U mnie identyczniena dywanie, dodatkowo rozkładam miękki ręcznik, bo jak ktoś zauważył łokcie bolą
Ja dokladnie tak samoNajbardziej lubię przed południem, ale rzadko mam możliwość.
Napisano 22 stycznia 2013 - 13:37
U mnie identyczniena dywanie, dodatkowo rozkładam miękki ręcznik, bo jak ktoś zauważył łokcie bolą
Ja dokladnie tak samoNajbardziej lubię przed południem, ale rzadko mam możliwość.
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 22 stycznia 2013 - 14:52
Napisano 22 stycznia 2013 - 15:28
jesteśmy tu po to by sie wzajemnie wspierać
![]()
Napisano 22 stycznia 2013 - 16:45
ja mialam dzis. Mysli typuze i tak sie pewnie nie uda, nie schudne itpmyśle że prędzej czy później każda z nas będzie miała moment załamania czy słabości,
Napisano 22 stycznia 2013 - 20:37
Napisano 23 stycznia 2013 - 09:07
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 23 stycznia 2013 - 09:17
Ale załamuje mnie to, że ostatnio mi motywacja spadła
wczoraj wróciłam późno i już nie chciało mi się ćwiczyć
Napisano 23 stycznia 2013 - 09:41
Napisano 24 stycznia 2013 - 07:47
Napisano 24 stycznia 2013 - 13:01
Napisano 24 stycznia 2013 - 13:36
Chciałam ćwiczyć, ale w domu nie umiem się jakoś za to zabrać. W pracy to inaczej, bo i tak nie mam co robić, a tu zawsze znajdzie się coś innego. Ja mam zakwasy w pośladkach, ale chyba je rozciągnąć niż odpuścić. może jak będę chciała zrobić sobie przerwę w czytaniu notatek to się zmobilizuje. To naprawdę poprawia mi nastrójhalynka, ćwiczysz dziś ?
Napisano 24 stycznia 2013 - 17:40
Napisano 24 stycznia 2013 - 17:42
Napisano 27 stycznia 2013 - 22:49
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 27 stycznia 2013 - 22:53
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 27 stycznia 2013 - 22:57
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych