Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

zamienniki do drukarki tak czy nie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:43

ja nie wyobrażam sobie wrócenia znów na oryginalne tusze, ich cena jest stanowczo za wysoka w porównaniu z jakością, wolę dobry zamiennik typu activejet

#2 alex1234

alex1234
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:42

Ja jestem przeciwna zamiennikom do drukarek, bo psuje się drukarkę, tracę gwarancję takim sposobem. Dobre drukarki i tanie , które warto mieć to Epson, dzięki niej na pewno nie trzeba myśleć o zamiennikach bo tusz orginalny jest bardzo tani i wydajny. 

#3 iwona66

iwona66
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:02

Ja jestem przeciwna zamiennikom do drukarek, bo psuje się drukarkę, tracę gwarancję takim sposobem. Dobre drukarki i tanie , które warto mieć to Epson, dzięki niej na pewno nie trzeba myśleć o zamiennikach bo tusz orginalny jest bardzo tani i wydajny. 

Polecam epsona, mają naprawdę bardzo dobre i stosunkowo niedrogie drukarki. Ja mam model L805, jest praktyczny i wydajny, także chętnie go polecę, co więcej wcale nie trzeba kupować do tej drukarki zamienników, bo tusze są niedrogie. Za zakup dostałam jeszcze 150 zł zwrotu, teraz jest taka promocja cashback. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie producenta.

#4 adena

adena
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 21:42

nie miałam nigdy drukarki tej marki, czy drukujecie też na zamiennikach ? Jakby dobrze tolerowały te drukarki zamienniki to też bym miała je na uwadze w przyszłych zakupach

#5 ania12

ania12
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:31

Z zamiennikami różnie bywa. Jeżei tusz szybko z chodzi, to czemu nie. Gorzej jeżeli drukarka sporoadycznie używana.

#6 alex1234

alex1234
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 październik 2019 - 20:57

Nawet gdy sporadycznie używana to jednak w epson drukarki nie zasychają tusze, a dopełnienia jest proste i tanie. Mi pojemnik z czarnym tuszem wystarcza na długi czas, a dopełniam etapami nie raz 1 butelkę na 3 razy , drukuje czasem dużo, a czasem przez długi czas nie drukuje.