[25.12.2008] czwartek( ważny jak dla mnie :P )
#41
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:17
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#42
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:21
#43
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:26
#44
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:27
poszedl sobie do kolezanki na swieta zamiast do mnie!
. a ja sama siedze...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#45
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:27
[ Dodano: 2008-12-25, 18:28 ]
katti, mam takie zmienne nastroje raz chce zeby przyszedl i przytulil a raz ze wlasnie go zatluke jak zobacze.
#46
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:30
Na Twoim miejscu bym z nim poważnie o tym pogadała..Bo jak tak można,ehh..
#47
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:33
#48
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:33
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#49
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:34
#50
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:34
Gdyby mój D.szedł do jakieś koleżanki to ja bym miała różne myśli..Chyba bym dostała do głowy
#51
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:35
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#52
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:35
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#53
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:38
o i raporty mam ze doreczono a on dalej nic nie pisze
#54
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:39
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#55
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:39
#56
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:51
Coś smutaśno na bs.
Trzymaj się WweronikaA,
nie(d)oceniona, odstaw w kąt zły humor
Ja jestem pełna jak balon, jak to w święta
#57
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:52
#58
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:56
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#59
Napisano 25 grudnia 2008 - 18:57
Ma tupet ten twój chłopak.
[ Dodano: 2008-12-25, 19:01 ]
Spokojnie. brzuch pełen (aż za bardzo)co tam u cię ?
Piwa też bym się napiła, ale poczekam, aż mi się zrobi trochę miejsca
Karo pojechała do taty i mamy chatę wolną
Czyli ogólnie jest ok.
#60
Napisano 25 grudnia 2008 - 19:02
Właśnie wróciliśmy z przejażdżki, byliśmy w Wejherowie na ryneczku, ślicznie tam w tym roku...I pełno ludzi, super...tego właśnie mi brakuje na tej mojej pipidówie - że jak pozamykają sklepy koło 17-ej to życie praktycznie zamiera...a tam ruch, wesoło...
Jakiś filmik chyba zarzucę...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








