hmmm a to już zależy co czuje w serduszku naszaMaddie,Z pewnością to by było najlepsze rozwiązanie. Dla kumpla. Ale czy dla naszej Maddie?
Jak mam sobie z tym poradzić?
#81
Napisano 05 listopada 2008 - 19:51
If you don't know my name, you can call me baby
#82
Napisano 05 listopada 2008 - 20:00
kumpel się zakochał i teraz trzeba pomyśleć, co z tym fantem zrobić
Pomysl kochana
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#83
Napisano 06 listopada 2008 - 00:20
#84
Napisano 07 listopada 2008 - 15:41
#85
Napisano 07 listopada 2008 - 17:23
ja jestem od swojego chłopaka o 4 lata straszą a wiec wiek tu nic nie zmienia można się przyzwyczaićja jestem starsza o 3 latka
do odważnych świat należy .... jesli ci sie podoba to co masz do stracenia poobserwuj go trochę i jak cos przemawia za tym że mu się podobasz to zrób pierwszy kroknie czuję się pewna czy aby rzeczywiście ja mu się podobam czy po prostu traktuje mnie jak dobrą koleżankę tak więc ciężko mi jest zrobić 1 krok..
#86
Napisano 07 listopada 2008 - 17:41
Niby mam dopiero 18 lat i mam czas na ukladanie zycia ale po ostnim zwiazku jakos czuje ze nikt mnie nie bedzie juz tak kochac... czy moje obawy są susznne?
#87
Napisano 07 listopada 2008 - 18:05
If you don't know my name, you can call me baby
#88
Napisano 07 listopada 2008 - 18:58
Ten ktos sam Cie znajdzie, tylko badz szczesliwa..
Pierwsza milosc, powazny zwiazek..po nim sie mysli ze juz nie bedzie tak dobrze, ze jestem tak beznadziejna ze nikt mnie nie pokocha. A to bzdura
To faceci sa beznadziejni..
Poczekaj, ta chandra minie, ale daj sobie czas..
#89
Napisano 07 listopada 2008 - 20:10
czy ja wiem.. my tak powiemy o facetach...a faceci o Nas to samo mogą powiedziećTo faceci sa beznadziejni..
justyna00 uwierz mi nie będziesz sama
rozchmurz sie...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#90
Napisano 07 listopada 2008 - 20:14
nie no pewnie, że tak...czy moje obawy są susznne?
NO CO TY DZIEWCZYNO!
Całe życie przed tobą
głowa do góry!
nie wiem skąd takie wnioski wyciągasz ale są one jak najbardziej błędne
#91
Napisano 07 listopada 2008 - 20:58
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#92
Napisano 07 listopada 2008 - 22:54
zgadzam sie w zupelnosci, ale przede wszystkim nie mozesz myslec, ze juz zawsze bedziesz sama, nie mozna myslec pesymistycznie. Mloda jestes, zycie dopiero sie zaczyna, zobaczysz, ze poznasz kogos wartosciowego, kto pokocha Cie najmocniej na swiecie i bedziesz szczesliwa.Zobaczysz miłośc sie pojawi wtedy, kiedy się najmniej będziesz tego spodziewać
ani trocheczy moje obawy są susznne?
Zobaczysz, milosc zapuka do drzwi Twego serca.
#93
Napisano 08 listopada 2008 - 14:32
#94
Napisano 09 listopada 2008 - 14:00
Zastanawia mnie ostatnio zachowanie mojego kumpla, jak i jego gesty np. mizianie po rekach, brzuchu, szyi, czasami wzięcie na kolana, przekomarzanie się, zaproszenie na piwko, czy odprowadzanie po szkole do domu
Byłam w takiej samej sytuacji i wyszło z tego coś więcej
#95
Napisano 10 listopada 2008 - 00:10
#96
Napisano 10 listopada 2008 - 00:19
To raczej normalne. Na razie boli, ale to minie...
Nabrałam wiary, że po tak długim czasie uda mi się znowu znaleźć miłość. Otworzyłam się na nią i ją znalazłam. Zestrzeliło mnie już po kilku minutach. Niestety nie jest to historia z happy endem, ale to już inna bajka.
#97
Napisano 10 listopada 2008 - 10:57
If you don't know my name, you can call me baby
#98
Napisano 10 listopada 2008 - 11:28
#99
Napisano 12 listopada 2008 - 17:25
#100
Napisano 13 listopada 2008 - 20:51
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















