Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[25.12.2008] czwartek( ważny jak dla mnie :P )


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 00:02

no to więc mamy czwartek :D jestem o rok starsza i strasznie mi z tym źle :P



święta święta i po świętach... teraz trzeba czekac rok na następne święta :P




jakoś nie chce mi się spac :/ pomalowałam paznokcie i wyszło mi brzydko :(

#2 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 00:20

no jeszcze nie po swietach, bo jeszcze 2 dni
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#3 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 00:23

no tak ale wiesz... ten najwazniejszy dzien juz minal :P

#4 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 01:50

ten najwazniejszy dzien juz minal


Wszystkie 3 dni sa tak samo wazne.

Ja wlasnie wrocilam z Pasterki i mykam spac :-D

Pogoda u mnie wysmienita, mroz w policzki szczypie, pruszy snieg :-D

Kol. snow wszystkim. Dobranoc :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#5 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 09:51

Witam świątecznie :-D

Wczorajszy wieczorek był bardzo udany.
Choinka przepiękna, kolacja pyszna, prezenty super
a przed północą zaczął sypać śnieg.

Wesołych świąt :mrgreen:
Jestem w Peru...

#6 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 10:26

witam wszystkich :-)
wróciłam własnie z kościółka ...zimno i biało u nas i nadal sypie snieg ...
dziś po południu jadę do tomka ...około 16:00 do tej pory planów nie mam najprawdopodobniej będę siedzieć na necie .....
nic nie mam dla teściowej na święta troche mi tak głupio bo jej druga synowa ponoć cos przyniesie ...no ale ja miała do nich wcale nie jechać miał tomek do mnie przyjechać ....może mi to jakoś przejdzie w tłumie :-)

#7 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 10:31

heja:) zaraz wybieram sie do kosciola.. strasznie sypie snieżek:)) ale to dobrze:) a pozniej masakra... caly dom pełen ludzii... :oops:

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#8 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 10:32

Dzień dobry dziewczęta :) Cudowna Wigilia za mną, dzisiaj około 13 zagoszczą do mnie dziadkowie na obiadek, a na kolację mój kochań ;) Właśnie mam na sobie piżamkę od K. :D Jestem tak zadowolona, że mu będę dziękować chyba do nowego roku :P Ta atmosera jest świetna :)

#9 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 10:35

Witam
My do Kościoła dopiero pewnie wieczorem bo samej to nie chce mi sie iśc a Krzysiek śpi a skoro sa świeta to nie będe go budzić

Było wczoraj bardzo sympatycznie zarowno tutaj gdzie mieszkamy jak i u rodziców Krzyska ;-)

Na dziś żadnych planow konkretnych planow

Miłego dnia ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 10:47

Witam <hellooo1></span>
Wigilia byla bardzo udana :-P dzis najazd rodziny <jupi></span> bedzie pelno ludzi :lol: wszystko juz naszykowane, goscie beda po 13 :-P

Humor mam wysmienity :lol: magia swiat dziala ;-) Jestem zadowolona i wogole "ach" i "och" :mrgreen: hehe

Załączone miniatury

  • pynt074jt4.gif

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#11 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:05

Witam ;-)

Jak Wam święta mijają ? Bo mi okey,nie narzekam...Przed chwilką wstałam.Tęsknie za skarbem dopiero jutro przyjedzie..ahh już odliczam godziny..

Doczekac się nie mogę,nie zależy mi na prezencie ale żeby był blisko mnie..To jest najważniejsze.

#12 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:06

Cześć ;)
Po śniadanku weszłam na BS. Ćwiczyłam trochę jazdę na rolkach mojej siostry. Wniosek jeden: BZIUUUUM!

#13 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:15

BZIUUUUM!

na rolkach


Tylko nie odjedz za daleko :mrgreen:

Ja ide sie myc, trzeba wyskoczyc wreszcie z pizamki :lol: <zarazwroce></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#14 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:19

Spokojnie, opanowałam nawet schodzenie i wchodzenie po schodach :mrgreen:

#15 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:23

opanowałam nawet schodzenie i wchodzenie po schodach :mrgreen:


Szacun <ookk></span> :mrgreen: hehe ;-)

Ja sie dorwalam do mandarynek i jakos nie poszlam sie myc :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#16 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:25

dzień dobryyy <jupi></span>
wstałam przed chwilką , rodzice wpadli do pokoju zaczęli mi śpiewac "sto lat ..."
a teraz sobie jada a ja zostaje sama z pieskiem i D. w domku do jutra wieczora :D :P
ale przed tym jedziemy do znajomych bo coś tam knują :P
miłego dnia wszystkim życzę :*

#17 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 11:27

Alisekai, gratuluję odwagi ...ja raz próbowałam nauczyc sie jeździć tak sie stłukłam ze już na rolki nie weszłam ......


jest nadzieja że jednak będę mieć sukienkę tą wymarzoną na sylwka ...co prawda droższą i wymagającą skrócenia bo jest długości 82 cm a u mnie to jak do kolan .... ale będę mieć bo jest jeszcze jedna pana co tym handluje :-)

#18 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 12:04

krowka17, urodzinki:) wszystkiego naj:*

#19 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 12:45

Dzien dobry :-)

Wczorajsza Wigilia byla bardzo sympatyczna :-) Zarowno w jednym, jak i w drugim domku :-) A tak sie balam ;-) Dzielenie oplatkiem nie poszlo najgorzej, choc moglam sie bardziej postarac z zyczeniami :-P

A co bylo mile.... Prawie wszyscy PAMIETALI o urodzinach <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> Po raz pierwszy tak sie zdarzylo :-) Nawet bracia W razem z mama zlozyli mi zyczenia i dali maly prezencik :arrow: wielka bomboniere :-) Prawie sie wzruszylam.... takie to mile bylo :mrgreen:

Z prezentow wszyscy zadowoleni... ja rowniez :-)

Jutro W przyjezdza ze swoimi rodzicami na obiad.... Ciekawe jak to nam wyjdzie <hmm></span>

Mam dobry humor <dens1></span> <dens1></span> <dens1></span>

#20 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 12:55

hej hooo...wesołych świąt ;-)

wreszcie czas na słodkie lenistwo,gości już nie ma,luzik blusik :mrgreen: jak ja na to czekałam he he...

mam trochę zaległości na bś,muszę je nadrobić...a i u mnie wreszcie w życiu coś się dzieje... <serduszka></span>

buziorki dla Was :-P
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych