie, maleńka, choćby i pedegree <niemoge1></span>
*************************************************************

Rozmowa w łóżku partnerów z filmu "To tylko seks":
On: Lubisz tę pozycję?
Ona: Jest Ok.
On: Czuje się mało męski.
Ona: Przez nagą dziewczynę, która na tobie leży?
On: Chyba.
Ona: Wiesz co to męskośc?
On: Tak, bardzo dobrze wiem!
Ona: Dobra, dzieciaku, zmiana bociana.
(następuje zmiana pozycji, gdzie tym razem on na górze)
Ona: Czujesz się męsko?
On: Tak.
Ona: To włóż go.
On: (bedąc już dawno w niej) To nie jest śmieszne. :-P
*************************************************************
Dialog z filmu "Paul"
- Jesteś kosmitą?
- Dla ciebie tak.
- Wsadzisz nam sondy?
- Dlaczego wszyscy o to pytają? Czego niby dowiem się z waszego tyłka!
*************************************************************

- I co? Zginąłeś?
- Zginąłem... ale przeżyłem <H></span> ("Epoka Lodowcowa 3")
*************************************************************

Co się tak czaisz jak szpak na je*anie?! <umieraam></span> ("Ciacho")
*************************************************************

Masz whiskas zamiast mózgu - z filmu "Chłopaki nie płaczą" <hoho2></span>
*************************************************************

"Butmanitu"

- Pogaście te żyrandole!
- Żyrandol mówi się przez żet z kropką! <hoho2></span>
*************************************************************

"Harry Potter"
- Harry, Harry, dasz mi się przelecieć? <H></span>
*************************************************************

"Ciacho"
- Co wiesz o wypadku
- O wypadku ? Nie bylo zadnego wypadku !
- To co kur*a od urodzenia masz taki ryj ?!
*************************************************************

- Jak kupisz mi jeansy to zrobię Ci loda
- Chyba cię poje*ało dziewczynko! <H></span>

Na razie tyle mi się przypomniało :-)


jak zawsze te z bajek sa superasne :) a te z Ciacho wogole mnie nie smiesza :-P


teskt z Brzyduli :
Ulka: chesz jagodzianke ? Viola : a z czym masz ? :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#12 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 21:54

:arrow: o sysynia :mrgreen:

:arrow: mlecyk , ostatni w tym sezonie

:arrow: i po ostatniej samicy :mrgreen:
wszystkie trzy z epoki.

i uwielbiam tekst z NIGDY W ZYCIU :Jak kochac to ksiecia, jak krasc to miliony ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#13 plinkq

plinkq
  • Użytkownik
  • 262 postów

Napisano 22 stycznia 2012 - 18:52

Dżisas, qr.. ja pier...
z Dnia Świra czasem mi towarzyszy w życiu

#14 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 22 stycznia 2012 - 18:56

Mi przypomniał się tekst z serialu "Kości".
Bohaterowie stoją nad zmasakrowym ciałem (wnętrzności na wierchu), ciało już w stanie rozkładu, a Seeley Booth mówi do Brennan "On nie żyje, jak sądzisz?" <umieraam></span>

#15 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 stycznia 2012 - 19:41

Dnia Świra

jak taus zrobi dziubek to nie ma Ch... we wsi :lol:
to be or not tu be - tego pewnie tez nie znasz :D <umieraam></span>
co mi pani tym psem sra pod oknem :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#16 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 25 marca 2012 - 21:53

Tekst z filmu "Zebra z klasą"
Pelikan: Ty! Kucyk! Chętnie ukróciłbym cię o kolanka ale widzę, że ktoś mnie już uprzedził <H></span>

Śmiałek z filmu "Smerfy" kazał się wystrzelić z armaty w dziale zabawek, żeby, po długim locie i dość ryzykownym lądowaniu stwierdzić: "No to przewietrzyłem sobie kieckę" <lol></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych