A jaki kształt maja wasze piersi?
Klik na foto
Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:32
Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:37
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:40
To tak jak u mnie.Jeśli chodzi o kształt moich piersi, to najbardziej zbliżone będą do cytrynek chyba
Mój M mówi na moje cytrynki. Kręgli nie chciałabym mieć.Za ciężkie.Jeśli chodzi o kształt moich piersi, to najbardziej zbliżone będą do cytrynek chyba
Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:59
no moja głowa jest ta jak ten jeden cyc.No na pewno nie arbuzy
Napisano 07 kwietnia 2011 - 10:54
najgorsze jest to ze z czasem moga sie takie stać.Arbuzów, ani kul do kręgli nie chciałabym mieć, masakra jakaś
Napisano 07 kwietnia 2011 - 12:13
Napisano 07 kwietnia 2011 - 12:24
Napisano 07 kwietnia 2011 - 14:32
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 06 maja 2011 - 08:22
Napisano 06 maja 2011 - 22:14
Napisano 07 maja 2011 - 08:46

Napisano 07 maja 2011 - 12:41
No sorrycóż... myślę, że "wulkany", "morelki" tudzież "zielone jabłuszka"... ale z naciskiem na te pierwsze
Napisano 18 lipca 2011 - 20:03
dobremam biszkopciki z rodzynkami
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 19 lipca 2011 - 22:12
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
biustonosz kontra duże piersi |
|
|
|
hormony... zmiany w wielkosci piersi po tabletkach anty... |
|
|
|
Karmienie piersią. |
|
|
|
badamy swoje piersi? |
|
|
|
rak piersi jak się go ustrzec |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych