Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3881 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 18 października 2008 - 16:21

nie całe cztery miesiące


a moj ma dopiero 3... juz taki wielki jest.. wazy juz 18 kg.. a jaki slodki.. :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3882 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 października 2008 - 16:23

moja dokładnie 2.11 skonczy cztery miesiące

i też jest słodka i wredna też jest
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3883 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 18 października 2008 - 16:31

i wredna też jest


moj jest raczej zlosliwy haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3884 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 18 października 2008 - 20:44

asia21_87, to Ty szykuj fotki swojej gwiazdy.... :-)

saja, śliczności...Dolar rządzi - najpiękniejszy na forum jak dla mnie...
Bez urazy dziewczynki, wszystkie Wasze zwierzaki fajne, ale w Dolarze się zakochałam.... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3885 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 października 2008 - 20:46

Saja ale sie zmienia super duży już <dreams></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3886 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 października 2008 - 21:04

Super pies, sprawia wrażenie takiego mądrego psiaka ;-)

#3887 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 października 2008 - 21:55

saja <zakochany></span> <zakochany></span> jaki on jest śliczny!!!! <zakochany></span>

#3888 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 października 2008 - 11:44

asia21_87, to Ty szykuj fotki swojej gwiazdy.... :-)



spoko wczoraj coś tam robiłam jak spała, ale ona pozy strzela :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3889 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 października 2008 - 12:28

saja, śliczności...Dolar rządzi - najpiękniejszy na forum jak dla mnie...
Bez urazy dziewczynki, wszystkie Wasze zwierzaki fajne, ale w Dolarze się zakochałam.... ;-)


Kochanie moje dal mnie tez jest najpiekniejszy... z kazdym dniem coraz wiekszy.. i taki kochany.. co prawda troche zlosliwy jest ale i tak nie umiem sie na neigo gniewac...
taa Dolar gora !!! :) hihi
No to przekaze mu ze pewna urocza kobietka jets w nim zakochana po uszy haha :)

[ Dodano: 2008-10-19, 13:30 ]

Saja ale sie zmienia super duży już <dreams></span>


nioo duzy duzy... az uwierzyc nei moge... jeszcze niedawno nosilam go na rekach.. on teraz z przyzwyczajenia tez chce mi wskakiwac na rece ale nie przeciez nie dam rady nosic prawie 20 kg.. a jak mu mowie ze nie wolno to jaki obrazony jest haha :)

Super pies, sprawia wrażenie takiego mądrego psiaka ;-)


i powiem ci ze naprawde madry pies bedzie z niego :)

saja <zakochany></span> <zakochany></span> jaki on jest śliczny!!!! <zakochany></span>


a dziekowac dziekowac :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3890 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 19 października 2008 - 18:39

saja, on jest boski !!!! <serduszka></span> <dreams></span> <serduszka></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#3891 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 października 2008 - 19:47

saja, on jest boski !!!! <serduszka></span> <dreams></span> <serduszka></span>


dziekuje kochana.. tez tak mysle.. wlasnie wrocilismy ze spacerku :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3892 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 19 października 2008 - 23:26

saja, ale wyrosniety :shock: :shock: :shock:

ale tak samo slodki jak wczesniej :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3893 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 21 października 2008 - 08:00

saja, ale wyrosniety :shock: :shock: :shock:

ale tak samo slodki jak wczesniej :mrgreen:



nooo wyrosniety.... a przeciez ma dopiero 3 miesiace wiec jeszcze urosnie :)

aa dziekuje... jest slodki masz racje... ale zlosliwy jak nie wiem... gryzie mnie po <dupka></span> bo zauwazyl ze mnie boli jak nie wiem... bystry haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3894 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 21 października 2008 - 11:30

jaki duży :shock:
te psiaki strasznie szybko rosną :!:
ale uroku mu cały czas przybywa :-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#3895 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 21 października 2008 - 18:17

te psiaki strasznie szybko rosną :!:


masz racje :)

ale uroku mu cały czas przybywa :-)


dziekuje :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3896 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 22 października 2008 - 08:20

saja, sliczny jest Dolarek widac ze taki zdrowy i zadbany i te kolorki siersci ma piekna :-D

#3897 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 października 2008 - 09:58

saja, sliczny jest Dolarek widac ze taki zdrowy i zadbany i te kolorki siersci ma piekna :-D


a dziekuje dziekuje.. staramy sie o niego dbac o ile czas pozwala... tata sumienie go wyczesuje.... witaminki tez dostaje wiec i siersc ma ladny kolor i sie swieci...

aha o ile dobrze pamietam to Kahela pytala czy bedzie krotko czy dlugowlosy wiec juz teraz moge powiedziec ze bedzie taki pol na pol... haha... wiec bedzie mial troche dluzsze wlosy niz normalny krotkowlosy owczrek... ehhh torche zamotalam ale mam nadzieje ze idzie zorumiec.... co autor mial na mysli haha :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3898 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 października 2008 - 10:19

tylko dwa bo reszta była rozmazana

Załączone miniatury

  • tigra 006.jpg
  • tigra 002.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3899 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 października 2008 - 10:20

asia21_87, miodzio <zakochany></span> jeja jaka śliczna <zakochany></span> no tak słodki piesio .... ajccc <zakochany></span>

#3900 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 października 2008 - 10:21

asia21_87, jaka słodka mordeczka <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> ten czarny nosek na tle bialej mordki wyglada super
na tym drugim zdjęciu jaka poza :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych