Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[25.12.2008] czwartek( ważny jak dla mnie :P )


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#21 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 13:04

Madzik :), super , że Wigilia sie udała :-D

Ja przed chwilka zjadłam sobie rybkę pogadałam z mamą czas płynie bardziej spokojnie niz zazwyczaj fajniutko :-) :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 14:51

U mnie nie jest za wesoło :/ już sie pogryzlamz rodzicami. nie lubie takiej fałszywej atmosfery panującej w domu podczas świąt. ehh... nic nie moze byc piękne zbyt długo :/
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#23 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 16:16

Witam dziewczynki!

Spóźnione ale szczere życzenia- Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku, dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń dla Was Wszystkich.

Ja przeżyłam jakoś wczorajszy dzień- było lepiej niż się spodziewałam :-) A teraz rok do kolejnej Wigilii więc zdążę odsapnąć ;-) Tymczasem lenię się na całego :-)

krowka17, Madzik :) wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek!

#24 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 16:43

dobry ponownie :] doczytałam was w miarę :oops: zaraz idęna fajencję i spacer

mam wolne do 3 stycznia :roll: ale nie jestem z tego powodu zbyt zadowolona... niałam jechaćznowu w sobotę a tu lipa... 29 musze być tu na miejscu :roll: :evil: po świetach za to kroi sie impreza <swistak1></span> wreszcie <huraaaaa></span> jestem obżarta i zła ... nie znosze świąt <zly></span> i raczej w tym roku ich nie polubię :evil:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#25 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 16:47

Spokojnie, opanowałam nawet schodzenie i wchodzenie po schodach :mrgreen:


hehe, ja zjeżdżałam ze schodów zazwyczaj ;-)

Uwielbiam rolki, zawsze na nich brykałam :!: Radek mnie namawia żebym kupiła na wiosnę razem z nim i będziemy sobie jeeeździć :!: uwielbiam :mrgreen:



Ja dzisiaj wstałam o 13:00, wreszcie odespałam, pracę i przygotowania do świąt... ;-)
Teraz czuję się jak 300kg, zjadłam świąteczny obiad... każdy wie o co chodzi :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#26 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:12

Marzycielka24, dziekuje :*

Bylam na malym spacerku :-) Fajnie jest.... Troszeczke sniegu :-) Lekki mrozik, szczypie troszke w policzki :-) Duzo choinek, lampek... Tak swiatecznie wszedzie :-)

Nie u wszystkich niestety.... :-( Wczoraj wieczorem byl pozar w jednym z blokow u mnie na osiedlu.... Spalilo sie mieszkanie... Nie wiem co sie stalo.... Moze choinka sie zapalila albo cos w tym stylu <bezradny></span>

Glodna sie zrobilam... Chyba pojde do kuchni poszperac w lodowce :mrgreen:

#27 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:16

Wróciłam przed chwilką od babci,bo tam był mały kuzynek więc się z nim pobawiłam troszkę i teraz wróciłam przed chwilką ;-)

#28 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:18

Troszeczke sniegu Lekki mrozik, szczypie troszke w policzki

oo jak zazdroszczę :lol: kocham śnieg, a tu ani grama :( co jest dla mnie częściowym brakiem świątecznego klimatu :/
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#29 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:34

co tu taka cisza? :)
wszystkie świętują? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#30 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:37

cerrata, ja nie świętuję ;-)

Siedzę teraz tutaj właśnie z Wami..

#31 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:44

Madziuś, ja sobie z mamą przyjechałam do brata, bo on nie wie jak sięich pralkę obsługuje i mamuszka musi mu pomóc.. gadają, kręcą się po kuchni.. a ja siedzę sobie w jego pokoju i piszę na BS :P
hehe

jakie plany na resztę dnia? :P
bo ja mykam zaraz do przyjaciółencji mej :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#32 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:53

cerrata, a ja będę siedziec na BS,bo nie mam co robic..
Skarbuś dopiero jutro przyjedzie więc muszę wieczór sama spędzic ;-)

#33 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 17:56

mój Radziol też jutro dopiero będzie
i prezent mu dammmmm :) i prezent też dostanę <jupi></span>
hihi
nie ma mnie tu i nie będzie.

#34 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:00

czy tylko mnie złoszczą te święta? jakiś beznadziejnie duży dół złapałam ... kociokwiku dostaję normalnie ... pustki wszedzie, towarzycho sie rozjechało, nie ma sie z kim piwa napić, a sama do lustra pić nie bedę :roll:

a w ogóle to mi tak jakoś dziwnie ale o tym na razie cii :oops: ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#35 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:03

cerrata, ja tak samo jak Ty jutro dostanę od niego prezent i też mu dam ;-)

#36 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:04

nie(d)oceniona, czym siętak dołujesz? :)
ciesz sie, że choć przez te kilka dni jest kompletny spokój :) korzystaj :)


a w ogóle to mi tak jakoś dziwnie ale o tym na razie cii :oops: ;-)
_________________

a co to się porobiło? :)

[ Dodano: 2008-12-25, 18:05 ]
Madziuś, nie można się doczekać już co? :P
a wiesz co dostaniesz? :P
bo ja wiem :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#37 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:10

cerrata, najbardziej się nie mogę doczekac jak go zobaczę,przytulę się do niego,ucałuję..Prezent nie jest ważny,najważniejszy jest on ;-)

Mojemu tatkowi coś mówił,że dostanę jakiś zestaw kosmetyków...
A Ty co dostaniesz hmm ? :) Pochwal się..

#38 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:11

cerrata, ogólnie mam jakiś humor spieprzony nie wiem sama czym, chociaż może i wiem, ale jakoś nie bardzo chce do siebie to dopuścić :mrgreen:

a co to się porobiło?

a ... motylki, te sprawy :oops: ale póki co czekamy ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#39 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:13

dziewczyny mam chwilowa zalamke;( ojojoj musze tutaj z Wami pobyc zeby mi przeszlo...

[ Dodano: 2008-12-25, 18:14 ]
nie(d)oceniona, razem sie napijmy bo ja chce smutki utopic:(

#40 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 18:17

Witam :mrgreen:
Ja mam humor superowy <jupi></span> <huraaaaa></span> rodzinka wlasnie sie rozjechala :lol: super dzis bylo <huraaaaa></span> bardzo mila, rodzinna atmosfera. Kocham swieta :-P
Jutro z rodzicami i siostra jedziemy do rodziny - jak co roku. Napewno tez bedzie superrr :mrgreen:

Pozdrawiam <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych