święta święta i po świętach... teraz trzeba czekac rok na następne święta
jakoś nie chce mi się spac
Napisano 25 grudnia 2008 - 00:02
Napisano 25 grudnia 2008 - 00:20
Napisano 25 grudnia 2008 - 00:23
Napisano 25 grudnia 2008 - 01:50
ten najwazniejszy dzien juz minal
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 25 grudnia 2008 - 09:51
Napisano 25 grudnia 2008 - 10:26
Napisano 25 grudnia 2008 - 10:32
Napisano 25 grudnia 2008 - 10:35
Napisano 25 grudnia 2008 - 10:47
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:05
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:06
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:15
BZIUUUUM!
na rolkach
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:19
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:23
opanowałam nawet schodzenie i wchodzenie po schodach
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:25
Napisano 25 grudnia 2008 - 11:27
Napisano 25 grudnia 2008 - 12:04
Napisano 25 grudnia 2008 - 12:45
Napisano 25 grudnia 2008 - 12:55
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych