wstałam o 4, wyspana
można? można ![]()
A u mnie pogoda do du... ciągle pada deszcz ![]()
Napisano 17 grudnia 2014 - 06:42
wstałam o 4, wyspana
można? można ![]()
A u mnie pogoda do du... ciągle pada deszcz ![]()
Napisano 17 grudnia 2014 - 14:13
A u mnie pogoda do du... ciągle pada deszcz
A u mnie na odwrót .. pełno błota i zimno
.

Napisano 17 grudnia 2014 - 17:01
Napisano 19 grudnia 2014 - 10:08
Kur.. mozna przeklinac? Moj prezes sobie wymyslil ze jak nie bedzie zrobiona wersja to lipa z urlopami do 7 stycznia
Wysłane z malego pożeracza czasu ![]()
Użytkownik inqaa edytował ten post 19 grudnia 2014 - 11:06
Odpowiadając na pytanie - nie, nie można przeklinać :)
Napisano 20 grudnia 2014 - 10:44
wredne wietrzysko ![]()
coś mnie boli ucho ![]()
napięcie przed @ - wszystko mnie wnerwia ![]()
Napisano 20 grudnia 2014 - 18:10
Dokladnie
wredne wietrzysko
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 21 grudnia 2014 - 18:24
katar trzyma drugi tydzień
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 21 grudnia 2014 - 22:17
Tęsknota.
Niekończąca się @.
Dziwne spięcie.
Napisano 21 grudnia 2014 - 23:16
M nie złożył szafy ![]()
wysyfiło mnie przed @ ![]()
Napisano 22 grudnia 2014 - 09:57
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 22 grudnia 2014 - 10:50
Okropnie się czuję...
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 22 grudnia 2014 - 11:10
Przywiozłam z pracy służbowego laptopa...
I co?
Ano niby nic, ale moje bydle zeżarło myszkę...
Ubiję tego kota ![]()
Napisano 22 grudnia 2014 - 14:08
Znów się pokłóciliśmy
.

Napisano 22 grudnia 2014 - 15:19
ponarzekam na pogodę
jest straaaaaaasznie - wieje i leje cały czas
Napisano 22 grudnia 2014 - 22:19
koty lubia myszki
bydle zeżarło myszkę...
znow mi sie pazur złamał
wietrznie i deszczowo
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 23 grudnia 2014 - 12:03
Mi też
Zab mi sie ukruszy
Poza tym dylematy moralne...
Napisano 23 grudnia 2014 - 14:26

Napisano 24 grudnia 2014 - 20:37
boli głowa
Napisano 24 grudnia 2014 - 21:29
ta mała siksa podebrała mi slodycze, ktore kupilam do paczki dla chrzesnika.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 31 grudnia 2014 - 12:03
jakieś choróbsko się przypałętało... ![]()
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych