Sprośne teksty..
#21
Napisano 04 września 2007 - 20:59
#23
Napisano 05 września 2007 - 21:42
calineczka, wszystko mozna jeszcze nadrobićkurcze my to raczej w tym temacie tacy zacofani jestesmy
#24
Napisano 05 września 2007 - 21:45
#26
Napisano 19 września 2007 - 18:47
#27
Napisano 08 lutego 2009 - 00:26
tez racjaAle też nie każdego sprośne teksty kręcą
każdego kreci cos innego.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#28
Napisano 08 lutego 2009 - 14:30
Kiedy dwie osoby się kochają i są ze sobą długo, seks jest namiętny , ludzie się bardzo podnieceni czasem wyrwą sie słowa, które poza łozkiem nie mają miejsca. Bynajmniej my sobie nie załujemy i wiem, że to jak mnie nazywa (ja siebie równiez) to nie oznaka braku miłosci czy szacunku , to tylko zabawa, gra słowna.
W sms'ach lubimy również pogrzeszyc .
#29
Napisano 09 lutego 2009 - 12:21
Moze sie przelamie kiedys:)
#30
Napisano 09 lutego 2009 - 13:44
#33
Napisano 09 lutego 2009 - 21:13
u nas tez takie teksty sie zdarzaja i to w smsach i podczas chwil intymnych
to tak jak u nas
K. częściej pisze mi takie różne świństewka w smsach
#34
Napisano 09 lutego 2009 - 21:18
If you don't know my name, you can call me baby
#35
Napisano 09 lutego 2009 - 21:28
#37
Napisano 09 lutego 2009 - 21:34
#38
Napisano 09 lutego 2009 - 21:40
ja sobie czasami tylko zaklnę O kur.. jak mi dobrze
#39
Napisano 09 lutego 2009 - 21:41
bo tak podobno jest. Z tym,że akurat ja nie mam pociągu w tym kierunku,może uzywac wielu słów ale nie wulgarnych w stosunku do mnie. jakieś tam ''o kur**'' czy ''o ja pie**ole'' niech ta będzie,nawet zabawneuważam że każda kobieta ma cos w sobie z prostytutki
ale oczywiście każdy lubi co lubi,a nakręcac się trzeba
If you don't know my name, you can call me baby
#40
Napisano 09 lutego 2009 - 21:43
owszem, tylko jedne więcej, a drugie mniej. Ja mam zdecydowanie więcej, co absolutnie nie oznacza, że chciałabym być dziwką. Czasem jednak lubię się poczuć jak rasowa sukauważam że każda kobieta ma cos w sobie z prostytutki
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Najfajniejsze teksty filmowe |
|
|
|
sprośne, śmieszne znaczenia imion |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






















