Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co w wolnej chwili ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
243 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 04 grudzień 2006 - 14:01

Jak w temacie
czli gdzie wychodzicie, co robicie ? Wolicie w dwojke, w pojedynke czy tez paczka ?
Co jest Wasza pasja, hobby, co WAS interesuje? Czym zajmujecie sie wtedy, kiedy tylko macie troche wolnego czasu ?

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 04 grudzień 2006 - 16:32

Hmmm.. U mnie tydzien dzieli sie na dwie czesci w ogole... od pon do piatku jestem we wroclawiu i tutaj w zasadzie to zasadniczo caly czas musze cos do szkoly robic :( jakies projekty i inne, a jak mma wolny czas, to albo ogladam filmy ( na kompie) , ale czesciej buszuje po necie: w poszukiwaniu bielizny, ktorej i tak sobie nie kupie; na forach sobie pogadam, ale przede wszystkim siedze na gg :) no albo siedzimy z moimi wspołlokatorkami i plotkujemy popijajac winkiem ;) kiedys chodzilam tez na aerobik...ale niestety chwilowo z powodu ograniczonych funduszy musze sobie podarowac :(
A w weekendy, to czas mi leci jak zwariowany... Wtedy widze sie ze struskiem :*, rozmawiam z rodzinka, chodze na spacerki z moja kochana sunia i nie zdarze sie dobrze obejrzec, a juz weekend mija :(
Czasami tez bierze mnie ochota na czytanie ksiazek, wtedy caly czas czytam, ale to przez jakis czas i mi mija ;-)

#3 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 16:43

Wolny czas najczęściej spędzam ze swoim ukochanym , spaceruje z moim burkiem i kocurkiem ,słucham myzyki, chodze na piwko , plotkuję z moja kochaną psiapsiółą , ćwiczę zdobienie pazurków (wciąga jak holera :-D ), zajmuję się gromadką bezdomnych kotków (szkoda mi ich :-( ) a w weekend spędzam w szkole lub w pracowni kosmetycznej :/
Dołączona grafika

#4 Ran

Ran
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 06 grudzień 2006 - 21:15

W wolnej chwili mowicie...Coraz mniej takich, niestety :-/ Ale jesli sa, to oczywiscie spedzam je z moim mezczyzna, czasami zerkne w telewizor(jesli jest cos godnego uwagi), wetkne nos w ksiazke, spotykam sie ze znajomymi przy piwie.O weekendach nie wspomne, bo juz nie pamietam, co to znaczy miec WOLNY weekend. <bezradny></span>
" Wartością słowa jest jego dotrzymanie."

#5 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 09 grudzień 2006 - 11:52

Ja szczerze mowiac nie moge sie juz doczekac powrotu do Polski, by w koncu zyc w miare ustabilizowany sposob. Bardzo meczy mnie brak zainteresowan tutaj , ktore musze ograniczyc z uwagi na miejsce zamieszkania.
Mysle, ze jak wroce to znowu zajme sie naukami spolecznymi. Pewnie bede znowu kupowac ksiazki i analizowac je w odniesieniu do zycia. Zaczne chodzic do kina i moze na jakis aerobik sie zapisze :mrgreen: Pewnie kupie sobie tez rower i bede uskuteczniac z lubym wyprawy. No i oczywiscie bede robic to co kocham najbardziej - sex :oops:

#6 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 16:50

Ostatnio coś mało tego wolnego czasu, ale jak już jest:
- filmy - to zazwyczaj wieczorami z Miśkiem
- spacerki z piesią moją ukochaną - to częściej wiosną, latem
- pieszczoty z tymże samym piesiem ;-)
- ploty i pogaduchy z mężem, mamą, siostrą, kumpelami
- internet, forumy
- planowanie jak urządzić nasze przyszłe mieszkanko ;-)
- książka
i pewnie jeszcze mnóstwo innych prozaicznych czynności, które w tej chwili mi nie przychodzą do głowy

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#7 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2007 - 16:05

w zasadzie to moge to podciagnac pod ten temacik ;) takie pytanko, jak urozmaicacie czas ze swoimi facetami w nieprzyjemne, jesienno-grudniowe popoludnia. I nie chodzi mi o takie zwyczajowe zajecia, jak ogladanie filmu, przytulanko i paplanko z tymi wlasnie osobnikami, ale jakeis takie inne rzeczy, nie wiem, moze gracie w karty, w kalambury??

#8 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 10 styczeń 2007 - 18:57

I nie chodzi mi o takie zwyczajowe zajecia, jak ogladanie filmu, przytulanko i paplanko z tymi wlasnie osobnikami, ale jakeis takie inne rzeczy, nie wiem, moze gracie w karty, w kalambury??

no właśnie na ostatnio brakuje pomysłów...zdarzało się nam grać w karty, musimy do tego wrócić ;-)
tyle się wokoło poza tym dzieje, że gadamy i gadamy i gadamy i tak nam uciekają wieczory.
ale chętnie zgapię jakiś pomysł, jeśli któraś zarzuci ciekawym ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#9 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 08 luty 2007 - 11:31

Kiedyś moja pasją byly gołębie pocztowe i ozdobne , tego bakcyla odziedziczyłam po dziadku który chodował i wystawiał te ptaki (zdobył mnóstwo nagród) niestety gołębnik zlikwidowałam bo rodzice naciskali że jak to wyglada "panienka i przy ptakach grzebie " grrr. Teraz znowu mnie bierze :lol: .Myslalam o kupnie dzialki na podzamczu już z altaną (nie są drogie) i zrobienie sobie tam profesionalnej hodowli gołębi wystawowych ;] a przy okazji pieknego ogrodu (moja druga pasja to ogrodnictwo).Dla niewtajemniczonych to nie sa takie gołębie jakie latają po podwórku są to starannie chodowane ptaki rasowe posiadajace rodowody(ras gołębi jest praktycznie tyle samo co psów) Pokaże pare przykładów :P
oto barwnogłówka poznańska :)

Dołączona grafika Loczek - odpowiednik pudla :-D
Dołączona grafika
Pawik - równie dummy co prawdziwy paw ;-)
Dołączona grafika
i moja ulubiona rasa mewka orientalna

Dołączona grafika

Coś podejżewam że jak tylko fundusze mi pozwola to zaczne chodowac te piękne ptaki :)
Dołączona grafika

#10 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2007 - 14:22

Pokaże pare przykładów :P

faktycznie ładne te gołąbki ;) takie inne niż te latające nad głowami ;) ale tak się spytam, do czego one służą oprócz wystaw ?? :D

#11 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 08 luty 2007 - 15:48

do czego one służą oprócz wystaw ??

Te akurat oprócz wystaw to do niczego bo to ozdobne , co innego pocztowe .Gołębie pocztowe oprócz wystaw są jeszcze lotowane tzn.organizuje sie loty np: wywożą ptaki do Niemiec i wypuszczaja wygrywają te które wróca do gołębnika jako pierwsze :-) .W czasie wojny wiele z nich bylo bohaterami bo dostarczały informacje(listy przyczepione do łap) dotyczące wroga nieraz przez setki a nawet tysiące kilometrów, nie raz ratując przy tym cały oddział żołnierzy ,po wojnie lotowania ptakow to poprostu rodzaj sportu i tradycja :).A ozdobne poprostu przynoszą satysfakcje z hodowli to cudowne uczucie kiedy wychowujesz ptaka od pisklecia ,wystawiasz a on powoli zdobywa czempionat :-P ( a potem masz fajne zyski bo za maluchy czemiona wołasz od 100 zł wzwyż :mrgreen: )

#12 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 09 luty 2007 - 12:50

Diablica666, śliczne te gołąbki :-) nie miałam pojęcia, że takie rasy w ogóle są!! a będziesz miała czas, żeby się nimi tak zajmować??

u nas na ślubie były chyba te pocztowe, my je wypuściliśmy w niebo, a hodowca wcześniej mówił tacie, żeby się nie martwić, bo one na pewno do niego wrócą :-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#13 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 09 luty 2007 - 20:08

Jasne ;-) one wymagajace nie są raz dziennie napełnic karmniki , pojniki, raz w tygodniu posprzątać , obejżeć piskleta w gniazdach - czy są zdrowe i w dobrej kondycji i na tym ta cała opieka polega :)

Takie białe gołąbki na ślubie to bardzo romantyczny akcent , przynoszą szczęście młodej parze :)
Dołączona grafika

#14 Gwiazdeczka:)

Gwiazdeczka:)
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 10:14

Czasem gdzieś wychodzę , jak na przykład wczoraj , akurat to nieźle się skończyło.
No tak wylądowałam w ubraniu w żwirowni . A tak wogóle to siedzę na komputerze :
na gadu gadu , na forum , i na kurniku . Czytam też książki , rzadziej oglądam telewizję , choć jej też nie brakuje :) Ale pomimo to nudzi mi się często:)

#15 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 10:38

Ja mam cale dnie wolne, wiec musze sobie ten czas jakos zorganizowac ;-)
Komp. jest wlaczony caly czas, wiec moge spedzic przy nim kilka godzin jak jestem sama w domu. do tego takie tam domowe obowiazki ;-)
Jak jestemy we dwoje w domu to czesto jezdzimy do centrum handlowego, bo w domu czasem sie nudzi. Jak jest cieplo to jezdzimy tu i tam... ;-) czasem impreza czy grill ze znajomymi.

#16 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 13:12

teraz juz moge myslec o wolnym czasie :) bo mam go az za duzo...
jak chodzilam do szkoly to nie mialam zbyut wolnego czasu... a teraz nadrabiam zaleglosci xD
np czytam ksiazki, serfuje po necie a gdy jest piekna pogoda to uwielbiam sie opalac :mrgreen:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#17 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 15 czerwiec 2007 - 14:05

teraz juz moge myslec o wolnym czasie :) bo mam go az za duzo...

pamiętam jak to było po maturze... 4 miesiące wakacji ;D Żyć nie umierać. Ja właśnie sesję skończyłam, więc też muszę myśleć jakie by tu rozrywki sobie zaaplikować :) najpierw czeka mnie sprzątanko, porządkowanie notatek i takie tam :)

#18 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 16:40

najpierw czeka mnie sprzątanko, porządkowanie notatek i takie tam

dokladnie to samo zrobilam gdy zdalam ostatni egzamin :)
wszystkie ksiazki poszly do szafek... powiedzialam sobie:
- no narazie koniec edukacji
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#19 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 22:06

a ja kończę rok szkolny i czeka mnie segregowanie, a raczej wyrzucanie wszystkich papierzysk z tego roku :-) też przyjemnie się z tym rozliczyć, choć niewątpliwie przyjemniejsze jest palenie notatek ze zdanych egzaminów :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#20 Ninde

Ninde
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 09:46

Mój wolny czas spędzam w ten sposób:
-jeżdżę na rowerku stacjonarnym
-rozciągam się
-sprzątam >.<