Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

problem z włosami :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 11:57


plątanie się włosów
zawsze miałam z tym problem, mam proste wlosy i nie prostuje ich . ostatnio od miesiaca stosuje odzywke < nigdy nie stosowałam z lenistwa i poza tym obciazały moje cieniutkie wlosy>

i włosy stały sie bardziej sliskie  i teraz nie placza sie tak  szybko i nawet czesciej chodze w rozpuszczonych bo dłuzej są 'sypkie". ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#42 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 11:58

Jaka odzywke stosujesz?

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#43 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 12:06

z YVES ROCHER ODBUDOWUJACA  kosztuje 10 zl albo 12 zalezy czy jest w promocji . kupilam ja przez przypadek , bo potrzebowała czegos  aby skompletowac zamówienie na tyle duze by wysyłki nie placic. i  ta odzywka zrobiła mi mega niespodzianke ;-)

Załączone miniatury

  • 1111yr.jpg

Użytkownik magdaaaaa edytował ten post 23 marzec 2015 - 12:06

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#44 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 15:39

Ja na plątające się włosy używałam z loreala taką w spreyu, faktycznie łatwiej było potem je rozczesać



#45 Beauty

Beauty
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 16:38

.


Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów.

Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi!

Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji!

Wiem, że Klinika ... w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie.

Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje.

Metod przedłużania jest mnóstwo!

Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję.

#46 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 08 październik 2015 - 21:50

Moje włosy są ciężkie i falujące. Straszne do ułożenia. Ale dostałam od mamy na urodziny prostownicę z płytkami ceramiczno- tytanowymi z Babyliss. Super prostuje i efekt długo się utrzymuje. Jestem z niej zadowolona i wreszcie mam fajna fryzurę.



#47 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 276 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 10:03

Ja mam model ST389E ale moja powłokę ma diamentowo ceramiczną. Jest taka gładziutka że włosy nie zdążą się nagrzać i to w niej najbardziej cenię.



#48 blondimar

blondimar
  • Zbanowani
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 16:09

Dla włosów osłabionych, zniszczonych i wypadajacych należy zastosować wysokoskoncentrowane kosmetyki, które dogłębnie je nawilżą i odbudują.

 

Dobrą opcją są odżywki, oprócz zmiany kosmetyków na profesjonalne pamiętaj także o odpowiedniej pielęgnacji włosów, ogranicz farbowanie i inne zabiegi z użyciem gorącego powietrza (suszenie, prostowanie, kręcenie lokówką) 001.gif

 

Zajrzyj do sklepu ..., znajdziesz tam profesjonalną linię kosmetyków.



#49 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:53

Mnie zaskoczyła miło nowa odżywka Perfect Me. W Biedronce są 3 rodzaje tej odżywki. Kupuje się w pojedynczych saszetkach. Nie są drogie bo kosztują 1,50 a działąnie bardzo fajnie. Jedna saszetka to akurat jedno użycie. Nakładam ją na włosy oraz nakładam na głowę dodatkowo ręcznik. Potem zmywam oraz włosy są gładkie, nawilżone. CIekawa jestem czy gdzieś można dostać w większym opakowaniu. Jak na razie nie widziałam ani w sklepach w sieci  w Polsce ani w innych drogeriach.Są jedynie w zagranicznych sklepach a w taki sposob nie będę zamawiać.

Czy ktoś coś wie na ten temat? 



#50 Uchati

Uchati
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 01 luty 2016 - 12:52

witam :-)

czy ktoś mógłby mi doradzić jak skutecznie mogę przyciemnić swój naturalny kolor włosów ?
mój kolor zaczyna sie robić coraz bardziej "niezidentyfikowany" coś pomiedzy czekoladowym brązem a miedzianym :-/
chciałabym wyeksponować ten brąz ...
to dla mnie ważne , gdyż z obecnym odcieniem czuje sie źle ...

z góry dziekuje za pomoc : )

 płukanka z łupinek orzecha włoskiego, polecam ;)



#51 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 21 sierpień 2020 - 10:21

A ja przy okazji zapytam, jakie badania zrobić gdy wypadają włosy? Na razie "nic mi nie dolega", ale chcę zrobić badania, czy to tylko kwestia niedoboru biotyny, czy cos innego mnie gryzie. Wiem ze warto zbadac tarczycowe, wit. D, a co jeszcze?

 

Swoją drogą wreszcie połasiłam się na kosmetyki do włosów Delpos: https://delpos.pl/ Przyznam, ze głównie pod wpływem promocji na stronie.  Czy jest na forum osoba, która je stosowała i napisze czy rzeczywiście jest po nich aż taka duża róznica w stanie włosów? Czy warto? 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#52 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 06 lipiec 2021 - 06:56

Ja również się miotałam, m.in obwiniałam hormony, a ferrytyna była na dolnej granicy, co jest dosyć częste, więc zaczęłabym od prostych badań krwi i ewentualnej suplementacji żelaza. Plus może być tak, że Twoje włosy autorko, weszły w fazę telogenu więc 'liniejesz' na wiosnę. U mnie sprawdziła się Banfi, suple żelaza, regularne oczyszczanie skalpu, skrzyp, pokrzywa w herbacie, fajnie też zadziałała kuracja placentą placo, obczaj w necie, koszt niedrogi, a może naprawdę poratować.

Z suplementów polecam Novophane https://www.aptekaga...ovophane-60kaps - nie jest drogi, a daje swietne rezultaty. 


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#53 provius

provius
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 17 wrzesień 2021 - 18:28

Też miałam problem z wypadającymi włosami i znacząco pomogła zmiana diety, na bogatą w witaminy. Do tego zmiana szamponu na Klorane z wyciągiem z chininy i wit.B. Efekty szybko przyszły, czuję, że włosy mocniej trzymają się nasady, nie wypadają w nadmiarze i zdecydowanie zrobiły się gęstsze.



#54 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 22 wrzesień 2021 - 17:42

Wypadające włosy to jest koszmar :( Wiem coś w tym temacie niestety. Zwłąszcza jak po covidzie mi te włosy zaczęły nagle wypadać. Masakra jakaś. Miałam witaminy oraz specjalny szampon polecany przez trychologów. Już myślałam, ze przez moment będę nosić perukę. Bo tak zaczęłam łysieć. A apropo peruk, to jak np ktoś jest chory czy coś to myślę że warto zajrzeć tutaj  https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce



#55 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 27 wrzesień 2021 - 13:37

A co myślicie o domowych sposobach? Stosowałyście którąś z opisanych tu metod http://http://medycy...wymi-sposobami/ ? ja przyznam szczerze, że jakiś czas próbowałam robić płukanki octem jabłkowym, ale krótko to trwało, zabrakło mi samozaparcia.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych