Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Harmonet i zamiennik - Sylvie 20


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 paula10005

paula10005
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 12:47

ja dwa lata brałam tabletki (harmonet), koszt tabletek dzielilismy na pół z M., zawsze łatwiej (one kosztowały ok.35 zł), dlatego uwazam ze lepiej dzielic na pol :-)

#2 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 21:54

Hej dziewczyny. :-) Mam pytanie czy brała któraś z was Harmonet? Jak tak to jak na was działał czy były jakieś skutki uboczne? Poprzednio brałam Novynette ale okropną huśtawke nastrojów po nich miałam prawie sie przez nie z M. rozstałam :evil: a i do tego utyłam jak swinia :shock: potem brałam diane ale też nie spasowały mi za bardzo. :-/ Mam nadzieje że może te Harmonet bedą ok. <bezradny></span>

#3 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 22:48

Mała, to wszytko zależy od organizmu ... jednym to spasuje innym nie ... musisz spróbować by przekonać sie jak będzie u ciebie ...... dobrze dobrana tabletka antykoncepcja naprawdę jest nie zauważalna ....

#4 Kasia:)

Kasia:)
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 01:09

Brałam i Harmonet i Novynette ale ja chyba nie jestem stworzona do tabletek, miałam plamienia w trakcie cyklu, przez całe pół roku, kiedy to zmieniałam tabletki. W końcu dałam sobie spokój.
Może to głupie ale najlepszą antykoncepcją dla mnie jest jej brak... Nie zabezpieczamy się i liczymy z możliwymi konsekwencjami, jednak od 3 lat ich nie ma, a gdyby były to nawet nie wiem kto by się bardziej ucieszył, ja czy on...

#5 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 11:41

Ja bralam harmonet przez 14 miesięcy. Na poczatku bylam troche ospała, ale pozniej?
Cera idealna, zero plamien na poczatku(a wiele dziewczyn ma na poczatku z tym problemy) nie przytyłam, ale urosły mi piersi.
Poza tym zadnych skutków ubocznych takich jak spadek libido, ból łydek czy inne.

Oczywiscie tak jak zauwazyły przedmówczynie to jak kobieta reaguje na tabsy jest indywidualne.

#6 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 02 listopad 2008 - 11:50

Ja brałam harmonet ale po nich cera i sioę pogorszyłą i po jakimś roku używania ich przerzuciałam się na marvelon, i jest ok. Przy harmonecie opróćz juz wcześniej wspomnianej cery wszystko było u mnie ok, z diane tak samo (brałam je 2,5 roku) też ok. Nigdy nie miałąm żadnych plamień, ale słyszałam że jak ktoś je ma to musi natychmiast odstawić tabsy!!

<ookk>


#7 sylmat

sylmat
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 13 maj 2009 - 09:24

Koleżanka od swojego ginekologa dowiedziała się ,że są nowe tabletki antykoncepcyjne o nazwie Sylvie / albo Sylwie/ bardzo je zachwalał ,że podobno niezłe, że nie przybiera się na wadze, nie obniżają libido, że cena bardzo atrakcyjna ok. 20zł / cena rzeczywiście fajna/ i same zalety. Czy któraś z Was stosuje je lub wie o nich coś więcej ?

#8 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 13 maj 2009 - 14:20

sylmat, to dalszy obok kontraceptu odpowiednik hermometru- także jezeli ktoś stosuje - to może się przerzucić na tańszy:)

Dla mnie żadna nowośc tylko nowy zamiennik handlowy na rynku :)
Już nie panna a żona :*

#9 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 13 maj 2009 - 16:43

hermometr

????
nie znam tego?
moze chodizlo o HARMONET?
ja bralam przez kilka miesiecy i bardzo przybralam na wadze... mowie o Harmonecie, wogole bardzo zle sie czulam i bylam ospala. po odstawieniu tabletek czuje sie duzo lepiej.

#10 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 13 maj 2009 - 17:04

moze chodizlo o HARMONET?


tak, własnie :) przepraszam za te literówki :)

ja bralam przez kilka miesiecy i bardzo przybralam na wadze

po hormonach można przybrać na wadze max 2 kg w wyniku zatrzymania wody w organizmie..

Jeżeli ktoś tyje więcej to znaczy że więcej je :P
Już nie panna a żona :*

#11 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 26 maj 2009 - 08:43

Ostatnio czytałam o jakiś tańszych zamiennikach harmonet'u, tableki o nazwie sylvie które kosztują o połowę mniej niż np harmonet :shock: miał ktoś z nimi styczność? bo kurcze droga ta antykoncepcja <bezradny></span>

#12 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 26 maj 2009 - 10:30

kleopatra, tsak, to to samo co jego siostra kontracept :)

kosztuje około 16 zł :) produkawana jest przez polską firme któa specjalizuje się w produkcji tańszych zamienników :)
Już nie panna a żona :*

#13 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 26 maj 2009 - 11:32

to samo co jego siostra kontracept :)


O popatrz! dzięki za info. Bo panie w aptece sa takie "miłe" że rzadko kiedy poinformują o tańszych zamiennikach.b A lekarz to chyba tez ma jakieś układy z firmami, bo czemu nie przepisze czegoś tańszego.

#14 sylmat

sylmat
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 31 maj 2009 - 16:48

Depre dopytam tylko dla upewnienia: jeśli mam receptę na Harmonet to w aptece mogę poprosić o Sylvie20 i mi wydadzą? I nie powinni robić problemu?

#15 sylmat

sylmat
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 14:42

Właśnie " nabyłam drogą kupna" Sylvie20 :-) . Hymmm, ciekawe jak się będę po nich czuła. Cena atrakcyjna ale musiałam wcześniej zamówić bo nie mieli i co ciekawe nie wiedzieli ,że takie są. Mam nadzieję ,że po nich nie utyję i libido mi nie poleci na łeb na szyję :-)

#16 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 09:29

sylmat, aaa ile mniej więcej zapłaciłas za to Sylvie???
bo niektózy twierdzą iż cena to około 16-17 zł a inni że ponad 20...
I tak z ciekawości pytam :P
Już nie panna a żona :*

#17 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 09:48

Wypytałam ginekologa o pigułki Sylvie20 o których pisała jakiś czas temu. Powiedział, że rzeczywiście ich skład jest taki sam jak Logest czy Harmonet a różnica cenowa jest dlatego, że tabletki te produkowane są przez różne firmy, a jak wiadomo każda firma ma inną politykę cenową.
Przepisał mi Harmonet i dał mi wolna rękę czy wykupię w aptece Harmonet, czy też wezmę sobie ten tańszy zamiennik. Wzięłam Sylvie20 i jak na razie bardzo dobrze się czuję.

#18 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 16:33

kleopatra, to nie chodzi o samą polityke cenową ale o fak że Silve produkuje polska firma :) z racji tego wyprodukowanie jest tańsze no i za transport nie trzeba tyle płacić :P
Już nie panna a żona :*

#19 tortilla54

tortilla54
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 12 luty 2010 - 11:18

ja niedługo zaczynam brać pigułki sylvie 20.
Dołączona grafika

#20 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 20 maj 2010 - 12:23

Dziś byłam u gina i zmieniła mi tabletki na Sylvie. w sumie pierwszy raz o niech usłyszałam i przekopałam internet. Tabletki chyba jakieś nowe, bo dziewczyny w większości piszą, że zaczynają je brać... Są to ponoć tańsze odpowiedniki Harmonetu, bo kosztują koło 20 zł.

Któraś może bierze, albo czyjejś znajoma bierze? ;-) ;-) ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych