Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#281 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 16:07

jutro planuje zrobic turbo lub kilera, ciekawa jestem efektów

Chyba stanu koncowego :lol: A tak serio, to lubie rowniez turbo ;-) Poza tym czekam az wrzuca na yt skalpela 2 ;-)

a co to konkurs ktora ma gorzej ?

A chcesz startowac <trele></span> ?

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#282 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 18:25

nikus, a to na youtube sobie włączasz? ;-)

Ja dołącze do tych które 'chodakują' za tydzień. Najpierw muszę wybadać co i jak - podczytuję tu was trochę :-P

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#283 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 20:28

Poza tym czekam az wrzuca na yt skalpela 2

ooo nie wiedziałam ze cos takiego jest. Mnie najbardziej odp skalpel.


A chcesz startowac

nie dziekuje, postoje :lol:


Ja zauwazyłam że nawet jak nie mam ochoty, a bardziej sił - jak dzis , to i tak musze pocwiczyc, juz mi to chyba w krew wchodzi ;)
no i lepiej sie czuje po cwiczeniach :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#284 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 22:17

nikus, a to na youtube sobie włączasz?

Tak, bo nie wiem jak sobie sciagnac :lol:

no i lepiej sie czuje po cwiczeniach

Mam podobnie, plus do tego efekty po miesiacu sa i to zadawalajace, wiec jedziem dalej :-P

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#285 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 09:40

Mam podobnie, plus do tego efekty po miesiacu sa i to zadawalajace, wiec jedziem dalej

no wlasnie, te efekty :-P juz widze ze ciuszki zaczynaja byc luzniejsze :mrgreen:
choc ja sie nie waze. mierze plus widze po ciuszkach ;-)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#286 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 11:43

Przez chorobę musiałam odłożyć ćwiczenia, ale od dziś znów zaczynam! Za chwilę właśnie odpalam płytę i daje sobie wycisk oczywiście z 3 płytą :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#287 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 12:23

oczywiście z 3 płytą :-)

czyli jest poziom trudności tak? Z tego co się orientuję to najpierw jest Skalpel, potem Killer a potem Turbo? <co></span>

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#288 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 12:58

inqaa, tak jest poziom trudności. A teraz jeszcze wyszła jedna płyta, ale już jej własna. Czekam na wypłatę i od razu kupuje! Mam nadzieje, że będzie równie intensywna jak Turbo.

Właśnie skończyłam. Po ponad tygodniowym nie ćwiczeniu trening dał mi ostro w kość, ale również mega dużo endorfin!!

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#289 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 20:02

A ćwiczycie po kolei? Tzn jednego dnia Skalpel, drugiego Killer a trzeciego Turbo i tak na zmianę ? czy jedziecie ten który wam się najbardziej podoba cały czas? ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#290 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 23:09

inqaa, jak kto chce ;-) Jak masz dobrą kondycję to już z Killerem dasz radę, a jeśli początkujesz to zacznij od spokojnego Skalpela :-D

Ja wczoraj i dzisiaj trzasnęłam Turbo i padam z nóg... :cry: Dawno nie ćwiczyłam i jestem megaaa zmęczona, ale zadowolona, że zrobiłam coś dla siebie i choć na chwilkę mogłam oderwać się od rzeczywistości...

#291 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 10:57

Ja poprzedni tydzień odpuściłam.. ale od jutra dalej jestem z wami ;-)

#292 Testowa

Testowa
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 11:27

Dziewczyny! Właśnie przeczytałam cały ten temat i napaliłam się na Chodakowską. Mam pytanie, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam- robicie jeden filmik codziennie? Czyli nie ma czegoś w rodzaju programu- widziałam na yt jakąś relację pt "100 dni z Chodakowską"?

#293 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 15:05

Mam pytanie, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam- robicie jeden filmik codziennie?

Testowa płytę nr 1 czyli tzw. skalpel musisz robić minimum 3 razy w tygodniu, żeby po miesiącu zauważyć efekty.
Podobnie jest z programem nr 2 czyli killerem - również minimum 3 razy w tygodniu.
Czyli oba powyższe programy możesz robić codziennie :-)

Natomiast płyta nr 3 czyli turbo może być robiona maksymalnie 3 razy w tygodniu.

Czyli nie ma czegoś w rodzaju programu- widziałam na yt jakąś relację pt "100 dni z Chodakowską"?

Chodakowska ogłaszała konkursy dla dziewczyn i właśnie po 100 dniach albo 3 miesiącach miały pokazać efekty pracy nad sobą. Więc chodziło o regularne ćwiczenia w tym czasie, niekoniecznie codzienne.



Ja z powrotem do Chodakowania wrócę w przyszłym tygodniu po okresie.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#294 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 18:39

Tilia, a ty robisz jednego dnia turbo, drugiego killer i tak na zmianę cały tydzień? ;)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#295 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 19:31

Ja np. jak ćwiczyłam ( :lol: ) to przeważnie robiłam płytkę 3 ;-) Albo 1 ;-) (nie bardzo łapię się w tych nazwach :-P ) Dwójka była dla mnie za ciężka na nogi ;-)
Częściej robiłam 3, ale żeby urozmaicić sobie czasem wrzucałam 1 :D
Albo robiłam filmiki z "Pytania na śniadanie" :D

A tutaj nowe filmiki jakie Ewka wrzuciła na FB :D








:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#296 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 20:15

Ja robię od poniedziałku do piątku skalpela dopiero dwa tygodnie i powiem wam, że już zauważam różnice. mam jednak opory, żeby robić płytki na wyższym poziomie <bezradny></span>

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#297 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 21:12

dzis sobie dałam na luz, poprostu czulam ze musze polezec i sie polecic chociaz wieczorem
ale jutro juz MUS
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#298 Testowa

Testowa
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 05 lutego 2013 - 10:04

Dzięki, Tilia. No, teraz to się z tego robi jakiś program :) Ja zdecydowanie wolę mieć wszystko narzucone. Robiłam kiedyś a6w i to był najlepszy program ćwiczeniowy "do użytku domowego", bo właśnie wymuszał systematykę i nie było mowy o odpuszczaniu. To mnie motywuje, a motywacja jest najważniejsza. Dołączam się więc do Was i zaczynam od dzisiaj działać :) Mam nadzieję, że podołam!

#299 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 05 lutego 2013 - 14:20

Sajuri, mialam wczorej tak samo, w sensie, ze nie cwiczylam. Ale ja chcialam (codziennie mi sie jakos o dziwo chce, choc niekiedy sa wyjatki :-P ), ale goscie sie zasiedzieli :roll:

No i co do efektow, to ja sie tez nie waze. Tzn zwazylam sie na poczatku i kg poszyly w dol, ale najwazniejsze sa cm ;-) Wiec sie mierze :mrgreen:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#300 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 lutego 2013 - 14:23

a widziałyście te krótkie filmiki na yt "trening szok"? jest ich chyba 6 po kilka minut, tak się zastanawiam, czy na 1 trening trzeba robić wszystkie 6 części? <co></span>





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych