Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Śniadanka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#21 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 08 października 2007 - 16:48

kasianr123, i zawsze zgodnie z tym harmonogramem ? Podziwiam :shock:

#22 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 października 2007 - 16:20

a ja na jutro kupiłam bułeczki czekoladowe :) w końcu udało mi się je dostać :) zajadaliśmy się takimi w Hiszpanii i od dawna podobnych szukałam, oj będzie pysznie na sobotnie śniadanko :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#23 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 19 października 2007 - 16:38

Pierwszy raz słyszę o takich bułeczkach, ale brzmi pysznie :-P Jak one wyglądają ??
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#24 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 20 października 2007 - 21:25

zrobiłabym zdjęcie, ale już zjedzone ;-) w opakowaniu 8, takie podłużne, szerokości bagietki, z czekoladą w środku :) popatrz w Auchan, może akurat Ci się uda je dostać :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#25 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 20 października 2007 - 21:46

Są też w carrefourze, wczoraj je sobie kupiłam :)

#26 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 20 października 2007 - 21:51

Są też w carrefourze, wczoraj je sobie kupiłam

sa bo kupowalam ale to u mnie:)tez bardzo lubie

#27 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 25 października 2007 - 10:06

a ja dzisiaj przyszalałam :P zapiekłam w mikrofali kanapki z serem ( tak zeby sie rozpóscił :D) i posmarowałam je gruuubo majonezem a potem ketchupem polałam :P

#28 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 27 października 2007 - 07:36

Madae, Ja zawsze tylko z ketchupem taki ser jadam ;-)
Z dodatkami tez czasami tam sobie dam np. grzybki, szyneczka itp

A dziś moje ulubione kiełbaski na śniadanie :-D
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#29 eli.bathory

eli.bathory
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 14:11

Swiezy chleb razowy ze slonecznikiem, masło kerrygold z ziołami, szynka z indyka, ser gouda,kawałek awokado a na to musztarda.Pyyyyyyyyyyyysznosc :roll:

#30 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 08 grudnia 2007 - 09:20

ale wy skoromne te sniadanka jecie ;-) ja to zawsze musze porządną kanape zjeść, bo jak sobie nie pojem, to mi niedobrze jest :-? poza tym, śniadanie to najważniejszy posiłek :!: tak gdzieś słyszałam ;-)

#31 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 08 grudnia 2007 - 12:55

śniadanie to najważniejszy posiłek

eeetam..ja jadam kolo 13. jakas kanapczyne dopiero ;-) czasami jak mnie cos zbierze to lykne wczesniej :-) po prostu sie tak nauczylam
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#32 mOtOcYkLiStKa

mOtOcYkLiStKa
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 10:52

najczęściej tosty mniaam z dużą ilośćią serka gouda :P
jajecznica
parówki
albo kanapeczki
+ jakiś owoc + herbata,soczek lub mleko/kakao
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja

#33 Ola_La_A

Ola_La_A
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 27 lutego 2008 - 23:01

Ja praktycznie cały czas jem 2 wasy obłożone plastrami sałaty,chudej wedliny oraz pomidora,posypane ziołami (tymianek,oregano,bazylia) :) Czasami dołączam do tego chudy biłay ser lub jajko na twardo :P No i oczywiście szklanka soku,obowiązkowo ;-)
Dla odmiany czasami robię sobie jajecznicę,albo jakies musli na chudym mleku,albo tez posiekane owoce zalane odłuszczonym jogurtem :)
'I'll Stay Forever In My Dreams Where You Are Near...' :*

#34 Princessa

Princessa
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 29 marca 2008 - 15:11

kanapka/twarozek/jajecznica- zalezy od tego co jest w lodowce. Generalnie uwielbiam jajka pod kazda postacia - omlet, na twardo, na miekko itd ale najbardziej to pastę jajeczna- drobno pokrojone jajka na twardo + majonez+szczypiorek+sól i pieprz mniam!!

śniadania z ukochanym jem codziennie raz on przygotowuje raz ja, tak na zmianę. raczej wszystko to co wymienilam wczesniej. Chyba ze gdzieś pędzimy to wtedy zatrzymujemy sie po drodze na drożdżówke i kawe

#35 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 09:54

Śniadanie to ważny posiłek.

ja wlasnie nie jem nic czesto do godz. 12. po prostu nie mam ochoty. kawa mnie zapycha chociaz to niezdrowo ale nie potrafie sie przestawic
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#36 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 09:57

ja wlasnie nie jem nic czesto do godz. 12. po prostu nie mam ochoty. kawa mnie zapycha chociaz to niezdrowo ale nie potrafie sie przestawic

wiem, są takie osoby.
Ja bym nie raz chciała pospać w weekend dłużej ale budzi mnie taki głód,że nie mogę wytrzymać.Muszę wstać i coś zjeść.
Mój tata też tak ma więc to chyba rodzinne.
Madziu a może spróbój przynajmniej płatki na mleku?
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#37 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 11:30

Mój tata też tak ma więc to chyba rodzinne.

moja mama tak ma wiec chyba teoria sie potwierdza. mam to po niej. albo tak albo tak.

płatki na mleku?

eee nie chce mi sie :-P :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#38 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 11:33

nie jem nic czesto do godz. 12. po prostu nie mam ochoty.

ja muszę zjeść śniadanie, bo inaczej mi w brzuchu burczy i mi głupio jak jestem na lekcjach ;-)
ostatnio wcinamy kanapki z szynką czy serkiem i koniecznie na to zielony ogórek i szczypiorek - od razu tak wiosennie się robi :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#39 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 20 maja 2008 - 18:50

śniadanie trzeba jeśc to podstawa nawet przy diecie i można na śniadanko sporo zjeść bo spali sie w ciągu dnia :!:

#40 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 20 maja 2008 - 22:30

a ja musze zjesc rano i to nie malo :)
a ostatnio moja babcia upiekla swoj chleb razowy z duza iloscia ziaren przeroznych i dala mi polowe tego chlebka, jest pyszny i teraz jem go sobie na sniadano (najlepiej smakuje z samym maselkiem <mniami2></span>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych