Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Smieszne filmiki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#521 karolina_1986

karolina_1986
  • Użytkownik
  • 1 437 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 20:57



#522 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 20:59

Też ma rozrywkę :roll:
Mógł jej rękę odgryźć.

#523 karolina_1986

karolina_1986
  • Użytkownik
  • 1 437 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 21:00

Jacqueline, o tym samym pomyślałam :-P

#524 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 21:19

Mógł jej rękę odgryźć.

nie no bez przesadyzmu :P

a tak w ogóle co on spał? w życiu nie widziałam żeby kot aż tam mocno spał :shock: dziwne to to <umieraam></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#525 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 czerwca 2009 - 21:35

Mógł jej rękę odgryźć.

albo połknąć ją w całości...


nie(d)oceniona, Tedunio (ten piesek) jak u mnie spal raz, to wieczorem tak padł, że wyglądał tak samo ;-)
aż się przestraszyłam, że coś mu się stało :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#526 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 17 czerwca 2009 - 06:42

A tam od razu odgryzc - moje Koty jak sie bawia to tez tak podgryzaja i jestem cala :) Ale kurcze, nie wiedzialam, ze kot moze tak mocno spac :shock:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#527 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 17 czerwca 2009 - 09:39

Ale ona mu przeszkadza w śnie :evil:
Kotom nie wolno przeszkadzać wtedy kiedy śpią :P
Ignorował wyraźnie jej zaczepki a ona i tak mu spokoju nie dawała.

#528 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 21:14

słowo wyjaśnienia, dwa nienawidzące się od zawsze, rywalizujące ze sobą miasta. mecz w gorzowie, nasi zakradaja się na trybuny gorzowa i rozwijają sektorówke :mrgreen: numer roku!!


Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#529 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 21:39

tuptunio, no może i śmieszne...ale trochę żal, że ze sportem to niewiele ma wspólnego... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#530 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 08:36

odwazni... nie no, niezly numer odwalili :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#531 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 12:53

w ogole mnie to nie smieszy i nie rozmumie co ma smieszyc :P

#532 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 20:29

nono niezły kawał im zrobili :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#533 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 12:29

zobaczcie to koniecznie (niestety nie umiem wstawiac filmików) nie wiedziałam że coś takiego istnieje.

już kasuję

#534 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 12:35

Roxi, link do strony +18 nieźle
faktycznie maja się czym chwalić :roll:
widzę ze ja nie mogę narzekać :P

#535 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 lipca 2009 - 08:41

o co tu chodzi? :P
gdzie ten filmik czy costam... :P
???
nie ma mnie tu i nie będzie.

#536 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 02 lipca 2009 - 09:10

cerrata, dałam tutaj taki filmik o najmiejszych członkach męskich, na prawdę nie wiedziałam że coś takiego istanieje, ale Torii mi uświadomiłą że tutaj nie wszyscy mają po 18 lat...ale gapa ze mnie ;-) :-P

#537 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 08:16

Autopilot w furmance ;-)



Ten facet na drugim planie to po prostu gigant :mrgreen:


Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#538 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:43



Bo ona jest święta <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#539 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 09:16

Ruscy górnicy wymiatają... Znam ten filmik także pod tytułem "Mistrz drugiego planu" :mrgreen:



Kontrola drogowa... haha Śląsk :mrgreen:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#540 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 09:21

kashira, jakoś nie chce mi ten film działać <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych