Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dieta 1000 kcal

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 17:50

No bo dietę chyba jednak też warto może wspomóc ćwiczeniami.

#22 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 23:09

.. Ale dziewczyny jeśli nie przekroczę 1000kcal, to mogę zjeść jakiegoś słodyczka, albo napić się wina ?

tak mozesz ale pamietakj ze takim produktami szybko sie łamie taka diete ... bo zje sie jedno ciastko ale ma ochpote na drugie i sie myśli a co tam dwa nie zaszkodzą ....

takie dieta jest szkodliwa dla organizmu i nie ma sensu jesli nie zmienimy swoich przyzwyczajeń kulinarnych ... bo co za sens jesc jakiś czas 1000 kaloria a jak skończymy diete zajadać sie za te dni co było sie na diecie ...albo jeść to samo co przed (ważne jest więcej warzyw)

ja kiedyś byłam na takie diecie ...jadła nawet po mniej kalorii i nie mile to wspominam efekt jest ale trzeba mieć na prawdę silna wolę ...

#23 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 20 grudzień 2008 - 01:50

fajna babka dziękuję już o tym wiem i właśnie nawet w tym okresie świątecznym trenuję silną wolę, bo jednak przekroczyłam swój limit talii ... Więc silna wola powróciła z podwójną siłą, ale dziękuję :-)
P.S. Silna wola mi się przywróciła bo byłam na diecie South Beach :-D

#24 Jowita1

Jowita1
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 23:11

Dieta 1000 kcal jest generalnie idealna, ale troszkę czasami nie wystarcza jak chodzi się na basen!:)

#25 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 05 maj 2013 - 17:35

trzeba tylko uwazac bo jak sie spowolni metabolizm to potem moze sie szybko ojawic efekt jojo. no i trudno wszystkie skladniki odzywcze zmiescic w tym 1000 kcal.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#26 Iwona Waleczko

Iwona Waleczko
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 29 maj 2013 - 11:08

Ale ta dieta nie dla każdego a raczej jest to głodówka dla większości otyłych. Dieta musi być dobrana do trybu życia i aktywności fizycznej. Jeśli spożywasz za mało kalorii to zaczniesz spalać mięśnie a tłuszczyk będziesz magazynować. I ona jest też na całe życie bo jeśli zaczniesz później jeść więcej to będzie efekt jojo ;/

#27 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 30 maj 2013 - 15:38

Jak długo da się przeżyć na 1000 kalorii ?

dlugo, ale skutki tej diety niweluje sie jeszcze dluzej...

[ Dodano: 2013-08-15, 19:44 ]
sajuri kiedys czytałam , ze najlepiej 1600 kcal i troche ruchu ;-) trzeba pamietacze organizm do wytwarzania ciepla oraz podtrzymania wszystkich funkcji zyciowych potrzebuje energii , to jest w zaleznosci od wieku i wagi okolo 1200 kcal , jak bedzie mniej to moga sie pojwic problemy z organizmem :-/

#28 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 19:06

Tej diety tysiaca kalorii ciezko sie trzymac;/
A jak jestem przed @ to juz wogole... :roll: :oops: jak sie pilnowalam ostatnio bardzo tak dzis kupilam kubelek lodow :-P

Poza tym ta dieta tysiac kalorii na dluzsza mete chyba musi byc pod kontrola lekarza
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#29 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:00

Z tego co pamiętam to powinno się dokładnie wyliczyć zapotrzebowanie swojego organizmu na kalorie i przy odchudzaniu od całości odjąć 500-700. Ale nie wiem czy dobrze pamiętam.

Taka dieta chyba musi być od początku pod okiem lekarza bo jest mocno ograniczająca. Czasem wystarczy wypić kawę z mlekiem, zjeść duże jabłko i masz 150 kalorii.

Każdy z nas urodził się ateistą

#30 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:55

tego co pamiętam to powinno się dokładnie wyliczyć zapotrzebowanie swojego organizmu na kalorie i przy odchudzaniu od całości odjąć 500-700. Ale nie wiem czy dobrze pamiętam.

u mnie podstawowa wychodzi cos okolo 1300 kcal iec na 600-800 bym nie wytrzymala. no i trudno nie dorobic sie na takim bilansie roznych niedoborow.

Czasem wystarczy wypić kawę z mlekiem, zjeść duże jabłko i masz 150 kalorii.

albo 10 dag maslanych herbatnikow i juz maszpolowe tego co wolno zjesc przez caly dzien. :roll:

#31 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:58

W takim razie w tej diecie trzeba dużo niskokalorycznych produktów.
Jakoś wtedy da się skrócić do tego 1000 kalorie ;)

#32 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 15:12

u mnie podstawowa wychodzi cos okolo 1300 kcal iec na 600-800 bym nie wytrzymala. no i trudno nie dorobic sie na takim bilansie roznych niedoborow.

