Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4621 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 21:38

weronika mój psiak to nie bydle hehehe :D on nie jest duży :) ale tak jak Kahela powiedziała bokserki są milusińskie :)

#4622 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 22:43

ja też bokserów nie lubię, ale to pierwsze zdjęcie mnie rozbawiło :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4623 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 00:38

Pierwsze zdjęcie genialne <umieraam></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4624 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 06:48

Mi się też nie podobają takie psy.
Tak samo jak napisała Weronika to takie bydle,ochydne ;)

#4625 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 06:51

krowka17, świetne fotki a pierwsza rewelacyjna <niemoge1></span>
Jestem w Peru...

#4626 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 07:04

Madziuś nie wszystkie boksery to bydle .... :) są różnej wielkości :) to zależy jakich rodziców miały :) mój jest mały i słodki :)

#4627 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 07:14

Kahela, ja nie mowie ze nie:) tylko poprostu nie lubie takich duzych psow:/ ja mam kundla jest nie duzy a i tak mysle ze moglby byc mniejszy:P
Jakos tak nie lubie duzych psow <bezradny></span> a jeszcze bokser? on sie chyba slini :shock:

#4628 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:56

WweronikaA, ano ślini się hehe ale mój się ślini tylko jak zobaczy żarcie albo się zmęczy na spacerze :P a tak o bez powodu się nie ślini :)

#4629 hosia

hosia
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:13

krówka17 Prześliczna psinka wąłsnie o takiej marze jak będę maiął swój domek to sobie sprawie:) jest mega kochane i przytulaśne mimo ze sie wyrywa:D

#4630 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 19:59

pierwsza fotka genialna , nie chciałabym takiego psa ale nie uwazam ze jest "bydle" itp , jak sie psa ułozy to nie ma sie czego bac .

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4631 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:48

Tak samo jak napisała Weronika to takie bydle,ochydne

A co jest ohydnego w dużym psie? :roll: można powiedzieć,że się nie podoba,ale mówić "ohyda"?dziwne jak dla mnie <bezradny></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4632 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:50

Tilia, dla mnie jest ochydny i tyle.
Poprostu mam uraz do takich dużych psów,bo w dzieciństwie miałam nie przyjemną sytuację z takim psem.

#4633 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:00

A co jest ohydnego w dużym psie? :roll:

też nie rozumiem co jest ohydnego no ale ok :) wolnośc słowa :P

Tilia, dla mnie jest ochydny i tyle.
Poprostu mam uraz do takich dużych psów,bo w dzieciństwie miałam nie przyjemną sytuację z takim psem.

spokojnie :) nie gniewamy się :P

#4634 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 09:33

a ja lubię wszystkie psy, wszystkie są śliczne i kochane, a ten bokserek słodko śpi na fotelu. Jakby sie upił ;-)

<ookk>


#4635 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 12:27

Tilia, dla mnie jest ochydny i tyle.

Rozumiem,że masz uraz,ale mi po prostu to określenie jakoś nie pasuje do tej wypowiedzi ;-)

a ja lubię wszystkie psy

Ja też :-)

A moj chomiś nadal chory,smaruję go lekiem i pomaga. Mam nadzieję,że niedługo wszystko zejdzie.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4636 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 21:40

A moj chomiś nadal chory,smaruję go lekiem i pomaga. Mam nadzieję,że niedługo wszystko zejdzie.

wierzę że wszystko będzie dobrze :)

a ja lubię wszystkie psy

ja wszystkich nie lubię ale jeśli przyszło by mi pomóc jakiemuś to nie patrzyłabym czy lubię czy nie.... :)

#4637 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 13:36

A to ja wam moja Koko przypomne :mrgreen:

Załączone miniatury

  • koko.gif

Dołączona grafika

#4638 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 15:15

śliczne :-) miałam kiedys papuzki , ale kiedy to było :-?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4639 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 15:24

A to ja wam moja Koko przypomne

no fajniutka Koko.Ja mam myszoskoczka :mrgreen:
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#4640 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 17:44

ale fajna :) podobają mi się papużki :) śliczna jest :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych