Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[25.12.2008] czwartek( ważny jak dla mnie :P )


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#61 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 19:04

Pojechalismy dzisiaj dla odmiany do innej parafii na msze ;-)
Teraz sobie odpoczywamy pojedlismy i jest sympatycznie ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 19:10

Karo pojechała do taty i mamy chatę wolną :lol:

o ooo ooo oo :P to korzystajcie korzystajcie :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#63 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 19:10

Witam :mrgreen: u mnie własnie skonczył się rodzinny zjaz, ja tylko na chwilkę do Was wpadła, bo trzeba ruszyć na balety <tanczy7></span> papatki miłego wieczorku :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#64 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 19:18

trzeba ruszyć na balety <tanczy7></span>

Oj ja bym dzisiaj nie miała siły na balety <hot2></span>

Starałam się wyciągnąć D. na spacer, ale się nie udało.
Leń z niego.
Jestem w Peru...

#65 cropca

cropca
  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 19:52

uff na szczęście jeszcze jutro i po Świętach :).

dzisiaj usnęłam o 6 nad ranem, po całonocnym "tłuczeniu" się w łóżku (bynajmniej, nie mam na myśli seksu :P). nie wiedziałam czemu nie mogę usnąć, to otwierałam to zamykałam okno. wypiłam hektolitry wody.
w końcu usnęłam i obudziłam się po 11.
okazało się że to jakiś wirusek mnie tak wymolestował :D
i rozłożył na caalutki dzień :).

jutro balet wiec sie kuruje ^^

#66 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 20:00

witam kochane :)

wczorajszy wieczor byl bardzo mily.. najpierw zjedlismy kolacje z rodzicami i siostra... posiedzielismy pogadalismy.. cudna atmosfera.. prezenty tez wspaniale.. pozniej pojechalismy od tesciowej.. bylo rowniez milo.. poszlismy na pasterke zostalismy na noc i dzis po poludniu do domku wrocilismy.. ogolnie humory nam dopisuja... tylko chyba sie przejedlismy.... haha...

noo i nadal zakochana w mezulku... z kazdym dniem bardziej :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#67 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 20:44

i ja się melduję :)

nareszcie w domu, sami, spokojnie :)

wczorajszy dzień - niby miło, zarówno kolacja u teściów, jak i z moją rodzinką. zjadłam symbolicznie barszczu i pierogów i po kawałku ciasta, prezenty cudowne, będę się chwalić zaraz :) ale wróciłam taka padnięta, że nie miałam siły herbaty sobie na wieczór zrobić. jednak 9 miesiąc ciąży rządzi się swoimi prawami. a to mi gorąco, duszno, a to plecy bolą, a to po prostu zmęczona hałasem...

dzisiaj byliśmy u moich rodziców, i też b. sympatycznie, smaczne jedzonko, ale mam dość wizytowania. i jutro do teściów już nie idę. wyślę Marcina samego, a ja zawołam sobie siostrę i odpocznę w domku.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#68 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 22:09

Udało mi się wyciągnąć Miśka na przejażdżkę do Gdyni i krótki spacer :-D
Było zimno, ale dobrze jest się przejść po świątecznym obżarstwie :mrgreen:

Teraz zimne piwko.
Jestem w Peru...

#69 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 22:42

witam :-) wróciłam od Tomeczka i jednym zdaniem powiem tak : <bzyklov></span>

było słodko siedzieliśmy i gadaliśmy jednym okiem oglądając tele ....dostałem od teściowej ferero roszet i tak mi sie miło przy sercu zrobiło ....

w ogóle wieczorek był bardzo udany :-) miło mieć kogoś kto przywraca wiarę w sens wszystkiego .... trochę o ślubie gadaliśmy ale nie zapeszam bo tomek myśli tak troszeczkę już o tym i tak nieśmiało wspomniał czy ja bym chciała :-)no ale najbliższe 2 lata i tak odpadają :-) :-)

[ Dodano: 2008-12-25, 22:44 ]
nie(d)oceniona, nie smuć się .....


WweronikaA przy najbliższej okazji Z nim pogadaj a nie zamęczaj się ..... powiedz co czujesz tak z serducha .... <pocieszacz></span>

#70 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 23:44

heja

wpadlam na ploteczki, a tu nikogo nie ma :-(
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#71 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 23:45

ja jestem, ale milcze:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#72 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 23:47

Zielonooka, o jak milo, nie jestem sama :-D jak tam swita mijaja?
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#73 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 00:07

666ilonka777, a powoli jakos, ale pozytywnie, a Twoje?
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych