Moj typ bez dwoch zdan.
Adam Sztaba
#1
Napisano 11 czerwca 2013 - 19:42
#3
Napisano 12 czerwca 2013 - 14:23
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#4
Napisano 12 czerwca 2013 - 15:53
No ale teraz jakoś to już chyba kwestia fotki
#5
Napisano 12 czerwca 2013 - 19:01
i podrasowany do celów "telewizyjnych". Aczkolwiek sprawia wrażenie sympatycznego facetauważam że jest bardzo mocno przeciętny.
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#6
Napisano 13 czerwca 2013 - 20:23
stanowczego , ale do rzeczy , jako facet nie moj typ, ale nie mozna powiedzieć , zę brakuje mu urody.Aczkolwiek sprawia wrażenie sympatycznego faceta
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#7
Napisano 17 lipca 2013 - 16:57
#8
Napisano 21 lipca 2013 - 18:14
#9
Napisano 26 stycznia 2014 - 20:06
Wygląda na sympatycznego,moim zdaniem, brzydalem nie jest.![]()
#10
Napisano 04 lutego 2014 - 22:00
jakies tam zgrzyty byly w małzeństwie, ale podobno juz ok.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#11
Napisano 17 marca 2014 - 13:19
Ja go uwielbiam![]()
![]()
Zaczyna być w moim typie,oj.Ma cos w sobie co sprawia,ze fajnie patrzy sie na niego ![]()
#12
Napisano 17 marca 2014 - 15:32
Mnie tam gościu się bardzo podoba ![]()
Tym bardziej, że widziałam i czytałam kilka wywiadów z nim i uważam, że jest bardzo inteligentny, a tym samym bardzo seksowny, bo dla mnie najbardziej seksowną częścią ciała faceta jest jednak jego mózg ![]()
Jak do tego jest jeszcze na czym oko zawiesić, to żyć, nie umierać ![]()
#13
Napisano 17 marca 2014 - 15:46
oo to wlasnie. Do tego spojrzenie i dlonie. A on to wszystko ma. Zakochana jestem po uszy
bo dla mnie najbardziej seksowną częścią ciała faceta jest jednak jego mózg
#14
Napisano 17 marca 2014 - 15:49
Usmiech ma super
A on to wszystko ma
#15
Napisano 17 maja 2022 - 10:36
Jak dla mnie totalnie nie;D
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Seriale ktore ogladamy :) |
|
|
|
Problem z sąsiadami... |
|
|
|
badamy swoje piersi? |
|
|
|
Program ADAMED SmartUP |
|
|
|
Układamy wyrazy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















