Mam serdecznie dość tej pogody
@ tuż, tuż i znowu kumulacja będzie
Nie odespałam nocki do porządku.
I jestem w czarnej dupie z wszystkim
Napisano 02 maja 2015 - 15:15
Napisano 03 maja 2015 - 19:48
zmeczona
slad po oparzeniu boli
zab z którego jakis zas temu wypadła plomba daje o sobie znac...
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 maja 2015 - 10:48
Jakoś ostatnio , przemęczona jestem
.

Napisano 10 maja 2015 - 20:00
18 tygodni ![]()
Napisano 10 maja 2015 - 21:32
Okruszek chory ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 10 maja 2015 - 21:47
gość przegiął
niech się liczy ze słowami ![]()
Napisano 11 maja 2015 - 14:12
Jakoś ostatnio często coś mnie boli
jak nie mięśnie , to łydki .. a dziś tak się uderzyłam że łokieć , mnie porządnie boli aż ręki nie mogę zgiąć
.
Mojego męża ręka znów boli , i to ta sama od 3 lat
.

Napisano 21 maja 2015 - 21:36
Cholerka. Ola zawsze wysłucha, doradzi. Ale jak przychodzi co do czego i potrzebuje się wygadać, to okazuje się, że moje "problemy" nie są takie ważne, żeby nawet zaczynać o nich rozmowe.
Chyba muszę się ocknąć i bardziej patrzeć na siebie niż na innych dookoła. ![]()
Napisano 01 czerwca 2015 - 19:09
Nie mam , ostatnio na nic czasu
.

Napisano 02 czerwca 2015 - 10:53
Napisano 04 czerwca 2015 - 20:34
przejedzona
zmeczona
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 czerwca 2015 - 21:26
pierwszy raz usłyszałam, że lżejsza o 2-3 kilogramy wyglądam gorzej....
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 04 czerwca 2015 - 22:35
nic nie zrobiłam dziś ![]()
Napisano 05 czerwca 2015 - 21:34
pierwszy raz usłyszałam, że lżejsza o 2-3 kilogramy wyglądam gorzej....
ja wczoraj usłyszałam ze źle blado wygladam <zdaje sobie z tego sprawe>
znów poobgryzałam wargi i skórki przy paznokciach.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 07 czerwca 2015 - 07:39
Zawroty głowy od kilku dni...
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 15 czerwca 2015 - 15:34
Pracoholozm mojego męża
.

Napisano 15 czerwca 2015 - 21:35
coraz trudniej znosic mi to gnojenie ....
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 26 czerwca 2015 - 17:57
kolejne 3 miesiące ![]()
Napisano 26 czerwca 2015 - 19:20
Maly prawdopodobnie ma astme ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych