ciągle jesteśmy we dwoje zamiast we troje ![]()
Coś negatywnego II
#4762
Napisano 21 października 2014 - 12:35
@ halynka ![]()
Ostatnio znów się z mężem nie potrafię się porozumieć
, dlaczego on musi być taki uparty
.
Moja Gabrysieńka coś ostatnio , zbyt często choruje
.
Użytkownik iwonaryki edytował ten post 21 października 2014 - 12:38
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#4763
Napisano 22 października 2014 - 10:17
to co za oknem nie nastraja pozytywnie a musze isc do bankomatu.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4764
Napisano 22 października 2014 - 11:46
to co za oknem nie nastraja pozytywnie a musze isc do bankomatu.
Ja właśnie wróciłam
Leje non stop od wczorajszego wieczora. Okrooooopna jesień !!!!
![]()
#4765
Napisano 22 października 2014 - 12:14
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#4766
Napisano 23 października 2014 - 08:35
Maluch ma kaszel
#4767
Napisano 23 października 2014 - 11:11
pogoda jest straszna, tylko pada i wieje
#4768
Napisano 25 października 2014 - 20:10
zimno mi ![]()
chyba mnie coś bierze
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#4769
Napisano 27 października 2014 - 10:18
Prawie 3h opóźniony lot, zapuszczam korzenie na lotnisku
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#4770
Napisano 27 października 2014 - 13:55
Moja babcia ma mieć drugą operację na zaćmę ,pierwsza się nie powiodła
..
Mój tata cały czas ma nadwyrężony mięsień prawej ręki , a rehabilitacje nic mu nie pomagają
.
Mój mąż jak zawsze lubi sobie w kaszę dmuchać
, od już miesiąca czeka na wypłatę
i doczekać się nie może
.
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#4771
Napisano 27 października 2014 - 14:13
Wybieram się na rozmowę w firmie head hunterskiej... i nie wiem, czego tym razem się spodziewać ![]()
Poprzednio czułam się jak na wizycie u psychologa ![]()
"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści" - Bolesław Prus
#4772
Napisano 27 października 2014 - 17:51
nadgodziny w pracy
#4773
Napisano 27 października 2014 - 20:27
doba jest za krótka, nie wyrabiam się z życiem
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#4774
Napisano 28 października 2014 - 10:06
Od wczoraj męczy ból głowy ![]()
Zimno mi wyskoczyło ![]()
#4775
Napisano 28 października 2014 - 11:20
Znowu nie wiem ![]()
Ani czego chcę - ani do czego się nadaję ![]()
"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści" - Bolesław Prus
#4776
Napisano 28 października 2014 - 19:53
takie bezplciowe te dni
zimno
w pracy czasem mam tego wszystkiego dosc.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4777
Napisano 29 października 2014 - 18:59
X znów zaczyna świrować... ![]()
#4778
Napisano 29 października 2014 - 21:19
ból zęba
ból żołądka
#4780
Napisano 29 października 2014 - 21:57
ból zęba
nerwowka
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















