Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kształty piersi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:32

W jakich kształtach piersi gustują mężczyźni.Jak myślicie?
A jaki kształt maja wasze piersi? ;-)
Klik na foto :mrgreen:

#2 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:37

Nie wiem w jakich gustują mężczyźni - chyba w dużych <hepi1></span>
Rafał też nie bardzo mi pomoże, bo on nigdy na piersi nie patrzył, tylko na nogi.
Jeśli chodzi o kształt moich piersi, to najbardziej zbliżone będą do cytrynek chyba <hmm></span> No na pewno nie arbuzy <umieraam></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#3 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:40

Jeśli chodzi o kształt moich piersi, to najbardziej zbliżone będą do cytrynek chyba <hmm></span>

To tak jak u mnie. <trele></span>
A kuli do kręgli nie chciałabym mieć.Za ciężkie.

[ Dodano: 2011-04-07, 10:56 ]

Jeśli chodzi o kształt moich piersi, to najbardziej zbliżone będą do cytrynek chyba <hmm></span>

Mój M mówi na moje cytrynki. Kręgli nie chciałabym mieć.Za ciężkie.



#4 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 09:59

<umieraam></span> w kształcie mam jak te morelki :lol: ale wieksze troche, moze jak skocznia narciarska :lol:
Moj M> lubi wieksze piersi, ja swoje badzo lubie :mrgreen: i jestem z nich zadowolona

No na pewno nie arbuzy

no moja głowa jest ta jak ten jeden cyc.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#5 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 10:51

Nie mam pojęcia w jakich piersiach gustują mężczyźni. Mojemu byłemu bardzo się podobały moje piersi nie narzekał :mrgreen:

moje chyba też są zbliżone do morelek :mrgreen:

Arbuzów, ani kul do kręgli nie chciałabym mieć, masakra jakaś

201407101662.png


#6 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 10:54

Arbuzów, ani kul do kręgli nie chciałabym mieć, masakra jakaś

najgorsze jest to ze z czasem moga sie takie stać.
Ciocia miała biust średniej wielkości teraz ma jak te arbuzy. Nic fajnego, strasznie obciąża kregosłup ;/
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#7 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 11:00

Nic fajnego, strasznie obciąża kregosłup


no na pewno obciążają kręgosłup no i w ogóle nie poręczne są na codzień.
zwłaszcza jak ktoś sport uprawia, np. bieganie

201407101662.png


#8 Zabójczy

Zabójczy
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 12:13

morelki i wulkany. :)

#9 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 12:24

po pierwsze to zalezy od budowy dziewczyny a po drugie i wazniejsze przynajmniej dla mnie to zeby byly naturalne i jesli kocham dziewczyne to rowniez Jej cialo

#10 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 07 kwietnia 2011 - 14:32

A ja mam ksztalt morelek :lol:
Moj maz najbardziej z mojego ciala wlasnie kocha moje piersi :oops: Mowi, ze dla niego sa idealne i ksztaltem, i wielkoscia i.. smakiem :oops: :mrgreen:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#11 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 06 maja 2011 - 08:22

Zielone jabłuszka :-P

#12 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 06 maja 2011 - 22:14

ja mam "morelki"

#13 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 07 maja 2011 - 08:46

niah niah <omg23></span>
cóż... myślę, że "wulkany", "morelki" tudzież "zielone jabłuszka"... ale z naciskiem na te pierwsze 8-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#14 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 07 maja 2011 - 12:41

Moje to chyba morelki bo arbuzy czy kule do kręgli to bym miała jakbym operacje plastyczną sobie strzeliła <niemoge1></span>

Hmm... do tej pory myślałam, że mam biszkopciki z rodzynkami ale nie było tutaj tego rodzaju do wyboru :lol: . No nic, jednak morelki :)

[ Dodano: 2011-05-07, 13:42 ]

cóż... myślę, że "wulkany", "morelki" tudzież "zielone jabłuszka"... ale z naciskiem na te pierwsze

No sorry :P. U Ciebie to chyba TYLKO rodzynki <omg23></span>

#15 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 lipca 2011 - 20:03

mam biszkopciki z rodzynkami

dobre <umieraam></span>
u mnie to chyba wulkany ale w rozmiarze mini , pare lat i beda cytrynki.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#16 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 lipca 2011 - 22:12

Mam mini-wulkany :mrgreen: I jestem z nich dumna :-P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych