Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

kupno samochodu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 21:17

Super! Thalia jezdzil moj Polowek zaraz jak sie poznalismy i super sie jezdzilo ;)

Wiec niech sie dobrze sprawuje ;)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#62 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 12:37

@inqaa fajne autko :) niech się dobrze jeździ!


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#63 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:12

Fajne autko :) Oby się dobrze jeździło, bo to najważniejsze. No i bezawaryjności życzę


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#64 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:22

@inqaa  no całkiem całkiem te autko  :-)  chyba jest dość duże ? nie wiem, takie mam wrażenie  :-)  niech się dobrze sprawuje.

 

Hondusię ktoś mi z boku zarysował   :-/  Brzydko wygląda, a żadnego namiaru ten ktoś nie zostawił, tak więc jestem.... wściekła!  :evil:

 

Miałam niedawno małe fiu-fiu na wymianę autka, ale lubię hondusię i chyba ciężko byłoby mi się z nią rozstać. Wszystko jest super, tylko brakuje mi drzwi z tyłu i pakowanie dzieciaka jest nieco utrudnione.

 

 

 



#65 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:22

@inqaa  no całkiem całkiem te autko  :-)  chyba jest dość duże ? nie wiem, takie mam wrażenie  :-)  niech się dobrze sprawuje.

 

Hondusię ktoś mi z boku zarysował   :-/  Brzydko wygląda, a żadnego namiaru ten ktoś nie zostawił, tak więc jestem.... wściekła!  :evil:

 

Miałam niedawno małe fiu-fiu na wymianę autka, ale lubię hondusię i chyba ciężko byłoby mi się z nią rozstać. Wszystko jest super, tylko brakuje mi drzwi z tyłu i pakowanie dzieciaka jest nieco utrudnione.

 

 

 



#66 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 21:44

No powiem szczerze, że jest dość spore. Zawsze myślałam, że pierwsze moje auto to będzie jakiś maluszek 3-drzwiowy, na takiego się nastawiałam a tu proszę, niespodzianka :) Ale cieszę się,duże auto jest bardziej praktyczne gdy się jedzie na wakacje lub gdzieś w większą ilość osób :)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#67 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 04 luty 2017 - 17:48

inqaa pierwszy samochód to super sprawa <ookk> ja do dziś gdy wracam do rodzinnego domu i jeżdżę suzuki, który zostawiliśmy dla mojej Mamy czuję wielki sentyment :-) oby się dobrze jeździło!

 

 

A my z racji tego, że do pracy mam trochę km i podróż autobusem była długa zdecydowaliśmy się kupić auto. Poszukiwania trwały trochę czasu, ale w końcu jest :-D kolor idealny, chociaż przypadkowy, bo głównie historią auta się sugerowaliśmy :-)

Oto moja Corsa :-)

<zdjęcie z internetu, ale auto identyczne>

Załączone miniatury

  • corsa.jpg

Użytkownik Tilia edytował ten post 04 luty 2017 - 17:49

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#68 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 05 luty 2017 - 11:57

@Tilia fajne autko! Kolor super, podoba mi się granat :mrgreen: niech się dobrze jeździ  :-D 


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#69 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 05 luty 2017 - 13:56

@Tilia super autko! 

Corsa bardzo mi się podoba ;)


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#70 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 05 luty 2017 - 14:57

@Tilia super! Mega zgrabne i fajny kolor :)


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#71 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 05 luty 2017 - 21:21

@inqaa @palomka @elizabeth dziękuję dziewczyny  <buzki>


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#72 tariskan

tariskan
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 luty 2017 - 11:40

bardzo fajne autko :)



#73 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 162 postów

Napisano 16 marzec 2022 - 13:05

Ja bym chciała jakieś małe, kompaktowe autko do jazdy po mieście.



#74 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 11 maj 2022 - 10:40

Postawiłabym na samochód elektryczny, warto tylko poczytać nieco więcej o domowej stacji ładowania pojazdów, na przykład tutaj https://doradztwo.ne...odow-sie-oplaca. Moim zdaniem to dużo bardziej opłacalne paliwo niż benzyna, i na pewno bardziej ekologiczne.



#75 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 26 czerwiec 2022 - 11:44

Myślę że o wiele wygodniejszy byłby nietuzinkowy taycan jakiego miałam okazję oglądać w salonie Porsche Centrum Sopot. Jak szukasz samochodu klasy premium to lepiej sięgać na górną półkę :)







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych