Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urządzamy mieszkanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#181 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 16:50

zielen , popiel, bez

To już coś :-D Na pewno znajdziecie mnóstwo detali, którymi uzdobicie swój salonik. Po ostatecznej wykończeniówce prosimy o fotkę ;-)

#182 berserker

berserker
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 08 lipiec 2013 - 10:27

Jeszcze można jakimiś naklejkami dekoracyjnymi upiększyć mieszkanie, nie dużo one kosztują a odpowiednie mogą bardzo fajnie ozdobić pomieszczenie.

#183 Daga90

Daga90
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 18:43

Naklejki to bardziej do pokoju dziecka się chyba nadają.

#184 adaa

adaa
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 kwiecień 2014 - 13:09

Trzecia aranżacja - świetna . Dobrze skomponowane zielenie i niebieski, świetne zestawienie.

równiez uważam że trzecie aranżacja jest najlepsza :)


usunięty link


#185 odes

odes
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 09:09

Polecicie sofę czy naroznik?

I gdzie kupowałyście meble? 


Romantycznie


#186 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 11:43

Narożnik będzie lepszy o ile masz miejsce aby go gdzies postawić

można sie na nim wieczorem wygodnie rozłożyć

stanowi centrum spotkań ze znajomymi

jak również mieści się na nim spokojnie 4-5 osób....

 

Wybierając narożnik dla swojej rodziny należy zastanowić się czy narożnik będzie tylko miejscem przeznaczonym do siedzenia czy ma pełnić również funkcję spania codziennego lub też okazjonalnego. Polecam ten z funkcją spania

 

Zerknij sobie tutaj

https://meblearkadiu...niki-bydgoszcz/


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#187 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 13:30

Wystrój kojarzy mi się nieco z modnym w ostatnim czasie we wnętrzarskich katalogach stylem hampton. Styl ten wprowadzony został w willach pod Nowym Jorkiem na wybrzeżu Hampton Jest elegancki ale jednocześnie z luzem. Przytulny i jasny.
 
Duże znaczenie w takich pomieszczeniach ma oświetlenie. Które pelni rolę nie tylko użytkową ale również ozdobną. Polecam zerknać sobie do sklepu Elampy:
 
W sklepie mają wiele takich nowoczesnych propozycji.

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#188 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 12 wrzesień 2020 - 19:53

sklepów z oświetleniem jak i lamp jest sporo więc wybór jest spory i nie łatwy. Malowaliśmy u babci pokoje i wpadliśmy na pomysł aby zmienić również oświetlenie. Wybraliśmy lampy ze sklepu https://www.pp-design.pl/ gdzie dzięki szybkiej dostawie mieliśmy zamówienie w domu już następnego dnia. 



#189 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 20 grudzień 2020 - 18:58

Oświetleniem można jak najbbardziej stworzyć fajny klimat, mam w sypialni holy activejety, wygląda super, idealnie się zgrała z wystrojem, meblami, podoba mi się



#190 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 23 marzec 2021 - 07:45

Nie urządzam domu zgodnie z trendami a w stylu który kocham a raczej miksie stylu. Uwielbiam Prowansję, skandynawski styl i Hampton i taki miks mam w domu. Do tego od parunastu lat fascynuje mnie Japonia I tak mamy urządzony dom. Biele, ecru, turkusy, granaty, pudrowe róże. Naturalne materiały jak drewno, metal (tego akurat średnio lubię więc jest go najmniej), aksamit, białe dywany i kanapy (tak mam dzieci i nie przeszkadza to w zupełności, biały marmur itd. Sypialnie, mam w stylu japonskim, salon japoński pomiędzy z prowansalski i Hampton (da się), pokój dzieci Prowansalski, kuchnia, jadalnia japoński z nutka nowoczesności, garderoba to czysta Prowansja, łazienka jedna w stylu Prowansalski a druga drobne elementy art deco (to co najbardziej w nim lubię). Do tego kwiaty jak orchidee które kocham i choduje od początku w moim domu oraz ulubione draceny, Bonsai i dwie monstery (a tu z tęsknoty za wyspami). Nie znosze koloru czarnego, nie przepadam z szarym, żółtym i brązowym we wnętrzach (bo to są smutne kolory lub zbyt mocne. Mój gust nie zmienia się od lat choć przyznam że mam ochotę na zmiany i wprowadzenie kolorów na ścianach. Do tej pory tylko w dodatkach były kolory poduszki, pościel, dekoracje i w zasadzie tyle. Nie podoba mi się styl który teraz jest w trendach czarne Ele plus drewno itd,...