To może coś mi się popierniczyło. U mnie wychodzi 2500 więc minus 500 byłoby pewnie ok.

Kiedyś chciałam trochę zrzucić to próbowałam tej 1000 ale ciągle byłam głodna i odmawiałam sobie już nawet owoców bo nie chciałam przekroczyć tej ilości. I pomyślałam, że skoro muszę odmawiać sobie takich rzeczy to to żadna dieta.

No tylko czasem te wartościowe jak np kasze, orzechy mają sporo kalorii i nie warto ich wyrzucać z jadłospisu bo te kalorie są trochę inne, lepsze. A zjedzenie garści orzechów by zablokowało całą kolację.

Chyba lepiej patrzeć na to co się je niż ile to ma kalorii. Może efekt tej diety jest ale chyba dlatego, że się głodzi. A to raczej zdrowe chudnięcie nie jest. No i ile można tak jeść, czy po tem człowiek nie przytyje bo zacznie jeść bardziej norlmalnie?

#33 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 15:22

To pozwólcie, że się pomadrze :-P

Dieta 1000 kalorii nadaje się dla osób z niewielkim bagażem kg do zrzucenia i do krótkiego w miarę stosowania. Nie chodzi tu o lekarza czy brak mikroeelemntów w diecie, tylko o niewielką ilość kalorii, a tak się całe życie nie da. Trzeba w miarę szybko zacząć zwiekszać ilość dostarczanych organizmowi kalorii bo efekt jojo gwarantowany.

Poza tym jest to trudna dieta, bo chodzi się głodnym, a wtedy bardzo łatwo skusić się na odstępstwa.

#34 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 15:23

Jakoś wtedy da się skrócić do tego 1000 kalorie

warzywa , warzywa i jeszcze raz warzywa, pieczywo, makarony z ziemniaki to tylko na obrazku . trzeba nie smayc i nawet jak Riia pisze owoce ograniczyc . :-/ co jest nie dla mnie, ja do poludnia zjadlam ponad kg owocow, to mialabym polowe wyrobionego limitu.

#35 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 17:59

, a wtedy bardzo łatwo skusić się na odstępstwa

no tak...efekt taki byl ze wieczorem bylam glodna jak wilk :lol: ale niechcac stracic tego ze tak sie pilnowałam szłam glodna :-/
nie, dieta 1000 kalorii nie dla mnie.

#36 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 16:22

efekt taki byl ze wieczorem bylam glodna jak wilk

to jest wlasnie wynik zle zbilansowanej diety :roll: ile chces stracic ??? czy poprostu chcesz sie pozbyc nadmiaru cialka , masz jakis cel ???

#37 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 18:28

ile chces stracic czy poprostu chcesz sie pozbyc nadmiaru cialka , masz jakis cel

10 kg byloby super. Pozbyc sie troszke cialka, ujedrnic je

Troche idzie mi to kiepsko. Co do cwiczen - mam zapal, pozniej wystarczy COS i nie cwicze przez 2 tyg :roll:
natomiast zjedzeniem - wiem ze 5 posilkow. Ma byc czesto a malo. Czyli co 3h powinnam zjesc cos...
ale kusi mnie aby miedzy posilkami cos zjesc. I wieczorem. Z tym mam problem. Bo gdyby nie to to ja na obiad czy kolacje nie jem duzo

#38 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 20:17

wiem ze 5 posilkow

no ja zazwyczj nie zaczynam jesc bo nie mam umiaru <bezradny></span> szczegolnie wlasnie wieczorem. teraz sa warzywa i owoce to to podjadam, ale zima to paczki wafelki cukierki <bezradny></span>

#39 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 07:16

ale kusi mnie aby miedzy posilkami cos zjesc. I wieczorem. Z tym mam problem. Bo gdyby nie to to ja na obiad czy kolacje nie jem duzo

Ja wtedy wodę piję, czasem pomaga. A jak chce mi się czegoś słodkiego to idę zęby umyć, kiedyś usłyszałam że to obniża chęć na cukier. Nie wiem czy to tak psychicznie już działa, ale naprawdę pomaga.

Ja jak coś oglądam i zacznę podjadać np chipsy, paluszki czy popcorn to nie wiem czy jakakolwiek ilość by była za dużą. Staram się nie kupować nic takiego, bo jak mam to zjem, a tak to jestem za leniwa aby wyjść do sklepu. Bo odkąd zamknęli mi w bloku to mam spory kawałem. I to mnie ratuje.

#40 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 22:21

Staram się nie kupować nic takiego, bo jak mam to zjem

ja podobnie , teraz w lodowce glownie ketchup i musztarda <umieraam></span>

zęby umyć

tez o tym czytalam , kiedys na mniedzialało , teraz nie.