Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4581 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 23 marca 2009 - 17:49

tuptunio, ok specjalnie dla ciebie jak tylko bede miala to wrzuce wiecej :-D
Dołączona grafika

#4582 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 23 marca 2009 - 18:13

Axel sweet:) na prawde milusi:)

#4583 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 marca 2009 - 19:04

ale pocieszny piesio hehe :D widzę że już nawet swoje łóżko ma :D

#4584 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 23 marca 2009 - 19:09

jakii słodziutki piesek :-D :-D

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#4585 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 marca 2009 - 19:45

specjalnie dla ciebie

dla mnie też, uwielbiam owczarki :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4586 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 marca 2009 - 20:04

to ja pokażę wam mojego pieska troszkę bo dawno nie pokazywałam :P

Załączone miniatury

  • 20090323152.jpg
  • 20090323150.jpg


#4587 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 marca 2009 - 20:37

monika psiak jest przecudowny ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4588 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 23 marca 2009 - 20:37

Kahela, ok i dla ciebie tez zrobie sesje zdjeciowa

[ Dodano: 2009-03-23, 20:38 ]
magdaaaaa dziekuje
Dołączona grafika

#4589 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 24 marca 2009 - 19:04

MonikaK, aaaaaale puchata kulka <zakochany></span>

krowka17, Twój bokser się ślini czy nie?? :-) mają świetny charakter-a najśmieszniejsze są jak się cieszą-cały tył im się kręci :lol:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4590 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 24 marca 2009 - 19:48

no super owczarek! moj brat ma identycznego długow.łosy ma 5 mies
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#4591 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 marca 2009 - 20:02

Tilia hehe co do cieszenia się mojego psa to prawda :D cały tyłek mu lata i to tak śmiesznie wygląda :D a co do ślinienia się, to ślini się tylko jak się wybiega bądź zje coś :P

#4592 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 24 marca 2009 - 22:09

cocker spaniel ang. -kocham,moja ulubiona rasa psów. <pieso1></span> <tancza3></span> kotki tez zaczynam kochać-lecz nigdy nie miałam.
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#4593 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 24 marca 2009 - 22:14

cocker spaniel ang. -kocham,moja ulubiona rasa psów

A posiadasz może takiego? :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4594 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 24 marca 2009 - 22:17

A posiadasz może takiego?

,2 lata temu musiałam oddac kiedy sie przeprowadzałam,ale nie długo,niedługo napewno .i kiedys jak byłam w podstawówce to miałam pierwszego spaniela rudego jenny,ze schroniska staruszka miała 10 lat i mi pozyła 2?!a tak sie przywiazuje szybko.teraz mam myszoskoczka na uro dostałam od mojego M*
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#4595 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 24 marca 2009 - 22:27

2 lata temu musiałam oddac kiedy sie przeprowadzałam

uuu a wiesz co teraz się z nim dzieje? :-| nie wyobrażam sobie takiej sytuacji,ale życie czasem zmusza....
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4596 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 24 marca 2009 - 22:31

uuu a wiesz co teraz się z nim dzieje? nie wyobrażam sobie takiej sytuacji,ale życie czasem zmusza....

tak tilia ona ma sie swietnie trafiła do swietnych ludzi.tęsknie czesto za nią Moli sie wabiła,i mam jej zdjecie w pokoju.

[ Dodano: 2009-03-24, 22:33 ]
musiałam oddac kiedy 2 lata temu po 3 latach wróciłam do rodziców,ale nie na długo no ale juz potem było za póżno gdyż tamci nowi własciciele przywiązali się do Molusi
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#4597 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 marca 2009 - 00:22

moi rodzice oddali pieska którego mieliśmy 2 lata .... płakałam za nim dłuuugi czas tak bardzo tęskniłam za nim.Teraz nawet nie wiem co się z nim dzieje :( pewnie jest już stary... albo już zdechł nie wiem i raczej nie chce wiedziec bo jak o nim pomyślę to mi się smutno robi .... kiedyś mój dziadek widział na ulicy tych właścicieli z tym moim byłym psem i opowiadał to się popłakałam i obraziłam na niego taką mi przykrośc sprawił opowiadaniami o nim .... ale było minęło mam nowego psiaczka :)

#4598 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 26 marca 2009 - 17:04

moi rodzice oddali pieska którego mieliśmy 2 lata

a czemu go oddali?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4599 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 marca 2009 - 22:44

tuptunio, bo nie mieliśmy warunków na to by go miec....

[ Dodano: 2009-03-28, 22:34 ]
tak śpi moje maleństwo :P

[ Dodano: 2009-03-28, 22:34 ]
tak śpi moje maleństwo :P

[ Dodano: 2009-03-28, 22:35 ]
tak śpi moje maleństwo :P

[ Dodano: 2009-03-28, 22:36 ]
jacie... czy mogłabym poprosic o usunięcie tego posta mojego :/ zaciął mi się laptop i źle się wysłało wszystko :/

#4600 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 31 marca 2009 - 16:45

Przedstawiam wam mojego Olka :-D Mam go od kilku dni. Słodki, prawda?

Załączone miniatury

  • IMG_4899.JPG
  • IMG_4898.JPG
  • IMG_4904.JPG






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych