Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Strój do pracy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

#181 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 23:39

A ja uważam, że ogromną przesadą jest narzucanie dress codu przez pracodawców. Po pierwsze, brak kija tam gdzie go być nie powinno, często przekonuje klientów do danej firmy a nie odstrasza wbrew obiegowej opinii, wtedy Pan Włodek ze wsi nie wstydzi się wejść do jakiegoś miejsca bo siedzi tam banda buców pod krawatem... A po drugie, jak w eleganckim miejscu laska przyjdzie ubrana w krótkie spodenki i crop top to...nastąpi tzw naturalna selekcja :D ja dress codu nie mam w pracy, bo mieć nie muszę.. pracuję z mądrymi osobami i wiemy gdzie leżą granice w każdą stronę, żeby nie wyglądać jak filip z konopii. nie trzeba mieć milionów żeby dobrze wyglądać. ja wchodzę na modimoda i zamawiam po killka rzeczy na raz, bo są mega tanie, a znaleźć można modne rzeczy ale i eleganckie jednocześnie. 

#182 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:54

Przeważnie do pracy staram się ubierać dość elegancko. Ale już na jesień znalazłam na /link/ sobie bardzo ładne swetry damskie. Nawet już mam pomysły z czym je założę, który do spódnicy, a który do spodni. Wszystko zależy od tego jak podchodzi szef, bo na przykład u mnie na początku dość sztywno starano się przestrzegać dres code, obecnie już jest elegancko ale znacznie luźniej.

Dlatego mój strój do pracy:

:arrow: koszule

:arrow: spódnice

:arrow: sukienki

:arrow: marynarki

a jesienią dochodzą 

:arrow: swetry

#183 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9418 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:48

U mnie w pracy są uniformy i do tego czarne spodnie. Buty czarne i przed wszystkim wygodne :) mi pasuje. Nie ma problemu co założyć do pracy  :lol:

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#184 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 01 październik 2018 - 13:20

Według mnie na jesień do pracy warto postawić na coś sprawdzonego i ciepłego. Dlatego sama wybrałam i polecam sweterki do pracy, moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie. Ostatnio nawet znalazłam świetne a co ważniejsze bardzo tanie swetry damskie na stronie /link/. Polecam sprawdzić da się tam znaleźć na prawdę ciekawe modele, a tym bardziej dla takich zmarzlaków jak ja :-D Dodatkowo bez problemu można znaleźć coś do pracy, polecam.