Teraz sobie odpoczywamy pojedlismy i jest sympatycznie
[25.12.2008] czwartek( ważny jak dla mnie :P )
#62
Napisano 25 grudnia 2008 - 19:10
o ooo ooo ooKaro pojechała do taty i mamy chatę wolną
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#63
Napisano 25 grudnia 2008 - 19:10
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#64
Napisano 25 grudnia 2008 - 19:18
Oj ja bym dzisiaj nie miała siły na baletytrzeba ruszyć na balety
Starałam się wyciągnąć D. na spacer, ale się nie udało.
Leń z niego.
#65
Napisano 25 grudnia 2008 - 19:52
dzisiaj usnęłam o 6 nad ranem, po całonocnym "tłuczeniu" się w łóżku (bynajmniej, nie mam na myśli seksu
w końcu usnęłam i obudziłam się po 11.
okazało się że to jakiś wirusek mnie tak wymolestował
i rozłożył na caalutki dzień
jutro balet wiec sie kuruje ^^
#66
Napisano 25 grudnia 2008 - 20:00
wczorajszy wieczor byl bardzo mily.. najpierw zjedlismy kolacje z rodzicami i siostra... posiedzielismy pogadalismy.. cudna atmosfera.. prezenty tez wspaniale.. pozniej pojechalismy od tesciowej.. bylo rowniez milo.. poszlismy na pasterke zostalismy na noc i dzis po poludniu do domku wrocilismy.. ogolnie humory nam dopisuja... tylko chyba sie przejedlismy.... haha...
noo i nadal zakochana w mezulku... z kazdym dniem bardziej
#67
Napisano 25 grudnia 2008 - 20:44
nareszcie w domu, sami, spokojnie
wczorajszy dzień - niby miło, zarówno kolacja u teściów, jak i z moją rodzinką. zjadłam symbolicznie barszczu i pierogów i po kawałku ciasta, prezenty cudowne, będę się chwalić zaraz
dzisiaj byliśmy u moich rodziców, i też b. sympatycznie, smaczne jedzonko, ale mam dość wizytowania. i jutro do teściów już nie idę. wyślę Marcina samego, a ja zawołam sobie siostrę i odpocznę w domku.
#68
Napisano 25 grudnia 2008 - 22:09
Było zimno, ale dobrze jest się przejść po świątecznym obżarstwie
Teraz zimne piwko.
#69
Napisano 25 grudnia 2008 - 22:42
było słodko siedzieliśmy i gadaliśmy jednym okiem oglądając tele ....dostałem od teściowej ferero roszet i tak mi sie miło przy sercu zrobiło ....
w ogóle wieczorek był bardzo udany
[ Dodano: 2008-12-25, 22:44 ]
nie(d)oceniona, nie smuć się .....
WweronikaA przy najbliższej okazji Z nim pogadaj a nie zamęczaj się ..... powiedz co czujesz tak z serducha ....
#71
Napisano 25 grudnia 2008 - 23:45
#73
Napisano 26 grudnia 2008 - 00:07
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














