Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ruszajmy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#261 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 17:49

Ja przebrnęłam i co dziwne zakwasy miałam dopiero po 3 razie



to jest normalne, bo wychodzą w zalezności od zastania mięśni, u niektórych od razu, a u innych nawet do 5 dni.

Zauważyłam, że od czau ćwiczeń bardzo bolą mnie pięty, to od tego, że robię na boso?



Bardzo możliwe, bo cały ciężar ciała zrzucasz na stopy. Nie wiem który układ robisz, ale jeśli sa tam skoki to wiedz, że upadając dla stopy jesteś dwa razy jak Twoja waga. To dlatego nie powinno się ćwiczyć bez sportowych butów.

#262 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 22:10

a tak zapytam tych co cwicza dluzej : zauwazylyscie wyeksponowanie miesni , albo twardośc , czy tylko ubytek cm i lepsza kondycje ??? widzialam wczoraj fragmety na YT i powiem wam , ze czapki z glów , ze dajecie rade :mrgreen: a ona tonfaktycznie killer , nawet zadyszki przy tym nie ma.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#263 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 22:13

Ja dzisiaj pierwszy raz od początku wyzwania nie ćwiczyłam- w nocy wyłam z bólu kolana, więc dam mu dzisiaj odpocząć. Ale źle mi bez tego. :->
magdaaaa, ja mam głównie wyrobione mięśnie, twardy brzuch, twardsze łydki i troszeczkę uda mają lepszy kształt. Jeśli chodzi o spadek cm, to kiepsko.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#264 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 23:07

A wy dziewczyny te filiki z yt macie?

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#265 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 08:30

inqaa, ja mam z gazety shape- tam wchodziły wszystkie jej treningi

#266 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 08:32

A wy dziewczyny te filiki z yt macie?


Ja mam ściągnięte z yt, jak mi się jakiś podoba to zawsze go sobie ściągam. Bo nienawidzę jak się zacina. Teraz właśnie znalazłam Zumba Dance - rewelacja. Dla mnie lepsze niż Chodakowska. Ale może dlatego, że ja jej po prostu nie mogę polubić.

#267 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 08:55

podeślij mi na pw tę zumbę ;-) bo jak wieczorem przysypiam nad książką to może by się przydatne okazało :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#268 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:03

Ja mam ściągnięte z yt

ja tez poproszę na pw bo znalazłam na yt jak jakiś chłopaczek śmiga no ale bez przesady... :mrgreen:

#269 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:04

Ja mam ściągnięte z yt

ja tez poproszę na pw bo znalazłam na yt jak jakiś chłopaczek śmiga no ale bez przesady... :mrgreen:


Bardzo możliwe, że to ten, bo tam jest chłopaczek i za nim dziewczyny :) Ale już przesyłam.

#270 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:26

a tez poproszę na pw bo znalazłam na yt jak jakiś chłopaczek śmiga no ale bez przesady... :mrgreen:

ja znalazłam to samo <umieraam></span>
chodzi o to?

[ Dodano: 2013-01-29, 09:26 ]
http://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54

#271 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:30

chodzi o to?

Nom, myślę, że zanim dojdę do końca to po drodze gdzieś padnę. Już chyba Chodakowska jest łatwiejsza :mrgreen:

#272 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:30

Tak o to :)

Każdy z nas urodził się ateistą


#273 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:39

Hehe podoba mi się- kiedyś na pewno spróbuje :-)
A czy to przypomina zumbę z klubów? Niech się wypowie ktoś kto chodził :-)

#274 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:43

Kurde spodobało mi się i już zrzuciłam sobie na dysk :mrgreen:

#275 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 09:45

Cieszę się, że się spodobał :) Jak byłam jakiś czas temu na siłowni to bardzo podobnie zajęcia były prowadzone bo drzwi były do sali otwarte.

Każdy z nas urodził się ateistą


#276 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 17:27

Riia, ale fajna to zumba :-D :-D :-D
Zrobiłam dzisiaj nie do końca, bo jeszcze obiecany Killer mnie czeka, a na kolano trzeba uważać, ale na pewno nie raz jeszcze zrobię. :mrgreen:
Jak któraś nie próbowała, to polecam- świetna zabawa nawet dla kogoś tak mało skoordynowanego ruchowo, jak ja. :mrgreen:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#277 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 31 stycznia 2013 - 21:04

magdaaaaa, Chodakowska nie ma zadyszki bo jest zaprawiona w boju, a poza tym te ćwiczenia zapewne kręcone były scenami. W pewnych momentach jest strasznie spocona, a za chwilę suchuteńka, tak zauważyłam.

Ja niesety muszę się przyznać bez bicia, że od 10 sty w ogóle nie ćwiczę :roll: Wszystko przez ten brak czasu i pracę. Gdy wracam do domu to marzę tylko o kąpieli i wyrku, ale w weekend mam w końcu wolne więc poćwiczę na pewno. Zaznaczę, że nie rezygnuję z porannego biegania, bo to mój rytułał od dawien dawna ;-)

#278 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 01 lutego 2013 - 18:41

Ja staram sie cwiczyć codzienie nawet jak padam po calym dniu .( A zapewniam -mala potrafi wykonczyc :-P
Odpuszczam sobie tylko w niedziele i czasem w tyg. sie zdarzy raz. Dzis tez bede chodakowac :->
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#279 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 01 lutego 2013 - 21:24

Odpuszczam sobie tylko w niedziele i czasem w tyg.

Ja poki co na 29dni odpuscilam sobie 3dni, a to dlatego, ze naprawde nie mialam czasu, a nie sil ;-)

A zapewniam -mala potrafi wykonczyc

Pozyczyc ci Okruszka, ktory biega wszedzie, nabijajac sobie chyba tysiac guzow, ktory jak marudny chce ciagle na rekach, ktory bawic sie sam nie umie :-P , ktory... eh, nie bede reszty przynudzac :lol:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#280 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 02 lutego 2013 - 07:42

Tak sie zastanawiam czy te cwiczenia ze Skalpela trzeba robic w takiej samej kolejnosci jak Chodakowska ?
jutro planuje zrobic turbo lub kilera, ciekawa jestem efektów :-P

Sajuri napisał/a: A zapewniam -mala potrafi wykonczyc Pozyczyc ci Okruszka, ktory biega wszedzie, nabijajac sobie chyba tysiac guzow, ktory jak marudny chce ciagle na rekach, ktory bawic sie sam nie umie , ktory... eh, nie bede reszty przynudzac

a co to konkurs ktora ma gorzej ? :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych