Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

pytanie o antykoncepcje .

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ewa87

ewa87
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 18:08

Nie uważa tego za dobre zabezpieczenie .. serio wahania są tak małe że łatwo się pomylić 

link

#42 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:22

Też wolę tabletki, u mnie kalendarzyki wzieły w łeb bo miałam od zawsze nieregularne cykle, na poczatku były prezerwatywy ale miałam takie lęki jak wisienkowa więc zdecydowałam się w końcu iść po tabletki i dostałam teraz vines, podobno mają najniższą zawartość hormonów.

Użytkownik dwunastka12 edytował ten post 09 czerwiec 2017 - 15:23

#43 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 19:17

ja uwazam ze tabletki to najlepsze zabezpieczenie jakiego próbowalam.. aktualnie biore Belare i w koncu mam spokoj. Zero skutków ubocznych, dodatkowo lepsza cera i przede wszystkim swiety spokoj :D

#44 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 10:15

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z antykoncepcją to zapytaj swojego ginekologa o tabletki Vibin mini. Ja je biorę i jestem zadowolona. Mają mniej hormonów niż pozostałe tabletki więc dla początkujących sprawdzą się idealnie.

#45 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 06:29

a ja do dziś jestem na tabletkach vines i jest ok więc i tak nie dałabym się namówić na jakąkolwiek zmianę, minęło już sporo czasu odkąd je przyjmuję i mogę powiedzieć że są dla mnie idealne bo dzięki nim zapomniałam co to PMS, obfite i bolesne miesiączki i ból piersi przed okresem czyli dolegliwości które zabierały mi co najmniej tydzień z normalnego życia co miesiąc

#46 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 22:22

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z antykoncepcją to zapytaj swojego ginekologa o tabletki Vibin mini. Ja je biorę i jestem zadowolona. Mają mniej hormonów niż pozostałe tabletki więc dla początkujących sprawdzą się idealnie.

Często są przypisywane jako pierwsze pigułki dla młodych kobiet, które dopiero zaczynają przyjmować antykoncepcję hormonalną. Ja sama tez od nich zaczynałam :)