Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

skąd wiadomo, że dwoje ludzi jest już parą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#21 zogusia

zogusia
  • Użytkownik
  • 263 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 18:56

hmm a u Nas bylo to tak, ze sama sie musialam zapytac, wiedzialam,ze jestem dla niego wazna, dlatego spytalam "kim dla Ciebie jestem?" bardzo duza wage przywiazuje do dat, lubie jasnosc sytuacji, musze wiedziec na czym stoje. gdybym nie zapytala to pownie do tej pory spotykalibysmy sie w tej niepewnosci. czasem trzeba zrobic ten pierwszy krok :-)
Nie żyjemy dla siebie, żyjemy dla tych którzy nas kochają żeby dać im siłę choć częściej to Oni dają siłę Nam.

#22 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 21:50

U mnie to jakos samo z siebie wyszlo, nie mowilismy sobie "okej, od dzisiaj jestesmy para itp). Zreszta to ja zrobilam pierwszy krok :-P Spotkalismy sie razem i poszlismy na Sylwestra, duzo wtedy gadalismy (na tych spotkaniach i na imprezie), i wyraznie bylo czuc, ze nie jestem mu obojetna. A wiec tak gadalismy, gadalismy, az go pocalowalam :oops: Taki impuls. I pozniej nastepnego dnia spotkalismy sie, i tak samo z siebie wyszlo ;) A juz 1 stycznia swietujemy druga rocznice naszego zwiazku <dreams></span> <dreams></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#23 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 07:25

az go pocalowalam

odważna dziewczynka :)
ja choćbym miała ogromną ochotę nie pocałowałabym pierwsza faceta :P tzn nie mówię tu o sytuacji kiedy jesteśmy już parą, ale takiego z którym się tylko spotykam nie odważyłabym się :)

czyli widzę, że większość par liczy to sobie od pierwszego pocałunku :)
to aż niesamowite, że mężczyźni też myślą w ten sposób... :P nie spodziewałabym się tego po nich :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#24 CukierkowaDama

CukierkowaDama
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 11:27

Znaliśmy sie dlugo. Spotykalismy sie, spacery itp. Nie byliśmy wtedy para. Rok póź
niej o ile pamietam Moj K wrócił z wakacji, ja poszłam na samotny spacer. Spotkałam go ;) zaczęlismy rozmawiać .. i na pożegnanie powiedzial mi " tak się ze mna pozegnasz nie zegnając mnie ? " .. pocalwoalam go i od tego momentu bylismy razem ;))

Zerwalismy po nieałym roku na miesiąc.

Aż doszlo do rozmowy na gg. Po 3 godzinach napisal mi że chce ze mną byc ale ja tego nie widze, ze idzie sie zabic.. i zszedl z gg. Na drugi dzień bylismy juz szczesliwa para;)) i tak jest do dzis ^^
Bo ta kobieta wiele przeszła jednak po tym wszystkim od Ciebie nie odeszła : *

#25 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 17:20

ja choćbym miała ogromną ochotę nie pocałowałabym pierwsza faceta tzn nie mówię tu o sytuacji kiedy jesteśmy już parą, ale takiego z którym się tylko spotykam nie odważyłabym się

mam to samo :mrgreen:

nie spodziewałabym się tego po nich

a mozesz rozwinac te wypowiedz , bo nie kumam :-) :?:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#26 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 17:28

odważna dziewczynka


zwykle to jestem niesmiała :oops: ,chyba mialam jakis przyplyw smialosci ( na szczescie, bo D. jest niesmialy i bym troche poczekala na jego pierwszy krok :mrgreen: )
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#27 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 18:37

a mozesz rozwinac te wypowiedz , bo nie kumam

po prostu wydawało mi się, że mężczyźni inaczej traktują pocałunek na randce. Że nie podchodzą do tego tak emocjonalnie i symbolicznie (mówię tu o symbolu rozpoczęcia związku) jak kobiety :)
ale skoro tyle dziewczyn wypowiedziało się, że ich związek liczony jest od pocałunku, to mężczyzna jak rozumiem siłą rzeczy jest świadom, że tkwi w tym związku a co za tym idzie godzi się na fakt, że owy pocałunek był symbolem jakiegoś początku :)
a tego się nie spodziewałam :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#28 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 18:44

po prostu wydawało mi się, że mężczyźni inaczej traktują pocałunek na randce. Że nie podchodzą do tego tak emocjonalnie i symbolicznie (mówię tu o symbolu rozpoczęcia związku) jak kobiety

no tak mysłam ale wolałam sie dopytac , mysle ze jest jeszcze mnóstwo facetów , którzy maja do tego inny stosunek <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#29 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 18:54

mysle ze jest jeszcze mnóstwo facetów , którzy maja do tego inny stosunek

też mam taką nadzieję :) może nie aż w 100% taki jak my kobiety, ale choć trochę do tego zbliżony i mniej przedmiotowy :)

