[quote]Zauroczyłam się mocno, gdy tylko zobaczyłam że umawia się z moją kolezanką z roku, co oczywiście jest nieprofesjonalne. [/quote] Ale gdyby umówił się z tobą, to było by bardziej profesjonalne?
A tak poważnie to na studiach warto mieć zasadę "nie kręcę z wykładowcą" i nie jest ważne czy jest od ciebie starszy 3 czy 30 roczników. Jak raz przylgnie do ciebie łatka, że umawiasz się prowadzącym, to będziesz mieć przekichane zarówno u studentów, jak i innych prowadzących (takim sposobem jedna z dziewczyn stała się u nas "niewidzialna" dla całego roku). Co do FB to nie widzę przeszkód, żeby go zaprosić.[/quote]


















