Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Seriale ktore ogladamy :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1288 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 29 listopad 2006 - 17:49

No wlasnie ogladacie jakies seriale jak jest czas ?
ja czasami obejrze m jak milosc ale juz mnie dosyc nudzi.. zdarza sie tez zobaczyc lost ale jakos rowniez staje sie malo ciekawe
czy to tak ciezko zrobic jakis naprawde dobry serial ? wszystkie sa na 1 kopyto..
a jezeli juz jakies ogladacie to dlaczego te ?

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 29 listopad 2006 - 18:13

teraz raczej nie mam czasu na seriale. wlasciwie to we wrocku nie mam nawet telewizora, a w domu to szkoda mi na to czasu ;) jedynym serialem jaki ogladam jest "Na dobre i na zle" a dlaczego? w zasadzie to nie wiem ;) tak dla relaksu jeden serial na tydzien mozna ogladnac ;)

#3 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 29 listopad 2006 - 18:15

Nie ogladam TV. Jesli juz na cos rzuce okiem to CNN, od czasu do czasu jakis film , bo akuratnie przypadkowo sie trafi .
"Z życiem jest jak z sukienką : można mieć bogate i kolorowe, a jednak je zmarnować, można też mieć życie zwyczajne i nosić sie z klasą" .

#4 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 17:58

M jak miłość - to już z przywyczajenia, czasem rzeczywiście przynudzają, ale i tak oglądam ;-)

Na dobre i na złe - bo jest w niedzielę o fajnej godzince, akurat urządzamy sobie wtedy poobiednią siestę i tak się leniuchuje fajnie :) I jest przystojny Latoszek ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#5 iness

iness
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 grudzień 2006 - 21:30

Jeżeli o mnie chodzi to ja nie lubie tandety. Jak już coś oglądam to jakiś dobry horror, albo film romantyczny z narzeczonym, a tak poza tym to nie mam czasu niekiedy nawet włączyć TV :roll:

#6 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 styczeń 2007 - 16:26

uwielbiam "kochane klopoty" i zaluje , ze tak rzadko leca. a poza tym wszelkie seriale kryminalne typu : "detektyw monk, bez sladu, dowody zbrodni.

#7 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 20 styczeń 2007 - 22:24

wszelkie seriale kryminalne typu

te polskiej produkcji tez Ci sie podobaja??? Bo ja z polskich kryminalnych seriali toleruje jedynie "Kryminalnych". Reszta jakoś wydaje mi się wielką kichą ;) to takie moje zdanie przynajmniej ;) a ostatnimi czasy, to juz w ogole nie wiem co sie gdzie dzieje w tych wszystkich serialach, bo nie mam czasu nic ogladac :/

#8 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 styczeń 2007 - 11:20

polskich seriali za bardzo nie lubie i to nie tylko kryminalnych.na dluzsza mete polskie seriale mecza i sa strasznie naciagane.takie tam moje skromne zdanie

#9 koteczek

koteczek
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 03 luty 2007 - 14:07

ja oglądam "Moda na Sukces" :mrgreen: oraz " na dobre i na złe" czasami " M jak Miłość"
Kasia - mama ARECZKA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 luty 2007 - 15:10

"Moda na Sukces"

hehe, to chyba najdłuższy serial ze wszystkich, które w ogóle istnieją :) Który to już odcinek? 10 000 ?? ;)

#11 koteczek

koteczek
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 03 luty 2007 - 18:45

"Moda na Sukces"

hehe, to chyba najdłuższy serial ze wszystkich, które w ogóle istnieją :) Który to już odcinek? 10 000 ?? ;)

hihihi zgadza się że jest strasznie długi ale lubie popatrzeć na niego ;-)

a odcinek nie pamietam który ale coś koło 3000
Kasia - mama ARECZKA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12 wardzynka

wardzynka
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 20 luty 2007 - 11:39

m jak milosc ostatnio sie psuje a na dobre i na zle to nie zawsze zalezy jak sie przypomni ale z seriali to lubie trzy na jednego - to taki o rodzinie poligamistow wlasciwie to chlopakowi to zaszczpilam bo raz wlaczyalam cos popatrzylam i mowie przelaczam dalej ale on chcial patrzec i tak sobie teraz to ogladamy nawet dwa odcinki pod rzad sa!

#13 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 20 luty 2007 - 11:48

a ja na tej wiosce mam tylko TVP1 :cry: i własciwie z musu i z totalnych nudów zaczęłam się orientowac co się dzieje w modzie na sukces, klanie i plebani :-P niegdy wczesniej nie podejrzewałabym siebie ze będę takie badziewia oglądała :oops: ale na szcęscie nie jest to jeszcze w fazie czekania z niecierpliwością na następny odcinek ;-)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#14 wardzynka

wardzynka
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 20 luty 2007 - 11:51

wszystko chyba bym zniosla ale jak plebania leci to woalabym siedziec w ciszy niz to ogladac :)

#15 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 20 luty 2007 - 19:21

a ja na tej wiosce mam tylko TVP1

oj. :-( a gdzie TY mieszkasz?

modzie na sukces, klanie i plebani

o nie!!
ale rozumiem, że to siła wyższa Cię przymusiła do oglądania tych tytułów ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#16 wardzynka

wardzynka
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 21 luty 2007 - 07:42

rozumiem, że to siła wyższa Cię przymusiła do oglądania tych tytułów

hehehe
mode na sukces to mozna popatrzec jeszcze bo chociaz ladnie poubierani ci ludzie sa w tym serialu hehe klan to moze i tez bym zdzierzyla ale plebania!!!

#17 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 21 luty 2007 - 10:07

madziu, mieszkam ok. 20 km od wałbrzycha :)

a z tym oglądaniem jest tak, że nie cierpię być sama w domu i musi leciec jakaś muzyka albo telewizor zeby nie było tak głucho, wiec tv sobie włączam (bo jakoś się jeszcze nie dorobiliśmy wieży z radiem :() i to tak sobie leci ciurkiem (najpierw jakieś teletubisie i inne domisie a potem te seriale), a ja w tym czasie krzatam się po domu, gotuję, sprzątam itd. ale mniej więcej słyszę co leci w tv ;)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#18 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 21 luty 2007 - 17:04

Ja za to oglądnęłam pierwszy odcinek "Skazanego na śmierć". Dzisiaj zobaczę sobie drugi i muszę pomyśleć czy mi się podoba i czy chcę go dalej oglądać, czy jednak nie za bardzo :) Na razie rzucił mi się w oczy przystojny aktor :D

#19 Ran

Ran
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 04 kwiecień 2007 - 18:16

Jedynym serialem, ktory w tej chwili ogladam w tv to " Z archiwum X", chociaz to powtorki i niektore odcinki widzialam juz conajmniej 2 razy ;-) , ale wcale mi to nie przeszkadza.Czesto jest tak, ze przegladajac program telewizyjny mam ochote pozbyc sie telewizora, bo nie ma co ogladac :evil: Kociaku, "Prison Break"jest calkiem fajny, zostaly mi jeszcze 2 odcinki 2 serii do zobaczenia, wiec z mojej strony polecam.
" Wartością słowa jest jego dotrzymanie."

#20 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2007 - 21:17

Kociaku, "Prison Break"jest calkiem fajny,

ja jednak zrezygnowałam. oglądnęłam chyba ze 4 czy 5 odcinków i stwierdziłam, że w ogóle mnie to nie pociąga :) a poza tym nie mam teraz czasu oglądać dużo, a i tak z moim oglądamy już po kolei odcinki "Battlestar Galactica" więc Prisona sobie odpuściłam już :D