Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stany zapalne pochwy, plamienia i inne problemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
459 odpowiedzi w tym temacie

#441 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 17:51

@Sajuri jeśli nic ci nie pomaga i lekarz mówi,że wszystko ok to powiedz aby ci zrobił wymaz z pochwy czyli badanie mikrobiologiczne to jest cos innego niz cytologia. Ja miałam podobne objawy 2 lata temu i wyszło mi,że mam bakterie jakąś i musiałam dopochwowo brac czopki specjalnie robione dla mnie na bazie antybiotyku ;)  Bo jak wyhodują u ciebie jakąś bakterie to od razu robia antybiogram na jaki antybiotyk jest aktywna i wtedy lekarz zleca :)

Ten żel tez jest dobry :-)    

LaciBios femina żel do codziennej pielęgnacji skóry okolic intymnych – skutecznie łagodzi podrażnienia błon śluzowych, wspomaga powrót do zdrowia w przypadku infekcji pochwy oraz hamuje rozwój patogennej flory, zapobiegając tym samym nawrotom przykrych dolegliwości. Daje też niezwykłe uczucie świeżości i czystości. Żel LaciBios femina może być również stosowany jako uzupełnienie postępowania w przypadku terapii infekcji układu moczowo-płciowego. 

Preparat zawiera naturalne składniki dzięki czemu jest hypoalergiczny, nie uczula, nie wywołuje podrażnień. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, w okresie połogu i karmiących piersią. LaciBios femina żel do codziennej pielęgnacji skóry okolic intymnych dzięki właściwościom nawilżającym i regenerującym może być stosowany w sytuacjach nadmiernej suchości okolic intymnych wywołanych czynnikami różnego pochodzenia. Badania prowadzone wśród kobiet stosujących LaciBios femina żel do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, wykazały, że 80% kobiet zauważyło zdecydowaną poprawę stanu zdrowia intymnego. U ponad 90% kobiet skóra okolic intymnych była lepiej nawilżona, a 40% kobiet potwierdziło zniknięcie nieprzyjemnego pieczenia i swędzenia. 

Załączone miniatury

• FEMINA_zel.jpg

#442 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 17:51

czyli badanie mikrobiologiczne to jest cos innego niz cytologia
o , nie wiedzialam. Dzieki wielkie. :* Przy najblizszej okazji sie wybiore i poprosze
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#443 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10524 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 17:53

@Lady Di  dopisz źródło cytatu 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#444 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 19:03

@Sajuri mozesz to zrobic prywatnie , kosztuje to okolo 30 zl i ok 7 dni czeka sie na wynik

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#445 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 19:17

@magdaaaaa   no u mojego ginka to i moze cena bedzie wieksza .

Ale kurcze jakis powod musi byc  ;-)  alergia bylaby moze i dobrym wyjasnieniem ale tak nagle cos zaczelo uczulac ?

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#446 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 19:25

no u mojego ginka to i moze cena bedzie wieksza .
w wiekszosci przychodni to jest taki koszt.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#447 liffe000

liffe000
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:16

Hej.

Strasznie się martwię, a wizytę u lekarza udało mi się zaklepać dopiero za 1,5 tyg.

Cykle mam średnio 29-32-dniowe. Ostatni okres dostałam 23.08, który trwał jak zwykle 5 dni, następnie 5 września zauważyłam na bieliźnie śluz zabarwiony na brązowo - taki jak to zwykle bywa pod koniec miesiączki. I tak to trwa do dziś, dodatkowo w śluzie widzę też większe bądź mniejsze ślady krwi. Wczoraj np. krwi nie było w ogóle tylko ciemny śluz, a dziś rano znowu pojawiła się krew. 

Nie jest tego dużo, wystarczy wkładka, śluz jest dodatkowo gęsty i ciągnący taki jak pojawia się w dni płodne. Sorry za obrazowość.

Nic mnie nie boli, nic mnie nie piecze, nic mnie nie swędzi, czuję się jak zwykle dobrze. 

Nigdy nie miałam żadnej infekcji, zapalenia itp.

Strasznie się martwię... Czy któraś z Was miała podobne objawy ? 

#448 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:24

@liffe000 moze to plamienie owulacyjne?

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 

#449 liffe000

liffe000
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:53

@liffe000 moze to plamienie owulacyjne?

Ale aż tak długo by trwało ? Aż 5 dni ? 

Nie przypominam sobie żeby coś podobnego mi się wcześniej zdarzyło, ale fakt też, że kiedyś jak byłam młodsza mało przejmowałam się tym co "mówi mój organizm". 

Fakt, że plamienie wypada w dni potencjalnie płodne, no ale informacje do których udało mi się dotrzeć podają, że plamienie około-owulacyjne trwa do 3 dni, a najczęściej nie dłużej niż 24h.

Wczoraj już było tylko trochę ciemniejszego śluzu, a dziś rano przy porannej toalecie zauważyłam i śluz i krew. To są małe ilości, nie można ich w ogóle porównać do tego co dzieje się podczas miesiączki.

Na pewno też nie jestem w ciąży - na bank. 

#450 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 14:40

Wiec pewnie ma to hormonalne podloze. Odczekalabym do wizyty, poprosila o skierowanie na badania hormonalne (jesli nie da) i zrobila takie. 

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 

#451 deni

deni
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:49

I co to było? U mnie też się zdarza, ale właśnie trwa króciutko, dokładnie w połowie cyklu więc nigdy się tym nie martwiłam. A może powinnam? Nie mam infekcji czy grzybicy, bo regularnie robię badania plus cytologię i biorę tribiolac, który pośrednio też chroni przed infekcjami.

#452 tiangi

tiangi
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 16 październik 2014 - 10:38

a u mnie brązowe plamienia z towarzyszącym im bólem odcinka lędźwiowego okazały się nadżerką, którą musiałam wyleczyć, zawsze w takich wypadkach proponuje wizytę u lekarza i dodatkowo kuracje z probiotykiem, który zawsze pomaga  np. ... femina i odpowiednim płynem do higieny intymnej. 

#453 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 08:37

Ja podmywam się zwykłym szarym mydłem, bo na inne specyfiki uczulenia dostaje. Mam też nawracające zapalenie pęcherza. Po ciąży się zaczęło. Ale stosuję urofuraginum i mija.

#454 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 16 maj 2016 - 14:52

Ja ostatnio miałam infekcję ale pomogły mi takie globulki które zalecił mi ginekolog. Nazywają się gynauxil kuracja 10-dniowa nimi zdecydowanie pomogła. Teraz ani śladu po infekcji.

#455 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 23 maj 2016 - 13:01

Tez je biorę w razie czego, są bez recepty, więc szybko można działać. No i rzeczywiście są skuteczne.

#456 kingoscb

kingoscb
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 22:48

Zapalenie pęcherza, choć nie jest przypadłością tylko kobiet, ale i mężczyzn, szczególnie nam potrafi dać w kość. Ja nie cierpię, kiedy łapie mnie ta przypadłość w okolicach jesieni-zimy, bo nie znoszę biegać do toalety w środku nocy, wybudzona ze snu, kiedy jest zimno i ciemno. Rzeczywiście urofuraginum max jest niezły i dość szybko pomaga usunąć pieczenie, a potem wyleczyć zapalenie całkowicie.

#457 anna.piechota97

anna.piechota97
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 23:44

O, to to! Wstawanie w nocy jest najgorsze! nie cierpię tego ze szystkich sil! W tamtym miesiącu złapało mnie zapalenie i nie dość, że chodziłam niewyspana, wszystko mnie piekło to jeszcze w pracy nie mogłam wziąć urlopu na żądanie, bo mieliśmy młyn. Boję się, że niedoleczyłam choroby i wróci. Naprawdę ten urofuraginum max działa?

#458 kingoscb

kingoscb
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 23:46

Działa :) Wiesz, wiadomo, że przede wszystkim trzeba o siebie dbać. A szczególnie o higienę intymną. Nie przemęczać się i jeść dużo warzyw nawet zimą. Choć sama wiem, że to nie takie proste. A urofuraginum max brać, kiedy jest sytuacja zapalenia. No i pamiętaj o tym, że nawet jak zapalenie minie Ci bardzo szybko to warto kontynuować kurację przez 7 dni, żeby tak szybko nie wracało :

#459 anna.piechota97

anna.piechota97
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 23:49

O tym nie wiedziałam :) Zawsze myślałam, że biorę lek do chwili, kiedy mija zapalenie i częste oddawanie moczu. Może dlatego zapalenie wracało tak często ;) Dzięki za wskazówki.

#460 kingoscb

kingoscb
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 13:40

Nie ma za co ;) A teraz zimą, też zwróć uwagę jak się ubierasz, bo czasem wystarczy usiąść na zimnym i można "złapać wilka", jak to mówiły nasze babcie, a chodzi właśnie o zapalenie pęcherza.