Ja przebrnęłam i co dziwne zakwasy miałam dopiero po 3 razie
to jest normalne, bo wychodzą w zalezności od zastania mięśni, u niektórych od razu, a u innych nawet do 5 dni.
Zauważyłam, że od czau ćwiczeń bardzo bolą mnie pięty, to od tego, że robię na boso?
Bardzo możliwe, bo cały ciężar ciała zrzucasz na stopy. Nie wiem który układ robisz, ale jeśli sa tam skoki to wiedz, że upadając dla stopy jesteś dwa razy jak Twoja waga. To dlatego nie powinno się ćwiczyć bez sportowych butów.















