Prawo Agaty
#1
Napisano 07 marca 2012 - 14:12
#2
Napisano 07 marca 2012 - 14:27
#3
Napisano 07 marca 2012 - 14:34
myślę, że jak nie będę mieć co robić w pracy to sobie będę oglądać online
na razie nie mam zdania
#4
Napisano 07 marca 2012 - 21:25
Oglądaliście pierwsze odcinki?
Pierwszy tak jednym okiem
to sobie będę oglądać online
Ja tez tak uczynie z 2 odcinkiem i moze mi sie zdanie jakies wyrobi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#5
Napisano 08 marca 2012 - 10:01
#6
Napisano 08 marca 2012 - 12:22
może się wciągnę a może nie
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#7
Napisano 09 marca 2012 - 10:09
Ja już właśnie to zrobiłammoże się wciągnę a może nie
#8
Napisano 10 marca 2012 - 16:06
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#9
Napisano 20 października 2012 - 17:55
#10
Napisano 22 października 2012 - 12:35
#11
Napisano 22 października 2012 - 12:45
#12
Napisano 22 października 2012 - 16:56
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#13
Napisano 23 października 2012 - 13:00
#14
Napisano 23 października 2012 - 19:39
Dygantowej nie lubię. Ale tu jako tako się sprawdza. Natomiast sama akcja serialu jest nudna jak flaki z olejem
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#15
Napisano 24 października 2012 - 18:26
czasami sie ciaaaagnieNatomiast sama akcja serialu jest nudna jak flaki z olejem
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#16
Napisano 29 października 2012 - 13:13
#17
Napisano 11 września 2013 - 13:22
To prawda, mnie pierwszy odcinek pierwszej serii też nie przekonał, ale zmusiłam się obejrzałam jeszcze kilka i tak się wciągnęłam.Szczerze mówiac to załapaliśmy się u rodzinki na jeden odcinek i jakoś nie bardzo ten serial. Chyba, że trzeba obejrzeć kilka odcinków zeby się wciągnąć.
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#18
Napisano 11 września 2013 - 13:37
#19
Napisano 11 września 2013 - 19:03
[ Dodano: 2013-09-24, 22:07 ]
dlaczego tutaj tak cicho
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#20
Napisano 24 września 2013 - 22:02
dlaczego tutaj tak cicho
kiedys ogladałam tak chetnie jak lekarzy , teraz wole ten serial ogladac , Dygant jest kapitalna
ja odkąd wyszedł ten serial go bardzo lubię
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Prawo jazdy |
|
|
|
prawo jazdy |
|
|
|
Biskupi: nie istnieje prawo do dziecka |
|
|
|
prawo jazdy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