89kasienka89, czyli jak widać na Twoim przykładzie, czasem opłaca się samej zrobić pierwszy krok do tego by zbudować z kimś związek :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#30 agatka_H

agatka_H
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 18:08

pierwsza randka a po niej <sex></span> i tak juz razem 4 lata

#31 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 18:29

pierwsza randka a po niej <sex></span>

kurcze ja tu napisałam, że kasieńka jest odważna... ale to dopiero było odważne dziewczyno :)
ale skoro napisałaś, że do tej pory razem to jak widać czasem opłaca się być odważnym :P
a mogę się zapytać, kto zainicjował zbliżenie? czy tak oboje bez słów wiedzieliście, że tego chcecie w tym samym momencie? :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#32 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 19:17

pierwsza randka a po niej

kurcze ja tu napisałam, że kasieńka jest odważna... ale to dopiero było odważne dziewczyno

fajnie ze i sie udało i sa razem , ale mysle ze jednak wiekszisc ludzi nie zaczyna od tego związku :D

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#33 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 19:35

noo nieźle tak od razu do łóżka... ja bym nie umiała na pierwszej randce... <bezradny></span> drastyczny sposób na inicjację związku :-P
Dołączona grafika

#34 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 19:42

Stad wiadomo,ze dwoje ludzi jest para,ze ;-) czesto sie spotykaja,nawzajem sobie ufaja,trzymaja sie za rece i swiata bez siebie nie widza. :-D

#35 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 19:51

A mi się wydaje, ze to co napisała Lolka000,

noo nieźle tak od razu do łóżka... ja bym nie umiała na pierwszej randce... <bezradny></span> drastyczny sposób na inicjację związku :-P


wynika jednak z naszego wychowania, ze w podświadomości mamy zakodowane, ze pójście do łózka z kimś po pierwszej randce jest złe po prostu. I stąd właśnie większość kobiet nie ma dość odwagi, żeby, nawet jeśli mają ochotę to zrobić. Moja mama tez mi mówiła, ze nie wolno za wcześnie bo mnie chłopak rzuci. Do tej pory mama żyje w słodkiej nieświadomości, że jej rady posłuchałam ;-) A mój mąż twierdzi, ze się przy mnie i tak nakombinować musiał choć moim zdaniem wcale długo nie czekaliśmy :-P

co do tego skąd wiadomo, ze dwoje ludzi jest parą, to ja też nie lubię niedomówień... Z moim P. też na początku nie wiedziała czy to już czy jeszcze... Na szczęście poprosił mnie o chodzenie tak oficjalnie po kilku randkach i od tej daty liczę nasz związek. Ale wydaje mi się, że gdyby nie to, to liczyłabym początek związku od pierwszej randki.

#36 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 19:56

wynika jednak z naszego wychowania, ze w podświadomości mamy zakodowane, ze pójście do łózka z kimś po pierwszej randce jest złe po prostu

ja mhsle ze to zalezy od tego jak długo drugiego człowieka sie zna , jesli to jest drugie spotkanie to z prawie obcym facetem nie kazda kobieta jest w stanie isc do łozka.
Mysle ze jednak niewiele osób zaczyna tak zwiazek , nie mówie ze to złe czy dobre .

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#37 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 19:58

Mysle ze jednak niewiele osób zaczyna tak zwiazek


z tym się zgadzam :-) ogólnie seks też nie musi wcale oznaczać początku związku, żeby nie było ;-)

#38 __mikka__

__mikka__
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 20:39

Myślę że w naszym kraju jest przyjęte za coś złego gdy kobieta pójdzie z kimś bardzo szybko do łózka, moim zdaniem jest to zupełnie indywidualna sprawa i zależny od danej osoby i nie uważam tego za coś złego ;-)
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu" -Mark Twain-

#39 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 20:41

Myślę że w naszym kraju jest przyjęte za coś złego gdy kobieta pójdzie z kimś bardzo szybko do łózka, moim zdaniem jest to zupełnie indywidualna sprawa i zależny od danej osoby i nie uważam tego za coś złego ;-)


hmm trzymajmy się tematu :->

#40 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 15 listopad 2009 - 08:04

ot, zalozcie sobie temat, sex na pierwszej randce ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych