Ja dziś zrobiłam pierwszy raz nowa płytę, czyli trening z gwiazdami, który jest połączeniem treningu siłowego i aerobowego. Nowy trening, więcej chęci i znów motywacja wróciła.trzeba wyszukać coś nowego
Od kilku dni miałam ciężko z zmotywowaniem się do treningu, ale po rozmowie z kumpelą, która dała mi ostrego kompa w tyłek znów jestem w akcji!
Tak jest w killerze, czyli w 2 płycie. W turbo jest 9 rund po 2 ćwiczenia powtarzane po 4 razy.Natmiast te przejscia ...robimy np. pajacyki i zaraz przechodzimy do cwieczen na podłodze i znowu pajacyki...dla mnie to duze tempo

















