Nasi milusińscy :-)
#4621
Napisano 06 kwietnia 2009 - 21:38
#4624
Napisano 07 kwietnia 2009 - 06:48
Tak samo jak napisała Weronika to takie bydle,ochydne
#4625
Napisano 07 kwietnia 2009 - 06:51
#4626
Napisano 07 kwietnia 2009 - 07:04
#4627
Napisano 07 kwietnia 2009 - 07:14
Jakos tak nie lubie duzych psow
#4628
Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:56
#4629
Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:13
#4630
Napisano 07 kwietnia 2009 - 19:59
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4631
Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:48
A co jest ohydnego w dużym psie?Tak samo jak napisała Weronika to takie bydle,ochydne
#4632
Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:50
Poprostu mam uraz do takich dużych psów,bo w dzieciństwie miałam nie przyjemną sytuację z takim psem.
#4633
Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:00
też nie rozumiem co jest ohydnego no ale okA co jest ohydnego w dużym psie?
spokojnieTilia, dla mnie jest ochydny i tyle.
Poprostu mam uraz do takich dużych psów,bo w dzieciństwie miałam nie przyjemną sytuację z takim psem.
#4634
Napisano 08 kwietnia 2009 - 09:33
#4635
Napisano 08 kwietnia 2009 - 12:27
Rozumiem,że masz uraz,ale mi po prostu to określenie jakoś nie pasuje do tej wypowiedziTilia, dla mnie jest ochydny i tyle.
Ja teża ja lubię wszystkie psy
A moj chomiś nadal chory,smaruję go lekiem i pomaga. Mam nadzieję,że niedługo wszystko zejdzie.
#4636
Napisano 08 kwietnia 2009 - 21:40
wierzę że wszystko będzie dobrzeA moj chomiś nadal chory,smaruję go lekiem i pomaga. Mam nadzieję,że niedługo wszystko zejdzie.
ja wszystkich nie lubię ale jeśli przyszło by mi pomóc jakiemuś to nie patrzyłabym czy lubię czy nie....a ja lubię wszystkie psy
#4638
Napisano 12 kwietnia 2009 - 15:15
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4639
Napisano 12 kwietnia 2009 - 15:24
no fajniutka Koko.Ja mam myszoskoczkaA to ja wam moja Koko przypomne
#4640
Napisano 12 kwietnia 2009 - 17:44
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









