[19.12.2008] Deszczowy piątek
#121
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:01
#122
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:06
Deszcz przestal padac.
Obejrzalam Kevina z nudow. Byl u mnie Przemek, ale poszedl przed 19, bo robia sobie nasi chlopcy meski wieczor i pija w samochodzie pod blokiem
Odwiedzili mnie znajomi, pozniej jeszcze kolezanka, wiec w sumie sie nie nudzilam, niedawno poszla, ja obejrzalam film i zaraz lece spac, bo jutro rano mam isc mamie pomoc zakupy robic, pozniej mam szkole, ale nie chce mi sie tam siedziec caly dzien, wiec ide tylko na jeden wyklad od 15 do 19.
#123
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:08
jak na mnie to pierscionekfajna babka, a jaki to wymarzony?
dziekuje dziewczyny mam nadzieje ze bedzie lepiej z moja mami
#125
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:10
#126
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:11
bedzie mial jakis zabieg?
#128
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:18
chyba nie tylko pewnie jakies lekarstwa dostanie ......calineczka, mam nadzieje ze z Twoim bratem bedzie wszystko ok
bedzie mial jakis zabieg?
ja nie uczestniczyłam ale ja po prostu mam taki charaktercalineczka, nie no ja sie nie zloszcze na to, nieraz sama w tych spotkaniach uczestnicze i fajnie jest.
#129
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:19
to cale sczesciechyba nie tylko pewnie jakies lekarstwa dostanie ......
a swoja droga ciekawe skad mu sie to wzielo
#130
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:20
#132
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:22
coś z birzuteri taki komplet kolczyli i łancuszek ...z delikatnymi cykoriami ...widziałam taki u jubilera poezjaa jaki to wymarzony?
nie smuć sie czasem tak jest z facetami ... niby nam sie podoba a im nie .... to nie jest sprzeciw do tego co ty robisz ale czuej sie na tyle swobodnie z toba że moze ci powiedzieć że to mu sie nie spodobało ciesz sie że jest szczery .... zobaczysz wymyślisz cos lepszego ------------ jaka ja mądra szkoda ze sama sobie tego nie moge powiedzeć w takiej sytuacji eha ostudził cały mój zapał i nie mam już ochoty na cokolwiek...
#133
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:24
calineczka, jak moj byly robil takie wypady to tez sie bardzo denerwowalam i byly klotnie wiele razy o to, ale Przemek jest zupelnie inny, ufam mu, wiem, ze niczego zlego nie robia, po prostu widze jak mu na wszystkim zalezy, przy nim jestem tego pewna.
#134
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:24
#135
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:25
#137
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:27
#138
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:27
jakos spa mi sie nie chce
#139
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:28
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













