Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jaką książkę ostatnio kupiłyście?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#141 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 15:09

Ostatnio kupiłam i w sumie już prawie przeczytałam, bardzo ciekawą książkę "Człowiek, który wspina się na drzewa"- pięknie przedstawiona podróż, pasja, praca, spełnianie marzeń, przygody- Jamesa Aldred,a - który jest reportażystą i dokumentalistą BBS i od dziecka wspina się po drzewach :) Inspirująca lektura!



#142 MarchewkowePole

MarchewkowePole
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 02 maj 2018 - 14:50

Po ostatnich kryminałach, przerzuciłam się na książki o przygodach (chyba wiosna mnie tak nastroiła  :mrgreen: ) Zaczęłam od polecanej na forum książki Aldreda " Człowiek, który wspina się na drzewa". Opowiada o hobby i pracy autora, który zawodowa zajmuję się kręceniem filmów przyrodniczych na dużych wysokościach.  



#143 kasia2.0.

kasia2.0.
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 09:59

A ja się wybierałam teraz do Biedry, bo miało być mnóstwo ksiażek po 4,99, no ale nic ciekawego nie wyhaczyłam... Dużo jest książek dla dzieci tam i mnóstwo antystresowych kolorowanek. Kupiłam tylko klasyke - kontynuację "Znachora" Dołegi-Mostowicza :)


Chodź, pomaluj mój świat :)


#144 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:23

Ja kupiłam niby dla siostry, ale zaczełąm czytać na przystanku i zadecydowałam, że dam jej jak skończę ;) - reportaże z Nepalu - "Kopnij piłkę ponad chmury", czyta się jakby się oglądalo Wojciechowską i "Kobietę na krańcu świata". Jeśli lubicie - polecam. 



#145 kamcia13

kamcia13
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 październik 2018 - 15:05

"Kopnij piłkę ponad chmury: - to niesamowity reportaż o Nepalu u progu zmian, o nepalskich kobietach, dla których los miesza się co rusz z tragedią wynikającą z utartych norm społecznych. Iwona Szelezińska w niezwykle obrazowy sposób maluje portret społeczeństwa po trzęsieniu ziemi z 2015 roku. Na kartach swojej książki opowiada o ludziach, których normy społeczne, utarte schematy, złamały człowieka. Człowieka zmuszonego do prostytucji, dzieci wydarte z więzienia, ofiary handlu ludźmi. 

Jednak nie tylko krzywda jest tematem reportażu Szelezińskiej. Jest to również siła człowieka w walce z przeciwnościami losu o zachowanie swojego człowieczeństwa. 

Polecam dla wszystkich tych, którzy w dzisiejszych czasach nie obrośli w znieczulicę.



#146 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 14 luty 2019 - 15:31

"Nieznane życie lodowców" - dopiero zaczynam, ale jest ciekawie. Autor dużo pisze nie tylko z perspektywy naukowej, ale i własnego życia. Zobaczymy jak się rozwinie :)



#147 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 11:16

W ostatnim czasie przerzuciłam się na kupowanie ebooków. W domu po prostu nie mam więcej miejsca na przechowywanie ksiażek w formie fizycznej Mam sporą biblioteczkę, która jest już i tak dostatecznie zapchana. A mieszkanie duże nie jest. Czytnik to jedno z moich ostatnich odkryć.Jest niewielki, mieści w sobie wiele książek i co ciekawe to ebooki są znacznie tańsze niż ksiazki fizycznie.

 

Zerknijcie sobie na przykład tutaj:

https://www.ibuk.pl/...-doroslych.html

 

W sklepie obecnie jest sporo promocji na ksiązki dla kobiet. Wiele z nich mozna również wypoożyczyć ( koszt to kilka złotych). 


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#148 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 28 kwiecień 2021 - 11:50

Gdyby ocean nosił Twoje imię



#149 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 24 sierpień 2021 - 08:53

Dziewczyny a w jakich miejscach kupujecie ebooki? 



#150 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 24 sierpień 2021 - 09:38

Hej. Kupuje w ostatnim czasie w Virtualo:
 
Pozwolę sobie dac tuatj namiar na tę księgarnię internetową. Maja tam dobre ceny na ebooki, poza tym wiele niezłych promocji na książki :) Zarówno nowe jak i starsze.
 
Osobiście przymierzam sie jeszcze do jakiegoś abonamentu na książki .Tak wiec jesli ktoś by miał tutaj namiary na dobry to chętnie sobie poczytam co polecacie.


#151 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 04 styczeń 2022 - 12:13

Ja dostałam po choinkę książkę dr Richarda Shepherda "Niewyjaśnione okoliczności", jest świetna.



#152 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 26 wrzesień 2022 - 07:12

Czytałam „Niewyjaśnione okoliczności" - świetna lektura :)







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych