Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Strój do pracy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#41 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 15:34

a to sa te bransoletki co tam się do nich doczepia cośtam z jakiejśtam okazji.. jakieś tam bla bla bla?

tak,to sa te bransoletki,ale to temat o stroju do pracy,wiec nie robmy OT ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#42 Ewaewa

Ewaewa
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 18:07

Dziękuję dziewczyny za opinie:)Chyba się za mocno przejmuje drylem jaki nam narzucili w pracy. Ta moja bransoletka o której mówię jest bardzo delikatna, nie taka jak te na zdjęciu.Postaram się pożyczyć aparat i zrobić zdjęcie abyście mogły ocenić.

#43 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 18:52

Niektóre z Was pracują. Jak ubieracie sie do swojej pracy? Stawiacie na styl/mode/atrakcyjność czy może na to żeby czuć sie na luzie (jeansy i bluzka)?

Może poradzicie jak sie ubierać do pracy jeżeli na codzień będe mieć kontakt z klientami? (w różnym wieku - młodzi i starsi...a może i moi równieśnicy) nie chce wyglądać jak przeciętny student tylko czymś sie wyróżnić ;-)

Ja od około dwoch miesięcy pracuję w butiku odziezowym. Także chciał nie chciał nie za bardzo mogę założyć zwykłą bluzkę i jeansy >
Ale ponieważ zawsze wolałam styl bardziej na luziku to i tak łączę to na swój sposób z czymś bardziej eleganckim,np zakładam jeansy ale do tego elegancką bluzkę która nie gryzie się ze spodniami,do tego jakieś dodatki i starczy :-)

a i dodam,że kupiłam sobie fajne jeansy -w kant :-D wyglądaja fajnie i cokolwiek się do nich nie założy zawsze pasuje :-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#44 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2009 - 07:10

u nas strasznie pilnowali butów, żeby zakrywały stopę. teraz coraz więcej dziewczyn "przemyca" buty z otwartym noskiem i prezes coś się nie przyczepia. też mam zamiar takie sobie zakupić, a jak będzie sypał naganami- nie będę jedyna

#45 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 12:36

jeansy -w kant :-D wyglądaja fajnie i cokolwiek się do nich nie założy zawsze pasuje :-)

tez takie mam. sa ciemne więc zakładam je czasem do pracy :)
a dziś ubrałam sukienkę lol :->

#46 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 27 kwiecień 2009 - 23:20

a dziś ubrałam sukienkę lol :->

Sukienki są super.

#47 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 09:04

ja dzis pierwszy raz zalozylam spodniczke... taka tube do kolanka:) na ogol to nosze czarna koszule i czarne spdnie w kancik. i cos sie kazdy dziwnie na mnie gapi.. jakby mieli zapytac czy swieto jakies czy cos :mrgreen:

#48 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 12 styczeń 2010 - 17:05

nie wiem czy tu moge o to zapytac ale nie chce tworzyć nowego tematu. Ide dzis na rozmowe w sprawie pracy jako opiekunka do dziecka i nie wiem jak sie ubrać. Spotkanie bedzie w domu wiec nie za elegancko ale muszę wzbudzić zaufanie wiec i wyglad ma znaczenie!! pomocy

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#49 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 12 styczeń 2010 - 17:11

Moim zdaniem powinnas ubrac sie czysto i schludnie.Bez obwieszania sie duza iloscia bizuterii.Z makijazem takze nie nalezy przesadzac.Napewno wystarczy jakas dobrze wyprasowana bluzeczka.Spodnie czy spodnica,to chyba nie ma wiekszego znaczenia. ;-)

#50 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 12 styczeń 2010 - 18:11

skoro jesteś osobą młodą a to nie jest rozmowa w jakimś biurowcu to może załóż dżinsy i bluzkę a na nią jakiś żakiet? będzie z jednej strony normalnie, na luzie - bo dżinsy, ale z drugiej troszkę bardziej elegancko niż na co dzień bo żakiet :)

i popieram zdanie violi, nie przesadzaj ani z makijażem ani z biżuterią :)

swoją drogą powodzenia!! - kopal w dupal hehe :mrgreen:

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#51 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 12 styczeń 2010 - 19:17

Zakładam czarne spodnie dżinsowe, zielony golfik i na to czarną z rękawem 3/4
na co dzień sie nie maluje wiec na pewno nie przesadzę a i biżuterii nie lubie mieć dużo:P

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#52 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 09:47

baby....
mam dylemat, mam dziś rozmowę o prace i nie wiem, czy chcąc ubrać spódnicę, i buty w sumie sandałowate, z odkrytymi palcami files/thumbs/t_zdjcie710_907.jpg powinnam założyć rajstopy, czy nie koniecznie ? Bo nie wiem.. <bezradny></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#53 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 09:49

Lady jeżeli spódnica ma długość gdzieś do kolanka, myślę, że powinnaś zrezygnować z rajstop. Poza tym jest lato, więc jeżeli nie założysz zbyt krótkiej spódnicy, to będziesz mimo wszystko wyglądać elegancko. A w taką pogodę rajstopy to istna męczarnia jednak.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#54 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 09:51

spódnica ma długość gdzieś do kolanka

ooo, własnie tak ;-) krótszej bym nie ubrała :lol:
tak mi się wydawało własnie, ż niekoniecznie trzeba, ale wolałam sie upewnić :-D
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#55 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:02

LadyNefretete, spokojnie możesz nie zakładać rajstop, gdyby to była praca w poważnym biurze, urzędzie itd rajstopy sa raczej mile widziane a tak to spoko :-)

#56 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:09

Lady uważam, że rajstopy nie są konieczną częścią garderoby na te porę roku <jezorek11></span>
jak już dziewczyny wspomniały jeśli spódnica nie jest zbyt krótka, bez obaw możesz ich nie zakładać :D

PS. Powodzenia na rozmowie <flow1></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#57 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:34

Lady rajstop do butów sandałwych sięnigdy nie zakłada ;-) (choć sama jak jest chłodniej czasem wyłamuję sięz tej zasady). jeżeli uważasz, że wypada je mieć - jednocześnie bałe buty do tego, bez żadnych "dziur" na palce i podobne ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#58 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 10 lipiec 2010 - 17:59

Ja myślę iż trzeba połączyć kilka rzeczy ze sobą wybierając ciuchy do ubrania. Przedewszystkim trzeba ubierać się zgodnie z modą ale także zachować umiar żeby się nie ubrać zbyt skąpo gdyż szefowie tego nie lubią.

#59 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 10 lipiec 2010 - 18:15

LadyNefretet ZDECYDOWANIE bez rajstop :!: nawet jak spódnica by była przed kolano, nie w taki upał, a dwa rajstopy + buty z odkrytymi palcami obleśnie wyglądają
Dołączona grafika

#60 złośnica

złośnica
  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 26 lipiec 2010 - 18:13

zazdroszczę Wam :) ja do pracy idę dopiero od października i całe 8 godzin będę w białym fartuszku i wygodnych jasnych klapkach :/
Ale mimo to podobnie jak większość z Was uważam, że:
- przesadnie krótkim spódniczkom
- głębokim dekoltom
- bluzkom odsłaniającym za dużo ciałka

MÓWIMY NIE :!: