Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Harmonet i zamiennik - Sylvie 20


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 21 maj 2010 - 15:02

Sylvie

A ja właśnie takie biorę ;-) Właściwie to pierwsze opakowanie mam za sobą, ale jestem z nich zadowolona ;-) Nie mam zadnych skutów negatywnych, libido nie spadło, dobrze się po nich czuję ;-) Moja kolezanka też je bierze, i tak samo jak ja- nie narzeka. Ale wiadomo- każdy organizm może zareagować inaczej. Jedyny kłopot to taki, że faktycznie, jest to nowość na rynku i w niewielu miejscach można je na dobrą sprawę dostać- przynajmniej tak jest u mnie w mieście.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#22 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 22 maj 2010 - 11:03

Jedyny kłopot to taki, że faktycznie, jest to nowość na rynku i w niewielu miejscach można je na dobrą sprawę dostać- przynajmniej tak jest u mnie w mieście.

Właśnie o tym też słyszałam. Ale myśle, że to nie problem iśc kilka dni wcześniej do apteki i powiedzieć, żeby sprowadzili ;-)

Ja zaczne je brać jakoś w połowie czerwca, więc do tego czasu zoriętuje się w jakiej aptece moge dostać i w jakiej cenie :P

I fajnie, że tak dobrze po nich sie czujesz. Bo moje poprzednie były starej generacji i licze, że te będą o wiele lepsze :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#23 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 22 maj 2010 - 11:56

w jakiej cenie

Jak zamawiałam pierwsze opakowanie, zapłaciłam 20zl. Z kolei koleżanka w innej aptece kupiła chyba za 17, także cena nie jest wygórowana ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#24 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 24 maj 2010 - 16:33

No więc byłam dziś w aptece się dowiedzieć i moge dostac z miejsca te tabletki, nie muszę na nie czekać.

Jak zamawiałam pierwsze opakowanie, zapłaciłam 20zl. Z kolei koleżanka w innej aptece kupiła chyba za 17

A cena u mnie to 19 zł w tej aptece co się dowiadywałam ;-)
Nie jest tak źle :mrgreen:
:mrgreen:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#25 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 18:53

Bylam dzisiaj u ginekologa i dostalam recepte :mrgreen: <jupi></span> :mrgreen: <jupi></span>

Czekam teraz na @ (jeszcze 2 tygodnie :-/ ) i wskakuje w tabletki antykoncepcyjne <jupi></span> <bravoo></span> <jupi></span> <bravoo></span>
Jestem troche podekscytowana, bo to pierwsze w moim zyciu beda, hehe :-P :-P :-P

Bede brac Sylvie 20 ;-) ;-) ;-)

#26 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 06:14

Bede brac Sylvie 20

Ja i Olenka też je bierzemy, jak dla mnie są świetne ;-) A właśnie Oleńka, jak dla Ciebie te tabsy?
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#27 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 09:07

A właśnie Oleńka, jak dla Ciebie te tabsy?

Wczoraj wzięłam pierwszą :lol: więc ciężko mi na razie coś powiedzieć ;-)
Albo mi sie wydaje albo sa slodsze od moich poprzednich <jezorek11></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#28 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 07:23

sa slodsze od moich poprzednich

A no, faktycznie słodziutkie są, jak cukierki :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#29 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 08 lipiec 2010 - 16:28

Moja @ przylazła i tak od wczoraj łykam sobie tabletki <jezorek11></span> <jezorek11></span> <jezorek11></span>
Jakby ktos zapomniał to przypomne ze jestem na Sylvie

To pierwsze w moim życiu, więc przez 2 tygodnie mam obserwować swój organizm.
Jestem trochę podekscytowana i trochę schizuję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Narazie czuję się super - ale trudno jeszcze cokolwiek powiedzieć ;-)
Najbardziej obawiam się rozchwiania emocjonalnego, hustawek nastrojow... teraz przed @ czułam się okropnie :-x

Wydaje mi się jedynie, że mam bardziej obfitą @ niż wczesniej <hmm></span>

#30 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 09 lipiec 2010 - 12:17

Olenka u Ciebie faktcznie duża zmiana jest :-P U mnie było tak, że zanim zaczęłam brać tabsy ( a są one moimi pierwszymi tabletkami) miałam okres aż 7 dni :roll: i pierwszego dnia i tuż przed okresem silne bóle brzucha, teraz natomiast mam okres 5 dni (czyli jednak mi się skróciło) i nie odczuwam żadnego bólu ;-) Ale moja koleżanka jedna też teraz ma chyba trzy dni okresu, a miała też z 5.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#31 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 09 lipiec 2010 - 12:21

teraz natomiast mam okres 5 dni

Ja właśnie przy poprzednich tabletkach też miałam 5 dni i pierwszego dnia zawsze umierałam z bólu brzucha ! A teraz ZERO bólu ! I to mnie najbardziej cieszy, bo czasem miałam tak silne, że słabo mi się robiło ... Cały dzień musiałam przeleżeć w domu :-(

A co do tych moich dwóch dni okresu, to siorka mi mówiła, że jak miała właśnie pierwszą przerwe to, też miała tylko 2 dni, a każda następna już normalnie 5 dni.
Więc całkiem możliwe, że następna @ będzie już trwała 5 dni. Muszę poczekać ...


Dzięki za info ;-) ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#32 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 05 sierpień 2010 - 22:52

Ja teraz zaczelam drugie opakowanie Sylvie i mam nadzieje, ze skoncza sie plamienia :->
@ po prostu rewelacja - niecale 3 dni, bez bolu, nawet taka skapa ...

Słyszałam, że to nie do końca tak jest ;-) Że tylko przez jakies pierwsze 3 miesiące - @ ma się trzydniowe.
Ja zaczynam drugie opakowanie i też mam @ 3 dni. Tylko w tym miesiącu juz zaczęłam odczuwać bóle brzucha, a po pierwszym opakowaniu mnie nic nie bolało...

Ale ogolnie jestem z nich zadowolona. Zobaczymy jak to będzie dalej ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#33 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 06 sierpień 2010 - 08:20

Słyszałam, że to nie do końca tak jest ;-) Że tylko przez jakies pierwsze 3 miesiące - @ ma się trzydniowe.

nie zgodzę się z Tobą... ja biorę już tabletki ponad roczek i co miesiąc mam 3 dniowy @ i raczej skąpy ;-) ;-) tak więc mi to bardzo pasuje :-D
Dołączona grafika

#34 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 14:11

dostałam dzisiaj nowe tabletki anty... sylvi 20 czy któraś z was je brała?

#35 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 14:25

sylvi 20


Sylvie ? ;>

Ja je biorę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I z tego co pamiętam mloda i Madzik również.

Jak dla mnie są dobre. Zmieniłam z jakichś starszych i jestem bardzo zadowolona.
@ trwa teraz u mnie tylko 3 dni i jest mniej bolesna ;-) ;-)

Napisz jak będzie u Ciebie :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#36 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 15:23

i Madzik

uhum ;-)

Dzisiaj zaczelam 5 opakowanie i powiem Ci, ze na poczatku mialam strasznie hustawki nastrojow i latwo bylo o konflikty - ale zgonilam to na panujace wowczas upaly :lol:

I libido w pewnym momencie spadlo grubo ponizej zera :roll:
Ale juz lepiej w tym temacie ;-)

#37 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 20:06

I libido w pewnym momencie spadlo grubo ponizej zera

właśnie się tego boję że mi spadnie... :/ jak brałam yazz na poczatku to tez mi spadło miałam takie wahania w jednym miesiacu duze a w drugim male... ciekawe jak będzie po sylvi

#38 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 21:44

biorę już 2 tyg sylvie 20 i moje libido spadło czuje to bo biorąc yazz to miałam ogromną ochotę każda myśl na temat tego budziła we mnie... takie fajne uczucia :mrgreen:
a teraz ? jak o tym pomyśle to zero reakcji... :/ przestałam czuc jakąkolwiek potrzebe kontaktów sexualnych ...

#39 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 17:32

sylvi 20


Sylvie ? ;>

Ja je biorę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I z tego co pamiętam mloda i Madzik również.


Dziewczyny ile te tabletki kosztują??
szczęście ma smak truskawek :D :D

#40 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 19:51

ile te tabletki kosztują??

ostatnio zakupilam za 18,90 ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych