Ja przed chwilka zjadłam sobie rybkę pogadałam z mamą czas płynie bardziej spokojnie niz zazwyczaj fajniutko
[25.12.2008] czwartek( ważny jak dla mnie :P )
#22
Napisano 25 grudnia 2008 - 14:51
#23
Napisano 25 grudnia 2008 - 16:16
Spóźnione ale szczere życzenia- Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku, dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń dla Was Wszystkich.
Ja przeżyłam jakoś wczorajszy dzień- było lepiej niż się spodziewałam
krowka17, Madzik
#24
Napisano 25 grudnia 2008 - 16:43
mam wolne do 3 stycznia
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#25
Napisano 25 grudnia 2008 - 16:47
Spokojnie, opanowałam nawet schodzenie i wchodzenie po schodach
hehe, ja zjeżdżałam ze schodów zazwyczaj
Uwielbiam rolki, zawsze na nich brykałam
Ja dzisiaj wstałam o 13:00, wreszcie odespałam, pracę i przygotowania do świąt...
Teraz czuję się jak 300kg, zjadłam świąteczny obiad... każdy wie o co chodzi
#26
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:12
Bylam na malym spacerku
Nie u wszystkich niestety....
Glodna sie zrobilam... Chyba pojde do kuchni poszperac w lodowce
#27
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:16
#28
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:18
oo jak zazdroszczęTroszeczke sniegu Lekki mrozik, szczypie troszke w policzki
#29
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:34
wszystkie świętują?
#30
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:37
Siedzę teraz tutaj właśnie z Wami..
#31
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:44
hehe
jakie plany na resztę dnia?
bo ja mykam zaraz do przyjaciółencji mej
#32
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:53
Skarbuś dopiero jutro przyjedzie więc muszę wieczór sama spędzic
#33
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:56
i prezent mu dammmmm
hihi
#34
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:00
a w ogóle to mi tak jakoś dziwnie ale o tym na razie cii
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#35
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:03
#36
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:04
ciesz sie, że choć przez te kilka dni jest kompletny spokój
a co to się porobiło?a w ogóle to mi tak jakoś dziwnie ale o tym na razie cii
![]()
_________________
[ Dodano: 2008-12-25, 18:05 ]
Madziuś, nie można się doczekać już co?
a wiesz co dostaniesz?
bo ja wiem
#37
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:10
Mojemu tatkowi coś mówił,że dostanę jakiś zestaw kosmetyków...
A Ty co dostaniesz hmm ?
#38
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:11
a ... motylki, te sprawya co to się porobiło?
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#39
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:13
[ Dodano: 2008-12-25, 18:14 ]
nie(d)oceniona, razem sie napijmy bo ja chce smutki utopic:(
#40
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:17
Ja mam humor superowy
Jutro z rodzicami i siostra jedziemy do rodziny - jak co roku. Napewno tez bedzie superrr
Pozdrawiam
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










