Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4421 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 09:37

A oto mój chomik:D:D:D
Taka klucha no:) wabi się Badi:D:D:P dostałam go od. mojego B. i najlepsze jest to ze on był taki malutki i słodziutki...i się roztył no:D:D ale fajniutki jest:):):)

A to rybki mojego Bartka;) jego następny nałóg:

Załączone miniatury

  • Obraz 0504.jpg

Dołączona grafika

#4422 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 09:38

Lolka000, ale fajniusi chomiczek ;-)

#4423 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 09:42

rybki się nie chcą dodać;/:(
Dołączona grafika

#4424 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 10:00

maartekkk cudowny jest ten piesek <lovam1></span> <lovam1></span>
Lolka000, słodki chomiczek :)

#4425 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 11:33

Lolka000, świetny twój chomiczek.
A on tak sobie gania po mieszkanku?
Moja Karo ma chomika od pół roku i boi się brać go na ręce.
Nie wiem jak mam ją do tego przekonać.
Chciałaby, ale piszczy, że ją ugryzie.
Jestem w Peru...

#4426 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 13:51

Lolka000 śliczny ale moze to myszka skoro przy kompie siedzi :D:D:D

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4427 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 01:48

martek zdjęcia są super, a zwłaszcza to pierwsze kota atakowanego przez psa- super. No i Tomcio + Gwarek :P
Piesek Weroniki chyba i jeszcze jednej dziewczyny też super, takie misiaki do przytulania.

#4428 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:03

martek twoj piesek jest slodziuuchny i te uszka....
nie potrafilabym mu odmowic jakiegos smakolyka :mrgreen:

Lolka000, świetny twój chomiczek.

tez mi sie baaardzo podoba :-D

#4429 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:15

Jacqueline, Olciiia, Kajtek sie zarumienil :D Heh powaznie to dziekuje w jego imieniu za komplementy - Slodziuchne ma te uszka klapniete :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4430 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:26

jeszcze jedno zdjecie mojego Faksia

Załączone miniatury

  • 1.jpg

Dołączona grafika

#4431 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:28

MonikaK, ja się boję tego rodzaju psów.
Są gozne..

#4432 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:28

MonikaK, ale piękny <zakochany></span>
więcej zdjęć!
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4433 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:30

śliczny psiak ;-)
madzius kazdy pies jak jest nieułozony moze byc groźny.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4434 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:31

MonikaK, ja się boję tego rodzaju psów.
Są gozne..

one tylko tak grozno wyglądaja a są bardzo przyjazne i łagodne

[ Dodano: 2009-02-09, 20:32 ]
tuptunio, dzieki narazie jedno musze poszukac jak znajde to za chwile wrzuce
Dołączona grafika

#4435 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:33

MonikaK, ja się boję tego rodzaju psów.
Są gozne..

one tylko tak grozno wyglądaja a są bardzo przyjazne i łagodne

[ Dodano: 2009-02-09, 20:32 ]
tuptunio, dzieki narazie jedno musze poszukac jak znajde to za chwile wrzuce


No chyba,że tak.
Ale osobiście bym chyba takiego nie chciała miec ;-)

#4436 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:36

Madziuś, on naprawde jest takim duzym pluszaczkiem
Dołączona grafika

#4437 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:37

MonikaK, to jest Malamut czy Husky? Bo zdjecie jest niewyrazne... Uwielbiam duuuze psiska :D ALe te psy (Husky) charakteryzuja sie... glupota :P W moim mniemaniui, bo ciagle chca biegac, to pies, ktory musi ciagle hasac, nie nadaje sie do bloku albo, zeyb siedzial w zamknieciu, czyz nie? ALe sliczny, gdyby mialy te psioska inny charakter to bym musiala go miec :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4438 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:39

maartekkk, tak one lubią duzo biegac muszą swoje wychasac troche jest nie posłuszny ale jest kochany

[ Dodano: 2009-02-09, 20:41 ]
tu jeszcze dwie fotki faksa jak sie wygłupia z moim bratem

Załączone miniatury

  • 06-02-09_2127.jpg
  • 04-02-09_2027.jpg

Dołączona grafika

#4439 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:42

MonikaK, slodki,potulilabym sie do takiego pluszka :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#4440 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 09 lutego 2009 - 20:43

angik1683, dzieki
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych