Nasi milusińscy :-)
#3921
Napisano 02 listopada 2008 - 22:10
#3922
Napisano 02 listopada 2008 - 22:12
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3923
Napisano 02 listopada 2008 - 22:17
#3924
Napisano 02 listopada 2008 - 22:18
#3925
Napisano 03 listopada 2008 - 07:46
#3926
Napisano 03 listopada 2008 - 10:13
#3927
Napisano 03 listopada 2008 - 10:59
#3929
Napisano 04 listopada 2008 - 09:05
#3930
Napisano 05 listopada 2008 - 22:05
#3933
Napisano 10 listopada 2008 - 22:16
psinka the best
przekochany
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3934
Napisano 10 listopada 2008 - 22:23
I co, następny będzie yorczek...
#3935
Napisano 10 listopada 2008 - 22:27
ja bym bardzo chciała ale po pierwsze jest jeszcze bokser i razem nie bardzo bo bokser przy zabawie moze swoja siła krzywde zrobic a po drugie w domu za duzo pomieszczeń i ogród a ona taka malutka ....ile było pilnowania jak była dwa dni ale słodka jest . W domu z ogrodem najlepiej egzamin zdaje duży pies i zawze takie mielismy dlatego dla mnie to traka troche nowośćI co, następny będzie yorczek..
#3936
Napisano 10 listopada 2008 - 22:28
no właśnie tak sobie pomyślałam - jak one się "dogadywały"?jest jeszcze bokser i razem nie bardzo bo bokser przy zabawie moze swoja siła krzywde zrobic
#3938
Napisano 11 listopada 2008 - 09:26
#3939
Napisano 11 listopada 2008 - 16:19
Jesiennie...
Samba z widokiem
I ostatnie z Panem
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















