Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dieta 1000 kcal

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 10:15

Dzis wywrzucilam z lodowki WSZYSTKO do podjadania co tuczy...;/
w sumei to chyba tylko wode mozna :roll: Bo jalbko czy bakalia to ponoc winno sie traktowac jako posilek...np. podwieczorek
Przyznam ze jak zjem jalbko jako 2 sniadanie to zaraz glodna jestem :roll: za malo.;/
wiec jem 2 , albo jakis inny owoc do tego
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#42 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:08

Przyznam ze jak zjem jalbko jako 2 sniadanie to zaraz glodna jestem za malo.;/

podobno jablka wzmagaja apetyt , sama jestem po nich glodna <bezradny></span> a probowalas na sniadanie jesc owoce ???
teraz jest seon na warzywa to jedz ogorki, pomidory czy papryke maja malo kalorii bo to sama woda

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#43 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:10

Bo jalbko czy bakalia to ponoc winno sie traktowac jako posilek...np. podwieczorek
Przyznam ze jak zjem jalbko jako 2 sniadanie to zaraz glodna jestem :roll: za malo.;/
wiec jem 2 , albo jakis inny owoc do tego

Ja traktuję owoce jako posiłek i dlatego jem owoce między śniadaniem a obiadem, a warzywa między obiadem a kolacją. Chociaż jak mam ochotę na owoce np o 17 to biorę. Wychodzę z założenia, że to więcej korzyści niż kalorii.

A może spróbuj np do jabłka dodać kilka łyżek/łyków jogurtu naturalnego. Wtedy może nie będzie powodowało głodu.

Każdy z nas urodził się ateistą

#44 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:14

ja staram sie owoce jadac rano , by nie fermentowaly w brzuszku , a one sie szybko trawia to nie alegaja w brzuchu. tylko ze ja nie jednaczy 2 sliwki tylko kilogram :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#45 denira

denira
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 10:08

owoce powinno się jeść do godziny 16 bo pozniej opóźnia się ich trawienie

#46 tylkomorze

tylkomorze
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 02 październik 2014 - 11:01

Trochę z innej beczki, ale mnie ostatnio ktoś rzucił, że trzeba zwracać bardziej uwagę też na objętość porcji :shock:

I może coś w tym jest <bezradny>

"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści"  - Bolesław Prus

#47 nesca198

nesca198
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2014 - 13:16

Dieta 1000 kalorii jest skuteczna z jednej prostej przyczyny - jemy mało i mamy ujemny bilans energetyczny. Ogólnie ważne jest to, żeby posiłki na tej diecie były odpowiednio zbilansowane. Moje zdanie jest takie, że najlepsza jest taka dieta, która wyrobi w nas prawidłowe nawyki żywieniowe. Nie ma co się łudzić, zbyt szybkie odchudzanie zawsze skutkuje efektem jojo w przyszłości. Głodówki nie działają. Kluczem jest jedzenie prawidłowych rzeczy w odpowiednich ilościach. Później jak już schudniemy i zwiększymy porcje, to nie ma szans na efekt jojo.

1000 kalorii, to tylko symbol. To ile powinniśmy zjeść zbilansowanych kalorii zależy od płci, wzrostu i tego ile i jak szybko chcemy schudnąć. Ogólnie wzór wygląda tak:

111.png

Teraz od tego co nam wyszło, w zależności od tego ile i kiedy chcemy schudnąć, trzeba odjąć odpowiednią ilość kalorii (1 kcal mniej przez tydzień to spadek wagi o 1 gram w tygodniu).

Inna sprawa, że jak się tego nie chce komuś liczyć, to może sobie kupić plan diety online dopasowany do jego indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego. Całkiem spoko diety razem z programem do obsługi planu są na /link/ . Mamy dietę + dodatki takie jak przypomnienia o posiłkach itd. Ogólnie spoko, bo jest apka na telefon.

No a jak się komuś nie chce gotować, to zawsze zostaje catering dietetyczny :-)

Mój pierwszy wpis na tym forum. Mam nadzieję, że pomogłam :-)

Użytkownik Olenka edytował ten post 21 październik 2014 - 13:33

#48 kekszka

kekszka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 21:32

to dobra dieta bo skuteczna, tyle że w pewnym momencie zaczęłam mieć zatrzymania wody w organizmie, taka przypadłość. Ale zaczęłam stosować therm line hydrofast i problem minął jak ręką odjął a i redukcja jakoś przyspieszyła, naturalny ziołowy suplement a takie cuda działa.

#49 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 10 luty 2021 - 23:33

Wszystko oczywiście się zgadza... Bo i ruch jest potrzebny, i oczywiście dieta. Ale czy to faktycznie wszystko? Ja znalazłam przykładowo tutaj https://bionaturalfit.pl świetne suplementy na odchudzanie i to całkiem naturalne. Myślę, że warto je zakupić...

#50 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 11 luty 2021 - 07:42

A ja nie polecam takiej diety bo dieta może przynieśc o wiele więcej szkody niż pożytku.  1000 kcal to bardzo niewiele oraz może prowadzić do wyniszczenia ciała. Na pewno nie będzie prowadziło do odchudzenia w sposób racjonalnych oraz mądry. Poza tym po takiej diecie najprawdopodobniej wystąpi porządny efekt jojo, a tego raczej nie chcecie....

Jesli macie natomiast problem z cellulitem polecam poczytanie sobie o zabiegach wyszczuplających:

https://spotkania-re...wyszczuplajace/

Które mogą dać dobre rezultaty.