Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Sprośne teksty..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 natala

natala
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 04 września 2007 - 20:59

Uwielbiam takie eski sa takie rozgrzewajace :D:D najczesciej to takie na dobranoc dostaje i wtedy to juz sie nie moge doczekac az go na drugi dzien spotkam i to co bylo pisane wprowadzimy w czyny ach ... :D:D
"To prawdziwa ulga mieć kogoś, przed kim można otowrzyć własne serce, kogo możesz uczynić współuczestnikiem swoich intymności,komu możesz powierzyć swoje tajemnice."

#22 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 05 września 2007 - 07:47

kurcze my to raczej w tym temacie tacy zacofani jestesmy :shock:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#23 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 05 września 2007 - 21:42

kurcze my to raczej w tym temacie tacy zacofani jestesmy :shock:

calineczka, wszystko mozna jeszcze nadrobić :-P
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#24 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 05 września 2007 - 21:45

Ale też nie każdego sprośne teksty kręcą ;-)

#25 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 06 września 2007 - 11:15

calineczka, wszystko mozna jeszcze nadrobić :-P

tez racja :!:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#26 kasia1111

kasia1111
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 19 września 2007 - 18:47

może podrzucicie jakieś teksty ??? <bezradny></span>

#27 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 lutego 2009 - 00:26

Ale też nie każdego sprośne teksty kręcą

tez racja
:-)
każdego kreci cos innego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#28 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 08 lutego 2009 - 14:30

Uwielbiam mówić, słuchać ich podczas seksu . Są niesamowicie nakręcające, ale nie wymienię ich , bo sa gorszące ;)
Kiedy dwie osoby się kochają i są ze sobą długo, seks jest namiętny , ludzie się bardzo podnieceni czasem wyrwą sie słowa, które poza łozkiem nie mają miejsca. Bynajmniej my sobie nie załujemy i wiem, że to jak mnie nazywa (ja siebie równiez) to nie oznaka braku miłosci czy szacunku , to tylko zabawa, gra słowna.

W sms'ach lubimy również pogrzeszyc .

#29 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 12:21

Ja czasem mam ochote na takie cos podczas seksu kiedy jestem juz na maxa nakrecona ale cos mnie hamuje. Moze to ze my podczas seksu praktycznie nie rozmawiamy wogole :-/ nie wiem...
Moze sie przelamie kiedys:)

#30 Aleksandra123

Aleksandra123
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 13:44

my szepczemy sobie takie podniecające słówka i jest naprawde super. :mrgreen:

#31 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 14:18

U nas czasem pojawi się jakiś podtekst w sms-ku, na żywo też się zdarza, częsciej z ust Ł. niż moich bo ja to wstydniś jestem :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#32 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:11

u nas tez takie teksty sie zdarzaja i to w smsach i podczas chwil intymnych :oops:
Dołączona grafika

#33 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:13

u nas tez takie teksty sie zdarzaja i to w smsach i podczas chwil intymnych :oops:


to tak jak u nas :P
K. częściej pisze mi takie różne świństewka w smsach :)

#34 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:18

ja uwielbiam swintuszyć ale bez wulgaryzmów,to mnie jakoś nie kręci :-/
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#35 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:28

ja lubię sprosne teksty, moga byc nawet wulgarne - lubie jak D. do mnie mówi cos w stylu jestes moja dzi*ką etc. :oops: to mnie nakręca jeszcze bardziej :-P

<ookk>


#36 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:31

Roxi, ja też takie teksty uwielbiam, a czasem nawet jeszcze bardziej wulgarne i z jego ostrą dominacją, mmm... Jest to tym fajniejsze, że poza łóżkiem, to ja na niego częściej warczę, a on jest "ten dobry" :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#37 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:34

To co teraz napisze może sie wydac dla niektórych bardzo kontrowersyjne, ale uważam że każda kobieta ma cos w sobie z prostytutki (nikogo nie obrazając oczywiście) stąd własnie pociąg i akceptacja do tego typu tekstów, lub nawet zachowań :-P

<ookk>


#38 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:40

nam się chyba wulgarne nie zdarzają, ale nie mam nic przeciwko ;)
ja sobie czasami tylko zaklnę O kur.. jak mi dobrze :P heheh i to tyle

#39 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:41

uważam że każda kobieta ma cos w sobie z prostytutki

bo tak podobno jest. Z tym,że akurat ja nie mam pociągu w tym kierunku,może uzywac wielu słów ale nie wulgarnych w stosunku do mnie. jakieś tam ''o kur**'' czy ''o ja pie**ole'' niech ta będzie,nawet zabawne :mrgreen:

ale oczywiście każdy lubi co lubi,a nakręcac się trzeba ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#40 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 21:43

uważam że każda kobieta ma cos w sobie z prostytutki

owszem, tylko jedne więcej, a drugie mniej. Ja mam zdecydowanie więcej, co absolutnie nie oznacza, że chciałabym być dziwką. Czasem jednak lubię się poczuć jak rasowa suka :-D i wbrew powszechnym opiniom to, ze partner tak mnie traktuje w łóżku (za moją zgodą, ba! to był mój pomysł :-D ) nie jest brakiem szacunku z jego strony, tylko wyrazem wielkiego zaufania jakie do siebie mamy. Nie dałabym się przecież tak traktować pierwszemu lepszemu.
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych