Nasi milusińscy :-)
#4582
Napisano 23 marca 2009 - 18:13
#4583
Napisano 23 marca 2009 - 19:04
#4585
Napisano 23 marca 2009 - 19:45
dla mnie też, uwielbiam owczarkispecjalnie dla ciebie
#4587
Napisano 23 marca 2009 - 20:37
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4589
Napisano 24 marca 2009 - 19:04
krowka17, Twój bokser się ślini czy nie??
#4590
Napisano 24 marca 2009 - 19:48
#4591
Napisano 24 marca 2009 - 20:02
#4592
Napisano 24 marca 2009 - 22:09
#4594
Napisano 24 marca 2009 - 22:17
,2 lata temu musiałam oddac kiedy sie przeprowadzałam,ale nie długo,niedługo napewno .i kiedys jak byłam w podstawówce to miałam pierwszego spaniela rudego jenny,ze schroniska staruszka miała 10 lat i mi pozyła 2?!a tak sie przywiazuje szybko.teraz mam myszoskoczka na uro dostałam od mojego M*A posiadasz może takiego?
#4595
Napisano 24 marca 2009 - 22:27
uuu a wiesz co teraz się z nim dzieje?2 lata temu musiałam oddac kiedy sie przeprowadzałam
#4596
Napisano 24 marca 2009 - 22:31
tak tilia ona ma sie swietnie trafiła do swietnych ludzi.tęsknie czesto za nią Moli sie wabiła,i mam jej zdjecie w pokoju.uuu a wiesz co teraz się z nim dzieje? nie wyobrażam sobie takiej sytuacji,ale życie czasem zmusza....
[ Dodano: 2009-03-24, 22:33 ]
musiałam oddac kiedy 2 lata temu po 3 latach wróciłam do rodziców,ale nie na długo no ale juz potem było za póżno gdyż tamci nowi własciciele przywiązali się do Molusi
#4597
Napisano 26 marca 2009 - 00:22
#4599
Napisano 26 marca 2009 - 22:44
[ Dodano: 2009-03-28, 22:34 ]
tak śpi moje maleństwo
[ Dodano: 2009-03-28, 22:34 ]
tak śpi moje maleństwo
[ Dodano: 2009-03-28, 22:35 ]
tak śpi moje maleństwo
[ Dodano: 2009-03-28, 22:36 ]
jacie... czy mogłabym poprosic o usunięcie tego posta mojego
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