 

Jeśli szukacie dla siebie łądnej porcelany, polecam zerknać sobie na HP - w sklepie znajdziecie spory wybór eleganckich dodatków do mieszkania. 

604139.jpg



#191 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 162 postów

Napisano 26 marzec 2021 - 08:47

A ja właśnie zastanawiam się nad narożnikiem, bo też mam dziecko i widzę, że pewne kolory nie wchodzą w grę, zrezygnowałam już z bieli i beżów. Podoba mi się różowy narożnik, jak w tym artykule https://www.meblobra...pach-meblowych/, ale to też nie przejdzie nie tylko ze względu na dziecko, ale też męża. Wspólnie ustaliliśmy, że podoba nam się butelkowa zieleń, ale czy w przypadku takiego koloru tez nie będzie wszystkiego widać, analogicznie do jasnych kolorów? Co myślicie?



#192 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 09 czerwiec 2021 - 08:44

Ja z kolei polecam poczytać trochę o innych typach biurek, na przykład warto zainteresować się biurkami z palet, albo biurkiem podwieszanym. Szczerze mówiąc, zanim nie przeczytałam tego tekstu, nie miałam pojęcia, że biurka mogą tak różnie wyglądać. Dużo inspiracji, na pewno zacznę się teraz rozglądać w inny sposób:)



#193 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 276 postów

Napisano 24 czerwiec 2021 - 14:16

Zrobiliśmy w salonie Bokaro https://bokaro.pl/of...plytki-i-gresy/ na prawdę duze zakupy przygotowując sie do remontu, fajny wybór i wszystko wysokiej jakości a dla nas to właśnie było najważniejsze.



#194 odes

odes
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 23 wrzesień 2022 - 12:19

U mnie sprawdziło się trzymanie kubków, szklanek talerzy w szufladzie( wymaga innych wymiarow na wysokosc niz standardy), patelnie w formie wiszącej płytkiej szafce, miejsce na chusteczki w dnie szafki kuchennej, zlew jedna duża komora 80cm i do niego rolmata zamiast ociekacza, dozownik na płyn, wyciągana wylewka, odwrócona osmoza,blat na 90 cm, mikrofala schowana w szafce zamiast do zabudowy( używana sporadycznie) piekarnik z pyrolizą, termomix wyjezdzany z szafki na tacy, pieczywo trzymane w szufladzie ;)

 

No i moje ostatnie odkrycie, mianowicie składany kosz na pranie:

https://bokono.pl/pl...-EasyForm/25314

 

Jest praktyczny, jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca w łazience. No naprawdę super sprawa.

Kosz-na-pranie-skladany-z-otworem-siliko


Romantycznie


#195 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 17 październik 2022 - 10:33

„Brudna kuchnia,”koniecznie z małym oknem- często połączona ze spiżarnią.
Żałuję, że tego nie zrobiliśmy. Wszystkie potrawy, które brzydko pachną można w niej ogarnąć ( np.smażenie ryb, mięsa itd) Teraz kuchnie są otwarte lub w formie aneksu i cały zapach idzie na cały dom, a niektóry utrzymuje się długo.
 
Za to zadowolona jestem z zakupu zasłon do mieszkania, odkryłam świetny sklep:
 
Mają sporo promocji na wiele modeli. 


#196 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 23 kwiecień 2023 - 16:25

No to pewnie teraz rozglądacie  się też za wyposażeniem do swojego mieszkania... Czy macie może zatem coś na oku już? Ja mogę wam podpowiedzieć, że niedrogie, a bardzo ładne i solidne meble oferuje firma Kornelo. Ja właśnie kupuję tam  stolik kawowy loftowy, który upiększy dodatkowo mój salon.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych