Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

PSY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#21 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 27 grudzień 2009 - 21:45

ja mam zwykłego kundla który reaguje na komendę "siad", "podaj łapę" i "przybij piatke" i "poproś" :)
nauczyłam go tego właśnie przez dawanie nagród :)
póki nie usiadła nie dostała "Frolika"
teraz wystarczy za podniose reke z "frolikiem" do góry a ona sam siada :)
mój mądry pieseczek :P

#22 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9424 postów

Napisano 27 grudzień 2009 - 21:48

truskaweczka, każdy pies da się wyszkolić ;-) może przy starszym potrzeba więcej cierpliwości choć to też nie jest regułą :-)

Poszukałam kilka filmików:
http://www.youtube.com/watch?v=gLTkmZWPBqo
http://www.youtube.com/watch?v=HgYJxpnIYN8
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#23 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 27 grudzień 2009 - 23:00

klikera używa się też do tresowania króliczków :) ja swojego pieska nauczyłam przybijać piątkę podawać łape siadac na komende i leżeć :)

#24 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 11:20

u mnie tresura psa to tylko amatorska, moja :P
mój pies potrafił dawać głos, siad, leżeć, podawać łapy, czekać, prosić, przychodzić do nogi, turlać się i czołgać :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#25 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9424 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 14:10

u mnie tresura psa to tylko amatorska, moja :P

Tuptunio mój pies też został nauczony wszystkiego w inny sposób ;-) ale teraz chcę poeksperymentować :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#26 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 18:32

ja nauczylam mojego psa podawac lape. Jak chcial smakolyk to musial podac lape. I teraz stosuje to nalogowo :-D jak ktos cos je to siada sobie przy tobie i podaje lape. Baaa zeby tylko podawal o cie zaczepia ta lapa az mu dasz przysmak. Ostatnio nauczylam go tez siadac. Musze nauczyc go chodzic jeszcze przy nodze. Bo na spacerach mimo iz chodzi na smyczy to nie chodzi przy nodze tylko gdzie mu sie zywnie podoba. Juz nie mowiac o tym ze nie ma mowy o spuszczeniu go ze smyczy. Wtedy to ucieklby sina w dal i juz nie wrocil. Moze jak opanuje komende do nogi to zaczne go spuszczac ze smyczy.

Jesli chodzi o tresure to bardzo lubie ogladac na tvn style ja albo moj pies. Swietny program o tresurze psa

201407101662.png

#27 annaka

annaka
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 20:37

Dołączona grafika a to moja kochana Aura:D slodka prawda?
Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.

#28 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 20:39

slodka prawda

prawda , jest przesłodka. i taka malutka :-) :-P

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#29 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 20:39

annaka, bardzo słodziutka :D taka mała kruszynka z niej do przytulania ;-) i fajne ma uszka

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#30 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:29

annaka jeeeejku jaki słoooodziak !! <zakochany></span> <zakochany></span> piękniutki jest ile on ma ? :-) :-)
szczęście ma smak truskawek :D :D

#31 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 22:25

ale ślicznościii !!! zakochałam się normalnie...

#32 annaka

annaka
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:30

Dziekuje,ja tez zawsze wariuje an widok takich slodziakow- w koncu doczekalam sie swojego;-) w tej chwili ma 8 miesiecy wiec jest troche wieksza jak uda mi sie zrobic zdjecie,co wcale nie jest takie proste bo jest bardzo ruchliwa to jeszcze sie pochwale,jak na razie mam pelno fotek ale jak spi hah
Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.

#33 kami

kami
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 12:32

Ja oszalałam na punkcie naszego Apla :) nasza kochana znajducha jest z nami od ponad roku i dała nam tyle szczęścia i miłości :) polecam wszystkim wyżły weimarskie!! tzn może nie wszystkim, bo to duże, wymagające i absorbujące psy... i bardzo bardzo uczuciowe :)

Załączone miniatury

• IMG_6714.jpg

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” Konfucjusz

#34 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 13:13

Jakie cudne zdjecie, a piesek jaka minke ma rozmazona ;-) ;-) Bardzo podoba mi sie ta rasa, slicznosci ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#35 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 15:25

Piekny pies i zapewne wielki pieszczoch.Swietne zdjecie,pewnie zrobione przez Ciebie Kami?.Bardzo ladne ujecie.Apla wyglada tak dostojnie. :mrgreen:

#36 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 16:50

Przepiękną ma sierść, tzn kolor jej mi się bardzo podoba (czy umaszczenie? nie wiem jak się to mówi ale wiadomo o co chodzi ;-))
i taką rozmarzoną minkę zrobiła jak człowiek, który się zamyślił :D super

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#37 kami

kami
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 08 styczeń 2010 - 09:36

sierść/umaszczenie ma srebrno-szare :) mój pieszczoch jest moim ulubionym modelem ma nawet swoją stronę ze zdjęciami ale z tego co wiem to linków nio dy rydy tu :) a propos rozmarzenia, zamyślenia itp to Apel w swoich zachowaniach jest bardzo ludźki :) nawet kładzie mi się na rękach wtulając się w piersi tak jak niemowlę :) tylko które niemowlę waży 36 kg :)
“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” Konfucjusz

#38 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:40

W związku z tym, że mamy temat "Nasi milusińscy", ale w hobby pojawiły się również "Psy" i "Koty" prosiłabym w imieniu całej administracji, aby wszelkie zdjęcia waszych pupili, informacje na ich temat, rozmowy o nich były przekierowywane do tematu "Nasi milusińscy", a w tych dwóch ogólnych tematach proszę wypowiadać się OGÓLNIE na temat zachowań psów/kotów, ras, sposobów tresury, itd. ;) Coby uniknąć sytuacji podobnej do "śniadań" i "kolacji".

#39 niuńka18

niuńka18
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 14:54

Śliczny wyżeł. Sama bym takiego chciała. Osobiście jestem posiadaczką 9miesięcznego Beagle o imieniu Baffi.

Niesforny z niego słodziak.
Dołączona grafika

#40 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:26

Ja mam pytanko :-)
Jak często można kąpać psy? Bo w sumie nie wiem, mój mieszka i żyje z nami w domku, nie kąpie go za często, bo się boi wody, i kąpiel to dla niego straszna trauma <bezradny></span>
słyszałam że nie wolno za często bo skóra psa traci jakieś tam naturalne substancje ochronne.
Mój Czaks ma krótką ale gęstą sierść.