Jak mam sobie z tym poradzić?
#41
Napisano 07 września 2008 - 23:28
#42
Napisano 08 września 2008 - 02:45
#43
Napisano 08 września 2008 - 20:49
#44
Napisano 08 września 2008 - 20:56
#45
Napisano 08 września 2008 - 21:00
#46
Napisano 09 września 2008 - 02:22
#47
Napisano 25 września 2008 - 16:08
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#48
Napisano 25 września 2008 - 16:31
[ Dodano: 2008-09-25, 17:34 ]
uuu to stara historia nie popatrzyłam na datę przepraszam
#49
Napisano 25 września 2008 - 16:42
#50
Guest_niki_*
Napisano 25 września 2008 - 18:36
#51
Napisano 25 września 2008 - 19:39
Napisałaś że niemal zaraz po rozstaniu zaczął być z tą drugą
Kochana mysl o sobie przedewszystkim
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#52
Guest_niki_*
Napisano 25 września 2008 - 20:20
#53
Napisano 26 września 2008 - 10:15
#54
Napisano 26 września 2008 - 10:37
Przeczytałam jej historię i zastanawiam się co się stało przez ten rok. Mam nadzieję,że wybrała dobrze i jest szczęśliwa....szkoda ze autorka tego tematu nie napisała jak zakonczyła sie t historia, czy jest juz szczęsliwa.
Niki ziarenko niepewności na zawsze w Tobie pozostanie i ta nieufność. Sądzę,że jeżeli nie zrobicie kroku naprzód jak pięknie ujęła to Jewel to Ty się wypalisz....
#55
Guest_niki_*
Napisano 26 września 2008 - 13:29
#56
Napisano 26 września 2008 - 13:32
no i co dalej...
Musisz z nim pogadac............... albo lewo albo prawo
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#57
Napisano 26 września 2008 - 14:18
nie znam jego rodziców bo jak go odwiedziałam jego rodzice byli na wakacjach,jestesmy razem ponad rok i mieszkamy raczej daleko od siebie tylko studiujemy w jednym mieście i dlatego tak.
Wiem tzn podejrzewam, że jest jakaś władcza bo dosyć często do niego dzwoni,robi wywiad jak tam egzaminy kiedy przyjedzie itd
ale czy to normalne zeby się matki bać? wie o mnie ale może juz mnie nienawidzi?
to oznacza że właściciwe to on sobie ze mną chodzi bo tak ale na nic więcej nie mam co liczyć chyba że sie matka zdecyduje?
....
#59
Napisano 26 września 2008 - 14:27
ale ja sie nim bardziej marwtię a nie jego matką,śmiał się z mojego kolegi o którym wszysc mówią że jest strasznym maminsynkiem a sam z takiem tekstem wyskakuje,
więc się zastanawiam czy to jego matka nam zycie ułozy bo on tak jest przyzwyczajony że jego matka wszystko planuje czy sam na to wpadnie jednak..
#60
Guest_niki_*
Napisano 26 września 2008 - 15:54
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














